Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE szkoła języków obcych w Przemyślu

MOOSE CJO to największa szkoła językowa w Polsce z wieloletnią tradycją. Działamy na terenie całego kraju i mamy prawie 150 oddziałów w różnych miastach. Nasza starannie wyselekcjonowana kadra liczy ponad tysiąc doświadczonych lektorów, uczących języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Oferta MOOSE skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i biznesowych. Prowadzimy indywidualne i grupowe zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz szkolenia branżowe i specjalistyczne dla firm. Oddział Przemyśl zaprasza na kursy oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

MOOSE szkoła języka angielskiego (i innych) dla dzieci i dorosłych

MOOSE to renomowana szkoła języka angielskiego, niemieckiego, a także wielu innych, która od lat pomaga rozwijać się uczniom we wszystkich grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. Możesz z nami rozpocząć naukę od podstaw, doskonalić umiejętności i przygotować się do każdego egzaminu, między innymi: ósmoklasisty, maturalnego i certyfikacji międzynarodowych, takich jak: FCE, CAE czy DELE.

Dzieciom i młodzieży szkolnej dedykujemy korepetycje z angielskiego w Przemyślu, dzięki którym mogą poprawić swoje wyniki w nauce oraz podnieść poziom znajomości języka. Lekcje są dostosowane optymalnie do potrzeb każdego ucznia, co pomaga skutecznie nadrobić braki i utrwalić materiał. Oferujemy także korepetycje z niemieckiego i wszystkich innych języków obcych z oferty MOOSE.

Szkoła językowa MOOSE – co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest zadowolenie uczniów z efektów nauki w MOOSE, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy program nauczania do jego potrzeb oraz możliwości. Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzimy konsultacje, podczas których sprawdzimy Twoją wiedzę i na tej podstawie określimy, który kurs języka niemieckiego lub innego przyniesie Ci najwięcej korzyści. Dzięki temu będziesz sukcesywnie rozwijać umiejętności we własnym rytmie i zwiększysz biegłość językową.

Szkoła języków obcych MOOSE bardzo elastycznie podchodzi także do dyspozycyjności swoich uczniów. Częstotliwość lekcji i ich długość dostosujemy do Twojego planu dnia oraz oczekiwanych rezultatów. Oddział Przemyśl oferuje zajęcia online, zatem możesz uczyć się z dowolnego miejsca z dostępem do internetu i o godzinie, która Ci najbardziej odpowiada. Dodatkowo zaoszczędzisz czas przeznaczony na dojazdy.

MOOSE – szkoła językowa w Przemyślu, w której warto się uczyć

Naukę w MOOSE możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku i w ciągu dwutygodniowego okresu próbnego sprawdzić, czy spełnia ona Twoje oczekiwania. Wybierz kurs języka niemieckiego, korepetycje z angielskiego lub dowolne zajęcia, które Cię interesują i już dziś zapisz się na nie za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie lub mailowo.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji przed podjęciem decyzji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Biuro Obsługi Klienta MOOSE w Przemyślu jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, numery telefonów oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka