Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka rosyjskiego i angielskiego
Rafał
Lektor języka rosyjskiego i angielskiego

Jestem lektorem języka rosyjskiego i angielskiego już od 4 lat. Oba języki są moją wielką pasją, stale mam z nimi żywy kontakt i cały czas doskonalę ich znajomość. Nauczanie sprawia mi ogromną satysfakcję, przy czym zawsze powtarzam moim uczniom, że jestem po to, by pomóc im w celu, jaki oni sami przed sobą postawili, niezależnie od tego, czy jest to opanowanie słownictwa i gramatyki w celu przystąpienia do egzaminu, czy nauczenie się swobodnej komunikacji w danym języku. W procesie nauczania stawiam nacisk na podejście komunikacyjne oraz metodę bezpośrednią, które zapewniają nacisk na mówienie i zastosowanie znajomości języka w praktyce. Używam też wielu pomocy multimedialnych: interaktywnych fiszek do nauki słownictwa oraz interesujących materiałów wideo dostosowanych do wieku i poziomu ucznia.

Czas prywatny lubię spędzać w towarzystwie przyjaciół lub dobrej książki i muzyki. Staram się jak najwięcej podróżować, aby zetknąć się z inną kulturą, kuchnią i sposobem myślenia.

Zdjęcie na temat
Adam

Uczenie po prostu sprawia mi frajdę :) Uśmiech ucznia, gdy dostanie dobrą ocenę; zadowolenie ze skutecznego porozumienia się za granicą; niedowierzanie i radość, gdy uczeń rozumie "słowa z TEJ piosenki"! Pełna satysfakcja, o to przecież chodzi i nauczycielowi i uczniowi.

Doświadczenie? Tajniki pierwszego języka zgłębiałem z elementarza od 12. roku życia, potem poszło już gładko i swobodnie porozumiewam się w 5 językach obcych, znajomość dodatkowych 3 pozwala mi na podstawową komunikację. Pracowałem jako nauczyciel francuskiego w publicznej szkole we Francji, po powrocie do kraju zdobyłem uprawnienia tłumacza przysięgłego i zostałem rzeczoznawcą ministra edukacji ds. podręczników do nauki języka francuskiego.

Efekty? kilku gimnazjalistów ze zdanym egzaminem, kilku maturzystów z najniższym wynikiem przekraczającym 85% - to bardzo krótkie podsumowanie.

Prywatnie lubię podróże, pływanie, grę na pianinie, nową pasją jest nauka języka (nowo)greckiego :)”

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Rafał
Lektor języka angielskiego

Lektor i tłumacz języka angielskiego. Swoją prawdziwą przygodę z językiem rozpoczął od dwuletniego pobytu w Irlandii, a zdobytą tam wiedzę szlifował w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, kładąc zawsze nacisk na konwersacje oraz indywidualne podejście do klienta. Interesuje się wszystkim, co nieoczywiste, historią oraz grą na gitarze.

Zdjęcie na temat Lektor - zajęcia przez Skype
Krzysztof
Lektor - zajęcia przez Skype

Jestem absolwentem filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Pasjonuję się nauczaniem oraz poznawaniem nowych języków i kultur. Z Moose jestem już związany od 2013.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji