Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Od dziecka jestem dwujęzyczny. Rodzice mówili do mnie w dwóch językach, więc język angielski towarzyszy mi od zawsze.  Mam wiele zainteresowań; psychologia rozwoju, makroekonomia, oczywiście lingwistyka, kultura anglosaska. Mój drugi dom to Australia. Dobrze się tam czuję. Mam tam wielu znajomych i lubię spędzać czas na plaży lub w nowoczesnym centrum dużego miasta -Brisbane. Uważam, że warto uczyć się języków obcych, bo jest to kreatywne zajęcie i daje mnóstwo satysfakcji!

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adrian
Lektor języka angielskiego

Absolwent UMK, magister filologii angielskiej, licencjat w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w placówkach publicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych. Z Moose związany od 2011, prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe, duży nacisk kładąc na rozwój zdolności konwersacyjnych. Interesuję się filmem, muzyką, literaturą, oraz wieloma innymi dziedzinami sztuki. Lubię jeździć na rowerze.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jolanta
Lektor języka angielskiego

Mam na imię Jola. Ukończyłam lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obecnie jestem doktorantką. Obszarem moich zainteresowań naukowych jest przekładoznawstwo, zwłaszcza w kontekście tłumaczeń literatury dziecięcej. Od 2017 r. jestem lektorem języka angielskiego w szkole Moose. Praca ta sprawia mi wielką przyjemność, ponieważ sama mogę się wiele nauczyć od moich Kursantów. Najczęściej prowadzę kursy konwersacyjne z dorosłymi. Każde spotkanie z Uczniem i rozmowa są dla mnie inspirujące. W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać filmy i seriale oraz bawić się z moim buldogiem, oczywiście angielskim. J

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Katarzyna
Lektor języka niemieckiego

Magister filologii germańskiej o specjalności nauczycielskiej, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z Centrum Języków Obcych Moose związana od 2013r., początkowo jako lektor języka niemieckiego w franczyzie w Bytomiu. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Prowadzi kursy przygotowujące do matury i egzaminów kończących szkołę podstawową (wcześniej: egzaminów gimnazjalnych) oraz zajęcia konwersacyjne. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki nauczania, dostosowując je do indywidualnych potrzeb ucznia. Prywatnie pasjonatka kinematografii, podróży po Europie oraz odkrywania ciekawych miejsc w Polsce.”
 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji