Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Sebastian
Lektor języka angielskiego

Witam, nazywam się Sebastian i jestem, od roku 2016, lektorem j. angielskiego w MOOSE. Z wykształcenia jestem filozofem, angielskiego zaś nauczyłem się, jak to mówią, z osmozy - ciągle jestem w kontakcie z j. angielskim poprzez media, literaturę i zagranicznych znajomych. Posiadam Certificate in Advanced English z oceną A, zatwierdzający moją znajomość języka na poziomie C2. Pracowałem z uczniami w każdym wieku, choć nie ukrywam, że najprzyjemniej pracuje mi się z dorosłymi. Nie jestem surowym nauczycielem, więc trudno może mi być dotrzeć do ucznia, który nie jest zmotywowany do nauki.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Ewelina
Lektor języka francuskiego

Cześć! Jestem Ewelina. Moim miastem jest Kraków. Ukończyłam studia dzienne i podyplomowe na kierunku Romanistyka na Uniwersytecie Pedagogicznym. Lubię uczyć, mam uczniów z każdej grupy wiekowej. W Moose pracuję od 2007r. i bardzo sobie chwalę. Kocham zwierzęta, nektarynki i czekoladę, jeżdżę na rowerze.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adam
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Adam i jestem nauczycielem angielskiego w Moose. Od 10 lat prowadzę indywidualne kursy, przygotowujące do certyfikatów językowych, szkoły oraz do zwykłego polepszenia znajomości języka. Praca z moimi uczniami sprawia mi dużą przyjemność, a język angielski nie ma przede mną tajemnic.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Elwira
Lektor języka francuskiego

Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem nauczycielem z 10-letnim doświadczeniem. Uczyłam w gimnazjach i liceach. Moją pasją jest język francuski. Wolny czas spędzam aktywnie- jeżdżąc na rowerze czy na rolkach.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji