Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Kościan

Możemy się pochwalić tym, że jesteśmy szkołą, która łączy tradycję i nowoczesny profesjonalizm. Działamy już od ponad 25 lat i jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, prowadzącą indywidualne nauczanie języków obcych. Mamy spore doświadczenie i wiedzę poparte zdobytymi certyfikatami. Są one dla Ciebie gwarancją bezpieczeństwa, że nauka z nami przyniesie najlepsze efekty. Kurs języka niemieckiego oraz inne kursy przygotowaliśmy dla wszystkich tych, którzy dążą do sukcesu i chcą spełnić marzenie o płynnej mowie w wybranym języku – a może nawet właśnie zmieniają pracę lub liczą na awans.

Nauka angielskiego w Kościanie – przełam barierę!

W MOOSE dokładamy wszelkich starań, aby nauka języków obcych była skuteczna. Nasza kadra to lektorzy wybrani po przejściu wieloetapowej rekrutacji. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w prowadzeniu zajęć, w tym także popularnych ostatnio lekcji online. W MOOSE kursy zdalne odbywają się z wykorzystaniem komunikatorów internetowych, dzięki temu możesz uczyć się z każdego miejsca i w każdej części świata. Mogą to być zajęcia indywidualne lub grupowe, a Ty zostajesz w domu, w bezpiecznych dla siebie otoczeniu.

Szkoła językowa w Kościanie to renomowana placówka doceniana przez klientów indywidualnych, instytucje i firmy. Program nauczania jest przez nas personalizowany przy uwzględnieniu potrzeb każdego ucznia oraz stopnia znajomości języka. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze, dzięki czemu możesz dostosować zajęcia do swojego planu dnia.

Szkoła języka angielskiego dla firm

W szkole MOOSE mamy autorski program nauki języka biznesowego, dzięki któremu nauczysz się zwrotów i prowadzenia rozmów z klientami. Wyróżnia to naszą szkołę na tle konkurencji, ponieważ naukę dopasowujemy indywidualnie do preferencji każdego kursanta. Dzięki znajomości języka angielskiego możesz zwiększyć swoje kompetencje w pracy. Korzystając z kursu języka biznesowego, przyswoisz słownictwo biznesowe i żargon techniczny w danej branży. Możesz również nauczyć się konwersacji, pisania maili biznesowych oraz zapytań ofertowych do zagranicznych kontrahentów. Zwracamy uwagę na Twoje potrzeby i cenimy Twój czas, dlatego mamy dla Ciebie elastyczny grafik kursów z dojazdem lektora do Twojego biura czy miejsca pracy.

Wybierz korepetycje z angielskiego w Kościanie – pomagamy wszystkim!

Nasze Centrum Językowe przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego, ósmoklasisty oraz międzynarodowych egzaminów językowych. Lektorzy opracowują dla każdego indywidualny program nauczania, dzięki czemu uczniowie osiągają świetne efekty. Wybierając korepetycje z angielskiego lub korepetycje z niemieckiego, otrzymasz pomoc w tematach, które są dla Ciebie najistotniejsze. Dzięki korepetycjom możesz poprawić wyniki w nauce i poszerzyć umiejętności językowe.

Lektorzy w naszej szkole posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, są także doskonale przygotowani pedagogicznie. Program MOOSEKIDS stworzyliśmy dla dzieci już od 4. roku życia. Jest to program, który łączy naukę języka z zabawą, a dzieci chętnie się w nią angażują. Wykorzystując w nauce śpiew, gry czy przedstawienia, dzieci rozwijają swoją kreatywność i ciekawość, a przy tym opanowują język niezwykle szybko i łatwo. Z nami lekcje języka dla dzieci to niesamowita przygoda!

Bądź w grupie zadowolonych klientów. Czekamy na Ciebie!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka