Szkoła językowa Starogard Gdański


MOOSE - Twoja szkoła językowa w Starogardzie Gdańskim

Osobom, które rozpoczynają naukę języka obcego, przyświecają różne cele. Czasem jest to chęć zdania matury na wysokim poziomie, co pozwoli na wybór dobrego kierunku studiów. Innym razem - chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, co umożliwi awans lub zmianę pracy. Niekiedy nauka angielskiego lub innego języka obcego wiąże się z chęcią podróżowania lub przeprowadzki do innego kraju na stałe. A czasem jest przyjemną odskocznią od codzienności i rozwojowym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Każdy z tych celów jest dla nas ważny i chcemy pomóc w realizacji Twojego.

MOOSE to szkoła języka angielskiego i innych języków obcych, która działa od 1994 roku. Prowadzimy korepetycje z niemieckiego i angielskiego dla uczniów oraz kursy językowe na poziomie podstawowym i zaawansowanym dla firm i osób prywatnych.

Dzięki wypracowanym przez niemal 30 lat metodom pracy możemy uczyć efektywnie i sprawić, by uczniowie szybko obserwowali rezultaty swojej pracy. Dla nas i naszych kursantów to prawdziwa satysfakcja!

MOOSE Starogard Gdański - nauka języków obcych z lektorem

W MOOSE stawiamy na pełną elastyczność i dopasowanie się do potrzeb kursantów. Wierzymy, że dzięki temu nauka będzie dla Ciebie komfortowa i pozwoli w pełni wykorzystać Twój potencjał. Przed rozpoczęciem nauki lektor każdorazowo przygotowuje indywidualny program nauczania dla ucznia, uwzględniając jego cele, potrzeby i posiadane umiejętności. Dzięki temu uczniowie przyswajają dokładnie takie wiadomości, jakich potrzebują i mają szansę uzupełnienia ewentualnych braków.

Wybierając kurs języka niemieckiego lub korepetycje z angielskiego (albo dowolne inne zajęcia z naszej oferty), możesz zdecydować, czy chcesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, czy indywidualnych, a także wybrać termin, częstotliwość i czas trwania zajęć (zwykle jest to 60-90 minut).

Możesz spotykać się z lektorem w naszej sali lub wybrać opcję dojazdu lektora do domu klienta (płatną tylko w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu). Dużą popularnością cieszą się zajęcia prowadzone zdalnie, za pośrednictwem Skype. To rozwiązanie umożliwia naukę z dowolnego miejsca i jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które często przebywają poza domem. W ten sposób nawet osoby z napiętym grafikiem mają szansę rozwijać swoje umiejętności ze wsparciem profesjonalisty.

Dla osób zainteresowanych prowadzimy zajęcia obejmujące specjalistyczne słownictwo, charakterystyczne dla danej branży (medycznej, budowlanej, prawniczej i innych). Pomagamy także w przygotowaniach do egzaminów i certyfikatów językowych.

Korepetycje z angielskiego w Starogardzie Gdańskim

Duże grono wśród naszych kursantów to uczniowie szkół podstawowych i średnich, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty lub matury, chcą poprawić swoje oceny lub nadrobić zaległości. Korepetycje z lektorem pozwalają na powtórzenie wiadomości ze szkoły i rozwój praktycznej umiejętności posługiwania się językiem obcym, która z pewnością będzie przydatna w przyszłości.

Jeśli chcesz zapisać się na pierwsze zajęcia lub zadać pytanie, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka