Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Anna
Lektor języka angielskiego

W CJO Moose pracuję od kilku lat, głównie z dziećmi i nastolatkami, choć uczę także dorosłych. Nauczam angielskiego w formie brytyjskiej i amerykańskiej do poziomu FCE (B2/C1). Przygotowuję do egzaminów szkolnych. Część studiów spędziłam na Université de Perpignan Via Domitia. Poza nauką angielskiego zajmuję się także tłumaczeniem, redakcją i korektą tekstów dla wydawnictw. Interesuję się historią, japońską animacją, fantastyką i klasycznym rockiem.

 

 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adrian
Lektor języka angielskiego

Cześć, mam na imię Adrian i jestem studentem filologii Angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Z zamiłowania jestem nauczycielem i odkąd pamiętam zawsze pomagałem znajomym w lekcjach, nie tylko z angielskiego. Odbyłem praktyki w szkołach publicznych dzięki czemu mam doświadczenie w pracy w licznych grupach oraz w różnym wieku. Podczas zajęć staram się o miłą atmosferę oraz indywidualny tok nauczania przystosowany do potrzeb ucznia. W wolnych chwilach gram na gitarze oraz organizuję wieczory gier planszowych.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Patryk
Lektor języka angielskiego

Studiowałem filologię angielską, a obecnie jestem studentem drugiego roku filologii francuskiej z angielskim tłumaczeniowym. Od czasów szkolnych poświęcałem swój wolny czas na szkolenie umiejętności językowych i tak zostało do dzisiaj. W moim nauczaniu stawiam na praktyczne wykorzystanie języka, aniżeli uczenie się nudnych i oklepanych formułek. 

Zdjęcie na temat Lektorka języka włoskiego
Monika
Lektorka języka włoskiego

Mam na imię Monika. Swoją przygodę z językiem włoskim zaczęłam 13 lat temu i do tej pory nieustannie staram się pogłębiać  swoją wiedzę w tej dziedzinie.  Zdanie rozszerzonej matury z tego języka dało mi możliwość podjęcia , a zarazem ukończenia studiów z filologii włoskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Kilka razy w roku udaję się do tego pięknego, zwanego także „Bel Paese”, kraju, by poznawać tamtejszą kulturę i nowych  ludzi, z którymi pozostaję w kontakcie. Ponadto bardzo lubię uczyć. Przekazywanie innym wiedzy daje mi niesamowitą radość, satysfakcję, a zarazem motywację do tego, by zakrzewić zamiłowanie do języka włoskiego również u innych. Moją pasją są także podróże, którymi zainspirowałam się studiując turystykę oraz Kultury Azji na Uniwersytecie Papieskim. 

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji