Poznaj nasz oddział Moose


Kurs angielskiego w Kielcach

Centrum Moose to szkoła języków obcych, która prowadzi regularny kurs angielskiego w Kielcach. Priorytetem organizatorów jest to, aby każdy uczeń podniósł swoje kompetencje językowe. Lekcje prowadzą odpowiednio przygotowani lektorzy z niestandardowym podejściem do nauki. Ich metody sprawiają, że błyskawicznie poszerza się zasób słów, a nauka jest przyjemna i efektywna. Tryb nauczania dopasowujemy do potrzeb każdego ucznia indywidualnie. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego w Centrum Języków Obcych MOOSE - Kielce i wybierz kurs dla siebie.

Korepetycje z angielskiego dla dorosłych i młodzieży

Korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji odbywają się stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia (z dojazdem lektora). Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy przygotowują zajęcia tak, by sprostać oczekiwaniom ucznia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć lekcje angielskiego od podstaw lub wybrać do przerobienia partię materiału, który sprawia największe trudności.

Kursy, które organizuje szkoła języka angielskiego w Kielcach, mogą być przyjemnym urozmaiceniem obowiązków. Naukowcy udowodnili, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na kondycję mózgu i tworzy nowe połączenia między neuronami. Nauka sama w sobie pozytywnie wpływa na pamięć, refleks i wiele innych.

Intensywny kurs języka angielskiego


Młodzież często wybiera intensywny kurs języka angielskiego, aby przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, matury, FCE, CAE lub do innych egzaminów certyfikacyjnych. Studenci sami decydują o tym, jak często będą odbywać się lekcje. Szkoła językowa standardowo prowadzi zajęcia (np. angielski dla dorosłych), które trwają 60 lub 90 minut. Ćwiczenia i wykłady są zawsze dopasowane do oczekiwań ucznia.

Pomoc w zaliczeniu materiału

Na lekcjach można powtórzyć trudniejsze partie materiału. Korepetycje z angielskiego pomagają zrozumieć i przyswoić zagadnienia objęte obowiązkowym programem nauczania. Dzięki skutecznym metodom uczenia kursant otrzymuje wsparcie i jest mu o wiele łatwiej uzyskać zaliczenie. Na wykładach panuje przyjazna atmosfera, bez obaw można o wszystko zapytać i otrzymać wyczerpującą odpowiedź. Nasi absolwenci uzyskują lepsze wyniki na testach i dzięki temu bez trudu dostają się na wymarzony kierunek studiów.

Szkoła językowa z dojazdem do ucznia

Nasi lektorzy dojeżdżają bezpłatnie do domu lub firmy, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić oraz maksymalnie skupić się na nauce. W przypadku utrudnionego dojazdu zastrzegamy możliwość doliczenia niewielkiej opłaty. Zajęcia także mogą się odbywać online. Preferujemy komunikator Skype, który jest powszechnie używany przez młodzież.

Język angielski dla dzieci

Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród uczniów. Tylko lektorzy z odpowiednim przygotowaniem prowadzą angielski dla dzieci. Uczenie się przez zabawę, ciekawe gry i przyjazna atmosfera stwarzają maluchom doskonałe warunki do uczenia się języka obcego.

Indywidualne lekcje to najbardziej efektywna metoda nauki angielskiego. Sprawiają dużo frajdy dzieciom i rodzicom. Wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole w Kielcach i ciesz się razem z dzieckiem efektami kursu.

Jaki tryb nauki angielskiego wybrać? Oferujemy:

  • Profesjonalne kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy w formie indywidualnych lekcji lub spotkań w małych grupach.

  • Korepetycje z angielskiego – nadrobienie zaległości w szkole i zaliczenie całych partii materiału. Uczeń bez obaw może poprosić o wytłumaczenie zagadnień i w przyjaznej atmosferze przyswoić materiał.

  • Intensywny kurs języka angielskiego przed ważnym egzaminem (matura). Ten tryb nauki jest najskuteczniejszy. Nasi studenci otrzymują wysokie noty na testach i egzaminach, dostając się na wymarzone studia.

  • Lekcje angielskiego dla profesjonalistów pomagające w poszerzaniu słownictwa technicznego i biznesowego. Specjalistyczny język branżowy opanujesz z naszym lektorem.

  • Nauka angielskiego poprawiająca płynność mówienia i zasób słownictwa (język angielski dla dorosłych). Konwersacje, przyjemna atmosfera i ciekawe zajęcia zachęcają do rozwoju pasji lingwistycznych.

  • Angielski dla dzieci w formie gier i zabaw. Dziecko jest pod dobrą opieką doświadczonego nauczyciela i szybko przyswaja nowy język.

Kurs języka niemieckiego

Wybierz kurs języka niemieckiego dopasowany do potrzeb i poziomu wiedzy. Dzięki temu szybciej osiągniesz sukces w pracy. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w renomowanej szkole językowej to jeden z ciekawszych sposobów na rozwój i poznawanie nowych ludzi. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na lekcje w naszej szkole!

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Nasi klienci oczekują podniesienia kompetencji językowych na taki poziom, który zapewni im awans zawodowy, a zapotrzebowanie na pracowników biegłych w języku niemieckim wciąż rośnie. Naszym kursantom pomagamy nauczyć się specjalistycznego słownictwa i poznać zagadnienia związane z daną branżą. Indywidualna nauka na korepetycjach jest najbardziej efektywna i przynosi najszybciej widoczne efekty.

Korepetycje z hiszpańskiego online

W Kielcach korepetycje z hiszpańskiego mogą się odbywać przez internet i stacjonarnie. Dla wszystkich, którzy są zajęci intensywnym życiem zawodowym i łączeniem obowiązków domowych, proponujemy zdalne korepetycje z hiszpańskiego z lektorem, które są realizowane online przez komunikator Skype.

Jeżeli uważasz, że brakuje Ci czasu i wolisz na bieżąco ustalać terminy, lekcje zdalne są rozwiązaniem, które idealnie wpisze się w Twój harmonogram. Nauka języka hiszpańskiego online ma wiele zalet. Jedną z nich jest niewychodzenie z domu. W dodatku na lekcjach panuje dobra i przyjazna atmosfera, bo uczysz się w zaciszu własnego domu lub w biurze.

Nauka języka hiszpańskiego

Szkoła hiszpańskiego organizuje zajęcia indywidualne z lektorem, które przynoszą szybko przynoszą efekty. Korepetycje z hiszpańskiego sprawią, że już po kilku miesiącach zauważysz większą łatwość w posługiwaniu się językiem. Przede wszystkim poczujesz się o wiele swobodniej hiszpańskiego w rozmowie. Będzie to zasługą zwiększenia zasobu słownictwa oraz przełamania wewnętrznej bariery. Z nami nauka języka hiszpańskiego jest przyjemna i efektywna.

Zgłoś się do nas!

Szkoła języka angielskiego w Kielcach czeka na ambitnych i zmotywowanych do nauki, którzy chcą nauczyć się języka obcego. Jeżeli masz wątpliwości i chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie - kielce@moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zgłoś się do Centrum Językowego MOOSE Oddział Kielce i skorzystaj z możliwości, jakie dają lekcje próbne. Rozpocznij z nami naukę języka obcego. Do zobaczenia!

Wszystkie korepetycje w Kielcach


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka