Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Kętach

MOOSE to renomowana szkoła języków obcych, która działa w całej Polsce. Jedną z naszych lokalizacji są Kęty – jesteśmy tu, by przygotować Cię do egzaminu, pomóc nadrobić zaległości w szkole, zwiększyć atrakcyjność CV lub ułatwić nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami. Specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym, choć w naszej ofercie znajdują się także zajęcia w małych grupach (2-10 osób). Prowadzimy korepetycje z angielskiego i innych języków oraz zajmujemy się kształceniem pracowników firm w zakresie języka biznesowego. Wyznajemy zasadę, że na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno, dlatego naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i dorosłych – na każdym poziomie zaawansowania.

Korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Nasza szkoła języka angielskiego skupia się na indywidualnych potrzebach ucznia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba jest inna, dlatego starannie dobieramy metody nauczania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku danej osoby. Korepetycje z angielskiego w Kętach to oferta skierowana do uczniów, którzy potrzebują pomocy w nadrobieniu zaległości, objaśnieniu gramatyki czy przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty albo matury.

Korepetycje z angielskiego odbywają się w trybie „jeden na jeden” z nauczycielem, dzięki czemu uczeń nie musi nadążać za grupą ani obawiać się nieprawidłowych odpowiedzi. Zapewniamy bezpłatny dojazd do domu ucznia, co eliminuje konieczność dowożenia dziecka do siedziby szkoły. Prowadzimy także korepetycje z niemieckiego i innych języków nauczanych w szkołach, takich jak hiszpański, francuski czy rosyjski. Przygotowujemy do egzaminów certyfikacyjnych (np. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) i pomagamy uczniom o wysokich kompetencjach językowych przerobić materiał potrzebny do rozszerzonej matury czy rekrutacji na zagraniczne studia.

Szkoła języków obcych z ofertą biznesową

Kęty to miasto, w którym prowadzisz firmę? Wybierz biznesowy kurs języka niemieckiego lub angielskiego i postaw na rozwój swoich pracowników! Kurs językowy to skuteczny sposób na wzmocnienie przedsiębiorstwa i podniesienie kwalifikacji kadry. Pracownicy, którzy bez trudu posługują się językiem obcym w kontaktach z klientami, zwiększają prestiż firmy i ułatwiają nawiązywanie relacji z międzynarodowymi partnerami. Nasza szkoła językowa w Kętach zajmuje się nauką języka biznesowego, a także żargonu technicznego, prawniczego i lekarskiego.

Nauka angielskiego biznesowego to oferta skierowana do firm i klientów indywidualnych. Szukasz pracy w Polsce lub za granicą i chcesz uatrakcyjnić swoje CV? Przyjdź do nas! Wprowadzimy Cię w świat języka specjalistycznego i sprawimy, że zaczniesz się nim swobodnie posługiwać. Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i spełnisz wymagania pracodawców.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz od kursu językowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka