Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Oleśnica

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Oleśnicy.

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Specjalizujemy się w kursach indywidualnych, ale prowadzimy też zajęcia w małych grupach. Z sukcesem szkolimy też pracowników firm.

Oferujemy szeroki zakres usług i autorski program nauczania, dopasowany indywidualnie do Ucznia. Przygotowujemy Uczniów do matury lub egzaminu FCE, CAE czy DELE etc. Przygotowujemy z sukcesem Uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Uczymy języka biznesowego, żargonu lekarskiego, technicznego czy prawniczego na unikatowych kursach biznesowych. Nasi lektorzy mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne i dzięki temu kształcą poprzez zabawę najmłodszych. W biznesie nie mamy sobie równych – nasze kursy podnoszą kwalifikację pracowników! Bez względu czy chcesz podnieść kwalifikacje czy wyjechać za granicę nasi lektorze będą skutecznym narzędziem do nauki języka.

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Klienta. Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Oleśnicy i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji