Zdjęcie na temat Nauka hiszpańskiego – świetna zabawa i doskonała inwestycja
Nauka hiszpańskiego – świetna zabawa i doskonała inwestycja
2021-04-08

Język hiszpański to drugi, zaraz po chińskim, najbardziej popularny język na świecie. Tuż po angielskim rządzi internetem, a tylko w USA posługuje się nim ponad 50 milionów ludzi. Jako że więcej niż 400 mln osób używa hiszpańskiego jako mowy ojczystej, a w 22 krajach posiada on status języka oficjalnego, jest coraz bardziej ceniony wśród pracodawców. Nauka hiszpańskiego i komunikacja w tym języku to doskonały sposób, by zaistnieć na intensywnie rozwijającym się rynku pracy. Znając go, będziesz w stanie porozumieć się aż z co dziesiątą osobą na świecie.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Korepetycje z angielskiego w Warszawie - nauka, zabawa i wsparcie
Korepetycje z angielskiego w Warszawie - nauka, zabawa i wsparcie
2021-04-12

Znajomość języka angielskiego to wielki przywilej, a we współczesnym świecie – niemal obowiązek. Uczymy się go od najmłodszych lat, by w wieku dorosłym korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą znajomość tego języka. A korzyści jest naprawdę sporo. Począwszy od większej pewności siebie, lepszej pamięci i bujniejszego życia towarzyskiego, przez łatwość podróżowania po świecie i rozumienia odrębności kulturowych, po świetną pracę, wysokie stanowisko i wyższe zarobki.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Kursy językowe w Katowicach - nauka z perspektywami
Kursy językowe w Katowicach - nauka z perspektywami
2021-04-16

Język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, a ostatnio również rosyjski – tych języków uczymy się najchętniej. I to wcale nie bez powodu. Nie dość, że pomagają więcej rozumieć i lepiej się rozwijać, nawiązywać znajomości i zawierać przyjaźnie na całym świecie, to ich znajomość ma też wymiar czysto praktyczny. To języki, którymi władają największe potęgi polityczne, gospodarcze i ekonomiczne - dzięki nim zdobędziemy świetną pracę i zrobimy karierę, a co za tym idzie, znacząco poprawimy jakość swojego życia.

Czytaj więcej
Zdjęcie na temat Intensywny kurs angielskiego – szybka nauka i język w pigułce
Intensywny kurs angielskiego – szybka nauka i język w pigułce
2021-04-08

Intensywny kurs angielskiego przyda się wszędzie tam, gdzie potrzeba szybkich efektów. Już niebawem ważny egzamin, intratna propozycja pracy, a może niespodziewany wyjazd do obcego kraju? Intensywna nauka języka powinna pomóc uporać się z materiałem i wskoczyć na wyższy poziom biegłości językowej. Kilkanaście godzin zajęć miesięcznie, a nawet więcej – ożywi naukę i znacznie przyspieszy przyswajanie słówek, płynne stosowanie zasad gramatyki i doda swobody wymowie.

Czytaj więcej
Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji