Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Aleksandra
Lektor języka angielskiego

Mam na imię Aleksandra i jestem studentką drugiego roku drugiego stopnia filologii angielskiej na UMK. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi - zarówno w kwestii nauki języka angielskiego, jak i organizowania innych warsztatów i aktywności. W szkole językowej Moose pracuję już drugi rok. Interesuję się muzyką - gram na perkusji w zespole hardrockowym i jeżdżę na festiwale muzyczne, oraz grafiką - ukończyłam kurs grafiki komputerowej w szkole policealnej i dorywczo zajmuję się tworzeniem ilustracji oraz designem.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego i arabskiego
Omar
Lektor języka angielskiego i arabskiego

Jestem studentem arabistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W ostatnich dwóch latach byłem laureatem konkursu pod patronatem konsula Irlandii na najlepszą fraszkę (limeryk) w języku angielskim.

Zajmuję się tłumaczeniami z języka angielskiego na arabski i polski, i na odwrót. 

Moimi pasjami są historia, muzyka i gotowanie.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego
Joanna
lektorka języka angielskiego

 Jestem językoznawcą, absolwentką Etnolingwistyki na wydziale Neofilologii poznańskiego UAM. 

Moją pasją są podróże. Uważam, że nie można poznać kraju, jego kultury i tradycji, nie mogąc porozmawiać z jego mieszkańcami. 

Uczę angielskiego, który dziś stanowi lingua franca, jednoczy ludzi na całym globie.

 Jest to pierwszy, podstawowy i niezbędny klucz, bez którego wiele drzwi do świata pozostałoby dla nas zamkniętych.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Elwira
Lektor języka francuskiego

Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem. Uczyłam w gimnazjach i liceach. Moją pasją jest język francuski. Wolny czas spędzam aktywnie- jeżdżąc na rowerze czy na rolkach.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji