Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Magister Zarządzania, studia ukończyłem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z zawodu jestem także technikiem turystyki i pilotem wycieczek zagranicznych. Sporą część życia zawodowego spędziłem poza granicami naszego kraju, mieszkając w stolicy Hiszpanii, a także w Wielkiej Brytanii. Mam również bogate doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej współpracując z dużymi międzynarodowymi korporacjami. Jako rezydent w Wielkiej Brytanii pracowałem na jednym z najlepszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie - University of Cambridge a także w tak znanej i zasłużonej dla świata nauki i badań instytucji jak Medical Research Council. W wolnych chwilach można mnie spotkać eksplorującego najbliższe okolice na motocyklu lub na lotnisku oczekującego na samolot do ciepłych krajów.

Zdjęcie na temat Lektorka języka hiszpańskiego
Maria
Lektorka języka hiszpańskiego

Majka to moje imię dla znajomych i przyjaciół. Od 3 lat jestem lektorem języka hiszpańskiego w MOOSE. Przez 10 lat żyłam w Hiszpanii, gdzie na co dzień posługiwałam się językiem oraz uzyskałam certyfikat ze znajomości j. hiszpańskiego w Oficjalnej Szkole Językowej dla obcokrajowców. Po powrocie do kraju postanowiłam dzielić się wiedzą, znajomością kultury, geografii, historii Hiszpanii oraz literatury hiszpańskojęzycznej. Lubię kontakt z ludźmi a uczenie daje mi ogromną radość, satysfakcję oraz możliwość ciągłego żywego kontaktu z językiem. Staram się dostosować tempo uczenia, sposób prowadzenia zajęć i zakres materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia tak, by były one interesujące jak też wplatać w kurs ciekawostki kulturowe ułatwiające zrozumienie kontekstu w którym funkcjonuje język. 

Prywatnie lubię podróże a w nich kontakt z człowiekiem i jego opowieścią. Wędruję po górach, bo te pozwalają mi poczuć się częścią natury i zyskać siły do działania. Lubię KULTURĘ i dobrą książkę a znajomość j.hiszpańskiego pozwala mi zachwycać się również bogatą literaturą Ameryki Łacińskiej.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego w Warszawie
Agnieszka
lektorka języka angielskiego w Warszawie

Mam na imię Agnieszka, a nauczanie angielskiego  — zwłaszcza języka specjalistycznego — jest moją pasją. Pracuję jako lektorka już 14 lat, ucząc osoby prywatne oraz pracowników międzynarodowych firm i instytucji państwowych m.in. Business English, języka prawniczego, medycznego, lub angielskiego dla inżynierów. Pracuję również jako copywriterka w języku angielskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i posiadaczką Certificate of Proficiency in English (CPE). A w wolnym czasie uwielbiam fotografować, tańczyć, czytać książki i podróżować.

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Lucyna
Lektor języka niemieckiego

Absolwentka  wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Z pasją doskonalę od lat swoją wiedzę i umiejętności językowe. Uczestniczyłam w różnych formach doskonalenia zawodowego zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka niemieckiego. Chętnie podróżuję po Polsce i Europie. Jestem fanką górskich wędrówek. Mam trójkę wspaniałych wnucząt. Lubię czytać książki. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji