Zdjęcie na temat Gdańsk - miasto biznesowych możliwości
Gdańsk - miasto biznesowych możliwości
2021-12-08

Gdańsk to niezwykle atrakcyjna stolica województwa pomorskiego, która wraz z Gdynią i Sopotem tworzy aglomerację trójmiejską. To miasto o ponad 1000-letniej historii i jednocześnie nowoczesne centrum biznesowe oraz siedziba wielu międzynarodowych firm. Gdańsk to również ważne centrum uniwersyteckie i niezwykle bogaty rynek pracy.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Kursy językowe w Katowicach - nauka z perspektywami
Kursy językowe w Katowicach - nauka z perspektywami
2021-04-16

Język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, a ostatnio również rosyjski – tych języków uczymy się najchętniej. I to wcale nie bez powodu. Nie dość, że pomagają więcej rozumieć i lepiej się rozwijać, nawiązywać znajomości i zawierać przyjaźnie na całym świecie, to ich znajomość ma też wymiar czysto praktyczny. To języki, którymi władają największe potęgi polityczne, gospodarcze i ekonomiczne - dzięki nim zdobędziemy świetną pracę i zrobimy karierę, a co za tym idzie, znacząco poprawimy jakość swojego życia.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Intensywny kurs angielskiego – szybka nauka i język w pigułce
Intensywny kurs angielskiego – szybka nauka i język w pigułce
2021-04-08

Intensywny kurs angielskiego przyda się wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkich efektów. Już niebawem ważny egzamin, intratna propozycja pracy, a może niespodziewany wyjazd do obcego kraju? Intensywna nauka języka powinna pomóc uporać się z materiałem i wskoczyć na wyższy poziom biegłości językowej. Kilkanaście godzin zajęć miesięcznie, a nawet więcej – ożywi naukę i znacznie przyspieszy przyswajanie słówek, płynne stosowanie zasad gramatyki i doda swobody wymowie.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Czy warto studiować w Polsce w języku angielskim?
Czy warto studiować w Polsce w języku angielskim?
2021-12-10

Chcesz studiować w Polsce w języku angielskim? Masz taką możliwość. Coraz więcej uczelni wprowadza kierunki, na których językiem wykładowym jest język angielski. Czy opłaca się rozpocząć takie studia? Co możesz dzięki temu zyskać i które kierunki rzeczywiście warto studiować w obcym języku?

Czytaj więcej
Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji