Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Olkuszu

MOOSE Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa z siedzibą w blisko 100 polskich miastach. Jednym z nich jest Olkusz – to właśnie tutaj prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i pracowników firm. Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i włoskiego na każdym poziomie zaawansowania, a także prowadzimy zajęcia z polskiego dla obcokrajowców. Specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym, choć w naszej ofercie znajdują się zarówno korepetycje z angielskiego „jeden na jeden”, jak i kursy w grupach od 2 do 10 osób. Przyjdź do nas, by przygotować się do matury, podszkolić angielski przed wyjazdem na wakacje czy rozpocząć kurs języka biznesowego. Na naukę języków nigdy nie jest za późno!

Korepetycje z angielskiego i innych języków obcych

Nauka angielskiego w szkole nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Mimo testów kwalifikujących do jednej grupy często trafiają osoby na różnym poziomie zaawansowania, przez co realizacja programu dla niektórych bywa szczególnie wymagająca. Z pomocą przychodzą korepetycje z angielskiego w Olkuszu, które kierujemy do uczniów potrzebujących pomocy w nauce. Pomożemy nadrobić zaległości i przygotujemy Cię do egzaminu ósmoklasisty lub matury.

Nasza szkoła języka angielskiego zapewnia zajęcia „jeden na jeden” z korepetytorem, dzięki czemu uczeń nie odczuwa presji i może realizować program we własnym tempie. Zapewniamy bezpłatny dojazd do domu ucznia, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty MOOSE. Prowadzimy także korepetycje z niemieckiego i innych języków nauczanych w szkołach. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy również uczniów, którzy planują dostać się na zagraniczny uniwersytet lub chcą zdać maturę rozszerzoną czy egzamin certyfikacyjny (np. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF).

Szkoła językowa w Olkuszu z ofertą dla firm

Nasza szkoła języków obcych prowadzi zarówno kursy dla dorosłych, jak i szkolenia dla firm z zakresu języka biznesowego. Specjalistyczny kurs języka niemieckiego dla pracowników podnosi kwalifikacje kadry oraz stanowi inwestycję w rozwój firmy. MOOSE to szkoła językowa w Olkuszu, która od lat zajmuje się nauką języka biznesowego. Nasi doświadczeni lektorzy znają specyfikę pracy w międzynarodowych firmach, dlatego program kursu jest w pełni dopasowany do wymagań branży.

Obsługujemy również klientów indywidualnych, którzy chcą aplikować na wymarzone stanowisko. Z MOOSE podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i spełnisz wymagania pracodawców. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka