Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agnieszka
Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką UMK, w 2020 roku uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Uczę języka angielskiego od 2018 roku a od 2019 roku jestem lektorką Moose. Staram się dostosować sposób nauczania do osobowości moich uczniów – rozwijam ich znajomość języka angielskiego w przyjazny sposób, często wykorzystując ich indywidualne pasje i zainteresowania. Prywatnie uwielbiam koty, jestem fanką muzyki rockowej i interesuję się gotowaniem.

Zdjęcie na temat Lektorka języka niemieckiego
Lidia
Lektorka języka niemieckiego

Języki germańskie są moją pasją. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej z językiem niemieckim - VIII LO w Łodzi. Posiadam certyfikat językowy DSD II na poziomie C1. Ukończyłam też filologię norweską na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.  Zawodowo zajmuję się utrzymywaniem kontaktów i prowadzeniem korespondencji z klientami z Niemiec oraz Norwegii. Prowadzę indywidualne i grupowe kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. W nauczaniu kieruję się logicznym i prostym podejściem do językowych zagadnień, nie książkowymi definicjami. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dopasowuję odpowiednie metody nauczania. Staram się sprawić, żeby nauka języka obcego nie była obowiązkiem, a stała się przyjemnością!

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego w Warszawie
Agnieszka
lektorka języka angielskiego w Warszawie

Mam na imię Agnieszka, a nauczanie angielskiego  — zwłaszcza języka specjalistycznego — jest moją pasją. Pracuję jako lektorka już 14 lat, ucząc osoby prywatne oraz pracowników międzynarodowych firm i instytucji państwowych m.in. Business English, języka prawniczego, medycznego, lub angielskiego dla inżynierów. Pracuję również jako copywriterka w języku angielskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i posiadaczką Certificate of Proficiency in English (CPE). A w wolnym czasie uwielbiam fotografować, tańczyć, czytać książki i podróżować.

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Lucyna
Lektor języka niemieckiego

Absolwentka  wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Z pasją doskonalę od lat swoją wiedzę i umiejętności językowe. Uczestniczyłam w różnych formach doskonalenia zawodowego zarówno w kraju, jak i za granicą. Jestem egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka niemieckiego. Chętnie podróżuję po Polsce i Europie. Jestem fanką górskich wędrówek. Mam trójkę wspaniałych wnucząt. Lubię czytać książki. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji