Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Dominik
Lektor języka niemieckiego

Z wykształcenia jestem absolwentem Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam 10 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniam przy tym pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą atmosferę sprzyjającą rozwijaniu umiejętności językowych. Prywatnie interesuję się jazdą na rowerze, piłką nożną i językami obcymi, a w wolnych chwilach lubię rozwiązywać sudoku i krzyżówki J Bardzo serdecznie zachęcam do współpracy, gwarantując jednocześnie szybki i konkretny postęp w nabywaniu wiedzy i umiejętności językowych. 

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jakub
Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej KUL. Od 6 lat moją pasją jest nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach. Chętnie przygotowuję też do wszelakiego rodzaju egzaminów. Wielu moich uczniów, choć przekreślonych przez nauczycieli osiągnęło sukcesy. Nauczałem też specjalistycznego słownictwa z zakresu m.in. stomatologii, księgowości, informatyki i biznesu. W trakcie zajęć preferuję indywidualne podejście do każdego ucznia z uwzględnieniem jego sprawności intelektualnej a także właściwości psychofizycznych. Przy zaangażowaniu kursanta jestem w stanie zagwarantować 100% skuteczność. Serdecznie zapraszam na zajęcia do mnie.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Przemysław
Lektor języka angielskiego

 Magister filologii angielskiej, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, wysokościowiec estradowy, technik nagłośnienia. Do nauczania języka podchodzę jak do treningu personalnego - to zajęcia pasują do Ucznia, a nie na odwrót.”
 

Zdjęcie na temat lektor języka angielskiego
Jakub
lektor języka angielskiego

Magister filologii angielskiej, nauczyciel języka angielskiego od 10 lat, z doświadczeniem w nauczaniu języków specjalistycznych (biznesowy, techniczny, księgowy). W swoje zajęcia wplata elementy języka współczesnego oraz kultury krajów anglojęzycznych. Fan kultury popularnej, literatury, w wolnych chwilach cukiernik-amator. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji