Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Rafał
Lektor języka angielskiego

Lektor i tłumacz języka angielskiego. Swoją prawdziwą przygodę z językiem rozpoczął od dwuletniego pobytu w Irlandii, a zdobytą tam wiedzę szlifował w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, kładąc zawsze nacisk na konwersacje oraz indywidualne podejście do klienta. Interesuje się wszystkim, co nieoczywiste, historią oraz grą na gitarze.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Alicja
Lektor języka francuskiego

Nazywam się Alicja. Skończyłam dwa kierunki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu: dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię romańską. Językiem francuskim zainteresowałam się w liceum. Jeśli chodzi o moje pasje, to jak każdy w dobie Netflixa, jestem uwikłana w kulturę popularną. Lubię również ten stan, gdy książki wciągają do swojego świata. Jeśli chodzi o naukę języka, to skończyłam specjalność nauczycielską, w szkole językowej MOOSE pracuję od października 2018. W nauce liczy się dla mnie to, żeby uczeń nie czuł się przygnieciony nowymi informacjami, dlatego staram się dostosowywać materiał oraz poszukiwać dróg, które będą łączyć się również z zainteresowaniami uczniów.

Zdjęcie na temat
Danuta

Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Już w czasie studiów rozpoczęła się moja przygoda z nauczaniem języka niemieckiego. W pracy zawodowej korzystam również z wiedzy i umiejętności, które zdobyłam na studiach podyplomowych (Metody alternatywne w nauczaniu języka niemieckiego - UAM Poznań; Podyplomowe studia dydaktyki języka angielskiego - WSJO Poznań). Poza tym posiadam Duży Niemiecki Dyplom Językowy  oraz certyfikat z języka angielskiego First Certificate in English. Mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Moja praca jako lektor języka niemieckiego daje mi wiele satysfakcji i motywuje do doskonalenia metod nauczania.

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego w Warszawie
Agnieszka
lektorka języka angielskiego w Warszawie

Mam na imię Agnieszka, a nauczanie angielskiego  — zwłaszcza języka specjalistycznego — jest moją pasją. Pracuję jako lektorka już 14 lat, ucząc osoby prywatne oraz pracowników międzynarodowych firm i instytucji państwowych m.in. Business English, języka prawniczego, medycznego, lub angielskiego dla inżynierów. Pracuję również jako copywriterka w języku angielskim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i posiadaczką Certificate of Proficiency in English (CPE). A w wolnym czasie uwielbiam fotografować, tańczyć, czytać książki i podróżować.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji