Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adrian
Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem UMK, posiadam tytuł magistra filologii angielskiej oraz tytuł licencjata Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Mam długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno w placówkach publicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych. Z Moose jestem związany od 2011 roku, prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe, duży nacisk kładąc na rozwój zdolności konwersacyjnych. Interesuję się filmem, malarstwem, muzyką, literaturą, komiksem oraz wieloma innymi dziedzinami sztuki. Lubię jeździć na rowerze i eksperymentować z dźwiękiem w programie Ableton Live.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Magister Zarządzania, studia ukończyłem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z zawodu jestem także technikiem turystyki i pilotem wycieczek zagranicznych. Sporą część życia zawodowego spędziłem poza granicami naszego kraju, mieszkając w stolicy Hiszpanii, a także w Wielkiej Brytanii. Mam również bogate doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej współpracując z dużymi międzynarodowymi korporacjami. Jako rezydent w Wielkiej Brytanii pracowałem na jednym z najlepszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie - University of Cambridge a także w tak znanej i zasłużonej dla świata nauki i badań instytucji jak Medical Research Council. W wolnych chwilach można mnie spotkać eksplorującego najbliższe okolice na motocyklu lub na lotnisku oczekującego na samolot do ciepłych krajów.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Agata
Lektorka języka angielskiego

Jestem lektorem języka angielskiego z najwyższym potwierdzony certyfikatem Cambridge poziomem biegłości językowej C2 (2008 rok), znajomością terminologii medycznej i prawnej- Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych TRANSLA (2011/2012) oraz praktycznym doświadczeniem  w pracy tłumaczeniowej (od 2012 roku) jak i dydaktycznej ze specjalistami z powyższych dziedzin. Jestem osobą władającą biegle zarówno językiem angielskim jak i językiem polskim od dziecka. Nauczaniem indywidualnym dorosłych, których celem jest osiągnięcie komunikatywnego poziomu języka w celach biznesowych oraz młodzieży, której pomagam nadrabiać zaległości szkolne i przygotować się do ważnych egzaminów zajmuję się już od 2010 roku. Prowadzę zarówno zajęcia zdalne jak i stacjonarne.

Przygotowuję do egzaminów i certyfikatów takich jak :FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, polska matura z języka angielskiego, polski egzamin ósmoklasisty, matura międzynarodowa (International IB) , egzaminy końcowe lektoratów na studiach oraz Business English (egzaminy BEC), Legal English (TOLES) czy Medical English (egzamin OET- Occupational English Test, Medicine&Nursing).

Prywatnie jestem pasjonatką uczenia się języków obcych, które staram się opanować od podstaw do poziomu zaawansowanego. Dzięki temu wiem, jak wygląda proces nauki języka obcego ze strony ucznia na każdym etapie zaawansowania nauki i pomogę Ci znaleźć taki sposób nauki języka angielskiego, który umożliwi Ci zrobienie faktycznych, wymiernych postępów w nauce.

Zdjęcie na temat Lektor języka francuskiego
Claire
Lektor języka francuskiego

Cześć, jestem Clair i pochodzę z Francji. Francuski jest moim pierwszym językiem więc jeśli chcesz mogę pomóc Ci opanować go od podstaw lub polepszyć Twoje umiejętności w konwersacji.

Wczytaj kolejne