Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego i niemieckiego
Magdalena
Lektorka języka angielskiego i niemieckiego

Nazywam się Magdalena, jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Przez  prawie 5 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii oraz ponad rok w Niemczech.

Posiadam również certyfikat CAE z języka angielskiego (potwierdzający znajomość tego języka na poziomie C1).

W pracy lektora najbardziej lubię to, że pomagam uczniom rozwijać ich potencjał językowy, ponieważ wiem jak wiele możliwości stwarza znajomość języków obcych, zwłaszcza w karierze zawodowej.

Zdjęcie na temat Lektor języka polskiego i włoskiego
Lucjan
Lektor języka polskiego i włoskiego

Jestem absolwentem filologii polskiej w Łodzi (1981), uczę języka polskiego od wielu lat. Znam na różnym poziomie kilka języków obcych, tak więc jestem w stanie uczyć języka polskiego obcokrajowców, używając do komunikacji z nimi języka włoskiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego i serbo - chorwackiego.
 

Spędziłem we Włoszech 21 lat, pracując tam m.in. jako tłumacz biznesowy i sądowy, mam na koncie liczne tłumaczenia, w tym literackie. Uczę od lat 90. Języka włoskiego, rozpocząłem pisanie samouczka tego języka. Krakowskie wydawnictwo "Miniatura" wydało 3 moje książki. Od końca lat 80. pisuję artykuły prasowe na różne tematy, ostatnio dla portalu "Przegląd Dziennikarski" (https://przegladdziennikarski.pl/author/lucjanwesolowski).


Zajmuję się także muzyką, można znaleźć moje płyty na Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon itd., a także w niektórych sklepach (empik.com), wydane są pod moim pseudonimem muzycznym 'Lucyan".

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego dla dzieci
Klaudia
lektorka języka angielskiego dla dzieci

Hejka, jestem lektorką języka angielskiego, uczę tylko i wyłącznie dzieci do 12 roku życia. Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W Moose pracuje od 5 lat , stawiam na nowoczesne formy nauczania języka angielskiego. W nauczaniu języka wykorzystuje nowoczesne zabawki edukacyjne oraz specjalne programy komputerowe. U mnie dzieci nigdy się nie nudzą . Mam męża i 3 letniego syna Adriana. W wolnym czasie gram na pianinie i gitarze. 

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Ludmiła
Lektor języka francuskiego

Mam na imię Ludmiła. Jestem magistrem psychologii, obecnie kończę studia magisterskie na romanistyce z zaawansowanym językiem angielskim. Pasjonuję się psychologią uczenia się oraz językami obcymi, w szczególności językiem francuskim. Posiadam dyplom DALF C1 potwierdzający znajomość języka francuskiego na poziomie zaawansowanym oraz doświadczenie zarówno w pracy w środowisku francuskojęzycznym jak i nauczaniu języków obcych. Lubię nowe technologie i stale poszerzam wiedzę w tej dziedzinie, chętnie prowadzę zajęcia online.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji