Nasi lektorzy


Lektorzy z dojazdem do domu ucznia

Nasza szkoła zapewnia doskonałych lektorów, którzy nie tylko biegle władają wybranym językiem obcym, ale również maja zdolności pedagogiczne i potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i przede wszystkim skuteczny sposób.

Przygotowując się do zajęć lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę, w której znajdują się najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw oraz różnorodne materiały dydaktyczne.

Zespół lektorów znajduje się pod stałą opieką metodyczną, dzięki czemu nasi Uczniowie mają pewność, że proces nauczania przebiega we właściwy sposób a programy nauczania przygotowane przez nauczycieli są adekwatne do wieku Ucznia, jego poziomu językowego oraz oczekiwań związanych z nauką.

Co roku o pracę w naszej szkole ubiega się kilka tysięcy kandydatów, ale dzięki autorskim metodom rekrutacji na współpracę z nami mają szansę tylko najlepsi.

 

Zdjęcie na temat lektorka języka angielskiego dla dzieci
Klaudia
lektorka języka angielskiego dla dzieci

Hejka, jestem lektorką języka angielskiego, uczę tylko i wyłącznie dzieci do 12 roku życia. Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W Moose pracuje od 5 lat , stawiam na nowoczesne formy nauczania języka angielskiego. W nauczaniu języka wykorzystuje nowoczesne zabawki edukacyjne oraz specjalne programy komputerowe. U mnie dzieci nigdy się nie nudzą . Mam męża i 3 letniego syna Adriana. W wolnym czasie gram na pianinie i gitarze. 

Zdjęcie na temat
Kasia

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu oraz mam tytuł licencjata Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (filologia germańska). Udzielam korepetycji od 10 lat, z MOOSE obecnie rozpoczynam 4 rok współpracy. Najchętniej uczę dzieci, młodzież i studentów. Lubię swoją pracę, a sukcesy moich uczniów bardzo mnie cieszą. Moimi pasjami są podróże i kulinaria. 

Zdjęcie na temat
Jakub

Nazywam się Jakub. Ukończyłem magisterskie studia dzienne na Uniwersytecie Łódzkim w zakresie filologii angielskiej, a także studia podyplomowe z lokalizacji stron internetowych oraz podyplomowe studium translatoryki.  

Od siedmiu lat uczę języka angielskiego.  Pracuję z uczniami na różnym poziomie zaawansowania. Przygotowuję do egzaminu  ósmoklasisty, matury  oraz egzaminów FCE i CAE. 

W pracy cenię indywidualny kontakt z uczniem. Formy pracy dostosowuję zawsze do wymagań, oczekiwań i zainteresowań uczestników zajęć.  Stosowane przeze mnie metody pozwalają na szybkie opanowanie słownictwa i praktycznych umiejętności konwersacji w różnych sytuacjach.  Korzystam z audiowizualnych pomocy  takich jak prezentacje multimedialne, piosenki, podcasty, dzięki czemu zajęcia są atrakcyjne dla słuchaczy. 

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Marcin
Lektor języka angielskiego

Od dziecka jestem dwujęzyczny. Rodzice mówili do mnie w dwóch językach, więc język angielski towarzyszy mi od zawsze.  Mam wiele zainteresowań; psychologia rozwoju, makroekonomia, oczywiście lingwistyka, kultura anglosaska. Mój drugi dom to Australia. Dobrze się tam czuję. Mam tam wielu znajomych i lubię spędzać czas na plaży lub w nowoczesnym centrum dużego miasta -Brisbane. Uważam, że warto uczyć się języków obcych, bo jest to kreatywne zajęcie i daje mnóstwo satysfakcji!

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji