Korepetycje z angielskiego w Gdyni


Kurs angielskiego – dlaczego warto się zapisać?

Znajomość języka to obecnie podstawowy wymóg w wielu branżach. Trudno też wyobrazić sobie jakąkolwiek podróż za granicę bez umiejętności dogadania się po angielsku. Język otacza nas z każdej strony, a wiele wyrażeń zadomowiło się w naszym słowniku. Wszystko to sprawia, że korepetycje z angielskiego dla osób bez znajomości tego języka są niezwykle ważne.

Jeśli jesteśmy w stanie swobodnie posługiwać się językiem, mamy możliwość nawiązania wielu wartościowych relacji podczas podróży i przełamania barier. Zyskujemy także dostęp do ogromnych zasobów wiedzy. Nauka angielskiego może zwrócić się w postaci awansu w firmie. Międzynarodowy charakter języka potwierdza uznanie go za jeden z oficjalnych języków NATO, ONZ i Unii Europejskiej. Angielski jest także oficjalnym językiem w 55 krajach oraz jest szeroko rozpowszechniony w ponad 100 państwach.

Korepetycje z angielskiego – sprawdź ofertę Moose!

Nasza oferta jest przygotowana z myślą o osobach, które chcą rozpocząć naukę od podstaw lub przejść na wyższy poziom. Działając jako szkoła językowa, zajmujemy się także przygotowaniem do różnych egzaminów potwierdzających znajomość angielskiego. Kursy są prowadzone dla osób indywidualnych (również dzieci) oraz firm. Istnieje też możliwość zorganizowania zajęć grupowych dla znajomych.

Nasi lektorzy są w stanie dopasować program nauki do indywidualnych potrzeb, niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do awansu i chcesz poprawić swoje umiejętności językowe w aspekcie biznesowym, czy myślisz o wyjeździe za granicę lub po prostu chcesz opanować angielski dużą skutecznością.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych kursach?

Jako szkoła języka angielskiego w Gdyni prowadzimy zajęcia dla dzieci. Rozwijanie tego typu umiejętności w młodym wieku to najlepszy sposób na faktyczne opanowanie języka i brak barier w późniejszym latach. Z myślą o potrzebach maluchów zajęcia mają postać zabawy połączonej z przyswajaniem podstaw. Dzięki temu dzieci nie są znudzone i pewne wyrażenia opanowują w sposób automatyczny.

Doskonale wiemy, że nauka angielskiego wymaga zagospodarowania odpowiedniej ilości czasu. Dla osób, których codzienny harmonogram jest mocno napięty, oferujemy opcję korepetycji z dojazdem do dowolnego miejsca w granicach administracyjnych miasta Gdynia. Co za tym idzie, lektor może dojechać np. do domu kursanta lub miejsca pracy. Istnieje także możliwość dogodnego dopasowania terminu. Nasi nauczyciele mogą pochwalić się nie tylko perfekcyjną znajomością angielskiego, ale również doświadczeniem pedagogicznym. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Inne korepetycje w Gdyni