Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Paulina
Lektor języka niemieckiego

Nazywam się Paulina. Mam 19 lat, jednak nie bójcie się, znam się na swojej pracy. Przez 3 lata gimnazjum uczyłam się języka niemieckiego w cyklu 6 godzin tygodniowo. Pod koniec tej szkoły zdałam certyfikat DSD I na poziomie B1. Następnie w liceum ilość godzin języka tygodniowo zwiększyła się do 7, co pozwoliło mi zdać w zeszłym roku certyfikat DSD II na poziomie C1. W międzyczasie uczestniczyłam w wielu wymianach uczniowskich w różnych miastach Niemiec. Aktualnie studiuję na kierunku Studia Polsko-Niemieckie na Uniwersytecie Łódzkim. 

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agnieszka
Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką UMK, w 2020 roku uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Uczę języka angielskiego od 2018 roku a od 2019 roku jestem lektorką Moose. Staram się dostosować sposób nauczania do osobowości moich uczniów – rozwijam ich znajomość języka angielskiego w przyjazny sposób, często wykorzystując ich indywidualne pasje i zainteresowania. Prywatnie uwielbiam koty, jestem fanką muzyki rockowej i interesuję się gotowaniem.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego dla dzieci
Klaudia
lektorka języka angielskiego dla dzieci

Hejka, jestem lektorką języka angielskiego, uczę tylko i wyłącznie dzieci do 12 roku życia. Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W Moose pracuje od 5 lat , stawiam na nowoczesne formy nauczania języka angielskiego. W nauczaniu języka wykorzystuje nowoczesne zabawki edukacyjne oraz specjalne programy komputerowe. U mnie dzieci nigdy się nie nudzą . Mam męża i 3 letniego syna Adriana. W wolnym czasie gram na pianinie i gitarze. 

Zdjęcie na temat Lektorka języka niemieckiego
Lidia
Lektorka języka niemieckiego

Języki germańskie są moją pasją. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej z językiem niemieckim - VIII LO w Łodzi. Posiadam certyfikat językowy DSD II na poziomie C1. Ukończyłam też filologię norweską na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.  Zawodowo zajmuję się utrzymywaniem kontaktów i prowadzeniem korespondencji z klientami z Niemiec oraz Norwegii. Prowadzę indywidualne i grupowe kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. W nauczaniu kieruję się logicznym i prostym podejściem do językowych zagadnień, nie książkowymi definicjami. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dopasowuję odpowiednie metody nauczania. Staram się sprawić, żeby nauka języka obcego nie była obowiązkiem, a stała się przyjemnością!

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji