Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Daria
Lektorka języka angielskiego

Cześć! Na imię mam Daria. Mam dwadzieścia jeden lat. Uczę języka angielskiego w centrum MOOSE od 2022 roku, więc stosunkowo niedawno. Na co dzień jestem studentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoją pasję do nauki języka angielskiego odkryłam już będąc dzieckiem. Przez pięć lat swojego życia mieszkałam w samym sercu Wielkiej Brytanii – w Londynie. Po powrocie do Polski bardzo intensywnie rozwijałam swoje umiejętności językowe. Brałam udział w wielu konkursach, zdobywając przy tym oczywiście różne miejsca. Ponadto, bardzo często i skutecznie pomagałam w nauce moim członkom rodziny czy znajomym. Dlatego obecnie przekazywanie swojej wiedzy dzieciom sprawia mi ogromną satysfakcję i radość.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Wojciech
Lektor języka angielskiego

Jestem studentem trzeciego roku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na UMK. Lektorem jestem od niedawna, ale przed dołączeniem do Moose udzielałem korepetycji prywatnie oraz przygotowywałem do egzaminów maturalnych przez trzy lata. Jeżeli chodzi o nauczanie języka twierdzę, że najważniejszym jest to co uczeń chce osiągnąć; niezależnie czy chodzi o lepsze zrozumienie bardziej zawiłej terminologii, czy zwykłe porozumienie się bez problemów w kawiarni za granicą. Liczy się dla mnie przede wszystkim możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia. Większość mojego czasu wolnego spędzam na siłowni, oraz grając w różnorakie gry. Staram się jednak nie ograniczać tylko do tego i ostatnio zacząłem też uczyć się szydełkowania i szermierki.

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego
Karol
Lektor języka rosyjskiego

Z wykształcenia jestem rusycystą, w latach 2016-2019 studiowałem filologię rosyjską na Wydziale Filologii Wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (licencjat), a następnie ten sam kierunek ze specjalnością tłumaczeniową na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w latach 2019-2022 (magister).

Oprócz zamiłowania do języków wschodniosłowiańskich, co można zauważyć patrząc na moje wykształcenie, interesuję się językami w ogóle; bardzo lubię się ich uczyć i móc dzięki nim poznawać nowych ludzi, ich spojrzenie na świat, jak i móc pomóc tym, którzy nie znają tylu języków, jako ktoś, kto jest w stanie przetłumaczyć „z ichniego na nasze”.

Wśród moich zainteresowań są nie tylko języki, ale też historia, inne kraje, ich kultura, a także religijność. Oprócz zainteresowań kulturowych lubię podróże, chodzić po górach, czy też chodzić lub jeździć na rowerze po lesie. Zimą nie stronię od nart.

Doświadczenie w nauczaniu posiadam od 2019 roku – wtedy też udzielałem korepetycji dzieciom i młodzieży szkolnej. Najlepiej pracuje mi się z młodzieżą i dorosłymi, gdyż łatwiej mi złapać z nimi wspólny język, chociaż z dziećmi również nie stanowi to problemu. Na chwilę obecną uczę dzieci, dorosłych i młodzież.

Moja metoda nauczania jest prosta: dostosować się do poziomu oraz sposobu myślenia ucznia. Gdy wiesz jak myśli twój uczeń, poznajesz wtedy wszystkie jego zalety jak i trudności, jakie może sprawić mu dane zagadnienie – dzięki temu wiesz, nad czym trzeba pracować. Poznając tok myślenia ucznia, poznajemy też jego pasje, czy marzenia dzięki czemu wiemy, jak przemówić do ucznia. To ważne gdy chcemy pomóc mu w nauce danego zagadnienia poprzez skojarzenia, co również jest świetną metodą nauczania.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adrian
Lektor języka angielskiego

Absolwent UMK, magister filologii angielskiej, licencjat w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w placówkach publicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych. Z Moose związany od 2011, prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe, duży nacisk kładąc na rozwój zdolności konwersacyjnych. Interesuję się filmem, muzyką, literaturą, oraz wieloma innymi dziedzinami sztuki. Lubię jeździć na rowerze.

Wczytaj kolejne