Zdjęcie na temat Szkoła języka niemieckiego – najszybszy sposób na naukę
Szkoła języka niemieckiego – najszybszy sposób na naukę
2021-04-20

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków w Europie. To język narodowy w Niemczech, a urzędowy w Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Luksemburgu. Szacuje się, że po niemiecku porozumiewa się ponad 120 mln ludzi, a tylko w samym 2020 roku na naukę tego języka zdecydowało się ponad 20 mln osób. Również w polskich szkołach niemiecki jest częstym drugim językiem – licznie spotkać go można w programie szkół średnich, na uczelniach wyższych i w niektórych podstawówkach.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Przyjemna i efektywna nauka angielskiego we Wrocławiu
Przyjemna i efektywna nauka angielskiego we Wrocławiu
2021-04-20

Nauka języka angielskiego może być doskonałym doświadczeniem i świetną przygodą. I Wyglądać często zupełnie inaczej, niż w szkolnej regule. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zajęcia z języka były twórcze, przyjemne i znacznie skuteczniejsze, niż w przeciętnej szkole, czy na studiach. Do tego potrzeba jednak nauczycieli nie byle jakich – osób z pasją i zaangażowaniem. Częściej niż w szkolnych murach, znajdziesz je w prywatnych placówkach i na indywidualnych zajęciach. Lekcje dedykowane uczniowi, potrafią być naprawdę efektywne.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Jak szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego?
Jak szybko i skutecznie nauczyć się języka angielskiego?
2021-12-12

W XVIII i XIX wieku język francuski był językiem międzynarodowej dyplomacji i świata kultury. W całej Europie wykształceni ludzie posługiwali się na co dzień właśnie francuskim. Obecnie językiem międzynarodowej komunikacji stał się język angielski, ale to nie znaczy, że nie warto uczyć się francuskiego. W końcu język francuski jest jednym z najpiękniejszych języków świata i trzecim pod względem komunikacji międzynarodowej, po angielskim i hiszpańskim.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Hiszpański na świecie
Hiszpański na świecie
2022-07-06

Nauka hiszpańskiego to bezcenna inwestycja w rozwój osobisty i karierę, zważywszy na to, jak bardzo ten język rozpowszechniony jest na ziemskim globie. Wedle szacunków jest to drugi, po języku angielskim, najbardziej popularny język świata, biorąc pod uwagę zarówno osoby, dla których hiszpański jest językiem ojczystym, jak i te, które w drodze edukacji nabyły zdolność posługiwania się nim.

Czytaj więcej
Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji