Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Rafał
Lektor języka angielskiego

Lektor i tłumacz języka angielskiego. Swoją prawdziwą przygodę z językiem rozpoczął od dwuletniego pobytu w Irlandii, a zdobytą tam wiedzę szlifował w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, kładąc zawsze nacisk na konwersacje oraz indywidualne podejście do klienta. Interesuje się wszystkim, co nieoczywiste, historią oraz grą na gitarze.

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Katarzyna
Lektor języka niemieckiego

Magister filologii germańskiej o specjalności nauczycielskiej, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z Centrum Języków Obcych Moose związana od 2013r., początkowo jako lektor języka niemieckiego w franczyzie w Bytomiu. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Prowadzi kursy przygotowujące do matury i egzaminów kończących szkołę podstawową (wcześniej: egzaminów gimnazjalnych) oraz zajęcia konwersacyjne. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki nauczania, dostosowując je do indywidualnych potrzeb ucznia. Prywatnie pasjonatka kinematografii, podróży po Europie oraz odkrywania ciekawych miejsc w Polsce.”
 

Zdjęcie na temat Lektor języka włoskiego
Olgierd
Lektor języka włoskiego

Nazywam się Olgierd, mój Tata jest Włochem, a Mama Polką. Urodziłem się w Rzymie, gdzie skończyłem Liceum językowe. Uczę języka włoskiego od niedawna, ale bardzo lubię przekazywać swoją wiedzę.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego w Warszawie
Agnieszka
lektorka języka angielskiego w Warszawie

Mam na imię Agnieszka, a nauczanie angielskiego  — zwłaszcza języka specjalistycznego — jest moją pasją. Pracuję jako lektorka już 14 lat, ucząc osoby prywatne oraz pracowników międzynarodowych firm i instytucji państwowych m.in. Business English, języka prawniczego, medycznego, lub angielskiego dla inżynierów. Pracuję również jako copywriterka w języku angielskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i posiadaczką Certificate of Proficiency in English (CPE). A w wolnym czasie uwielbiam fotografować, tańczyć, czytać książki i podróżować.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji