Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Oleśnicy

MOOSE to największa w Polsce szkoła języków obcych zajmująca się indywidualnym nauczaniem angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców. Naszą specjalnością są kursy indywidualne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania oraz korepetycje z niemieckiego i innych języków dostępnych w ofercie. Zajmujemy się także prowadzeniem zajęć w małych grupach (2-10 osób) oraz szkoleniem pracowników firm.

Korepetycje z angielskiego w Oleśnicy

Nauka języków w szkole nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Konieczność realizacji programu nauczania sprawia, że niektórzy uczniowie nie nadążają za grupą. Rozwiązaniem tego problemu są korepetycje z angielskiego w Oleśnicy. Pomożemy nadrobić zaległości, zrozumieć trudniejsze zagadnienia gramatyczne i przygotować ucznia do testów oraz egzaminów. Nasi lektorzy dopasowują poziom i metody nauczania do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu uczeń czuje się zmobilizowany i zaczyna osiągać lepsze wyniki w nauce.

Szkoła języka angielskiego MOOSE prowadzi także korepetycje dla uczniów na wysokim poziomie zaawansowania, którzy chcą przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego (np. FCE lub CAE), rozszerzonej matury czy studiów za granicą. Zapewniamy autorski program nauczania dopasowany indywidualnie do każdego ucznia. Korepetycje z angielskiego mogą odbywać się w domu kursanta – zapewniamy bezpłatny dojazd, dzięki czemu nie ma konieczności dowożenia dziecka do siedziby szkoły.

Kurs języka niemieckiego dla pracowników

Oleśnica to miasto, w którym prowadzisz biznes? Zainwestuj w rozwój swoich pracowników, wybierając kurs języka niemieckiego lub angielskiego skupiający się na specjalistycznym słownictwie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu językowych kursów biznesowych, a nasi lektorzy to eksperci od języka biznesowego. Pracownicy, którzy potrafią posługiwać się językami obcymi, przynoszą firmie prestiż i godnie reprezentują przedsiębiorstwo przed klientem. Kurs językowy dla pracowników to inwestycja w rozwój firmy i możliwość nawiązania kontaktów z międzynarodowymi partnerami. Uczymy języka biznesowego oraz żargonu lekarskiego, technicznego i prawniczego na unikatowych kursach biznesowych.

Nasza szkoła językowa w Oleśnicy to miejsce, w którym podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększysz atrakcyjność CV. U nas możesz również przygotować się do egzaminów, podszkolić język przed wyjazdem za granicę i realizować pasję o nauce wymarzonego języka.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę dopasowaną do Twoich celów i potrzeb!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka