Zdjęcie na temat Korepetycje z angielskiego w Warszawie - nauka, zabawa i wsparcie
Korepetycje z angielskiego w Warszawie - nauka, zabawa i wsparcie
2021-04-12

Znajomość języka angielskiego to wielki przywilej, a we współczesnym świecie – niemal obowiązek. Uczymy się go od najmłodszych lat, by w wieku dorosłym korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą znajomość tego języka. A korzyści jest naprawdę sporo. Począwszy od większej pewności siebie, lepszej pamięci i bujniejszego życia towarzyskiego, przez łatwość podróżowania po świecie i rozumienia odrębności kulturowych, po świetną pracę, wysokie stanowisko i wyższe zarobki.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Kurs angielskiego w Krakowie – język świata w zasięgu ręki
Kurs angielskiego w Krakowie – język świata w zasięgu ręki
2021-04-19

​Znajomość języka angielskiego to dziś podstawa. Nie dość, że przydaje się niemal na każdym kroku, to w dodatku otwiera drogę do kariery i znacznie zwiększa szansę na świetną pracę i ponadprzeciętne zarobki. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest jednym z podstawowych wymogów podczas rekrutacji na większość średnich i wyższych stanowisk, a w przypadku bardziej intratnych ofert – wręcz obligatoryjnym.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Przyjemna i efektywna nauka angielskiego we Wrocławiu
Przyjemna i efektywna nauka angielskiego we Wrocławiu
2021-04-20

Nauka języka angielskiego może być doskonałym doświadczeniem i świetną przygodą. I Wyglądać często zupełnie inaczej, niż w szkolnej regule. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zajęcia z języka były twórcze, przyjemne i znacznie skuteczniejsze, niż w przeciętnej szkole, czy na studiach. Do tego potrzeba jednak nauczycieli nie byle jakich – osób z pasją i zaangażowaniem. Częściej niż w szkolnych murach, znajdziesz je w prywatnych placówkach i na indywidualnych zajęciach. Lekcje dedykowane uczniowi, potrafią być naprawdę efektywne.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Szkoła języka niemieckiego – najszybszy sposób na naukę
Szkoła języka niemieckiego – najszybszy sposób na naukę
2021-04-20

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków w Europie. To język narodowy w Niemczech, a urzędowy w Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu. Szacuje się, że po niemiecku porozumiewa się ponad 120 mln ludzi, a tylko w samym 2020 roku na naukę tego języka zdecydowało się ponad 20 mln osób. Również w polskich szkołach niemiecki jest częstym drugim językiem – licznie spotkać go można w programie szkół średnich, na uczelniach wyższych i w niektórych podstawówkach.

Czytaj więcej
Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji