Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Rafał
Lektor języka angielskiego

Lektor i tłumacz języka angielskiego. Swoją prawdziwą przygodę z językiem rozpoczął od dwuletniego pobytu w Irlandii, a zdobytą tam wiedzę szlifował w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Od wielu lat prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, kładąc zawsze nacisk na konwersacje oraz indywidualne podejście do klienta. Interesuje się wszystkim, co nieoczywiste, historią oraz grą na gitarze.

Zdjęcie na temat Lektor języka hiszpańskiego
Agata
Lektor języka hiszpańskiego

Absolwentka sekcji dwujęzycznej z językiem hiszpańskim. Zdawała maturę hiszpańską. Studentka dwóch kierunków; filologii hiszpańskiej oraz filologii fińskiej. Uwielbia literaturę latynoamerykańską oraz muzykę w różnych językach. Pasjonatka gitar wszelkiej maści oraz pisania tradycyjnych listów. Ważne jest dla niej ciągłe doskonalenie się w swoich dziedzinach oraz wiedzy ogólnej. Jej motto mówi, że każdy dzień jest dobrą okazją do dowiedzenia się czegoś nowego, ekscytującego. Bez wątpienia języki obce to jej sposób na życie!

Zdjęcie na temat Lektor języka niemieckiego
Paulina
Lektor języka niemieckiego

Nazywam się Paulina. Mam 19 lat, jednak nie bójcie się, znam się na swojej pracy. Przez 3 lata gimnazjum uczyłam się języka niemieckiego w cyklu 6 godzin tygodniowo. Pod koniec tej szkoły zdałam certyfikat DSD I na poziomie B1. Następnie w liceum ilość godzin języka tygodniowo zwiększyła się do 7, co pozwoliło mi zdać w zeszłym roku certyfikat DSD II na poziomie C1. W międzyczasie uczestniczyłam w wielu wymianach uczniowskich w różnych miastach Niemiec. Aktualnie studiuję na kierunku Studia Polsko-Niemieckie na Uniwersytecie Łódzkim. 

Zdjęcie na temat Lektor języka włoskiego
Olgierd
Lektor języka włoskiego

Nazywam się Olgierd, mój Tata jest Włochem, a Mama Polką. Urodziłem się w Rzymie, gdzie skończyłem Liceum językowe. Uczę języka włoskiego od niedawna, ale bardzo lubię przekazywać swoją wiedzę.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji