Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE szkoła językowa w Skarżysko-Kamienna - ucz się z nami!

MOOSE to szkoła języka angielskiego i innych języków obcych, która od 1994 roku działa w Polsce. Mamy swoje oddziały w ponad 100 miastach (obecnie dołączyła do nich Skarżysko-Kamienna) i współpracujemy z ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów, którzy prowadzą zajęcia dla firm i osób prywatnych na różnych poziomach zaawansowania. Wypracowaliśmy metody, dzięki którym nauka języka może być szybka, efektywna i przyjemna! Dołącz do grona naszych uczniów i rozwijaj swoje umiejętności, aby:

  • zdać maturę lub inne egzaminy językowe na wysokim poziomie

  • dostać awans lub zmienić pracę na ciekawszą i lepiej płatną

  • podróżować po całym świecie bez bariery językowej

  • poznawać ludzi z całego świata

  • mieć dostęp do informacji branżowych lub tekstów kultury spoza Polski

  • przeprowadzić się do innego kraju lub wyjechać do pracy

  • rozwijać swoje pasje

Znajomość języków okazuje się bardzo przydatna dla każdego - bez względu na branżę, w której pracuje. Jeśli chcesz rozpocząć kurs lub korepetycje z angielskiego w Skarżysko-Kamienna, jesteś we właściwym miejscu!

Nauka angielskiego dopasowana do Ciebie

W MOOSE priorytetowo traktujemy cele i potrzeby naszych uczniów, dlatego stawiamy na elastyczność. Samodzielnie decydujesz o częstotliwości, terminie i długości trwania zajęć (zwykle lekcja trwa 60-90 minut), możesz także bezpłatnie przełożyć lub odwołać lekcję. To od Ciebie zależy, czy będziesz uczyć się indywidualnie, czy w niewielkiej grupie, i jaką formę będą miały zajęcia (oferujemy naukę zdalną lub stacjonarną - z możliwością dojazdu do domu ucznia).

Nasi lektorzy udzielają korepetycji z angielskiego i niemieckiego, z których chętnie korzystają uczniowie oraz maturzyści. Korepetycje z niemieckiego lub innego języka obcego ułatwiają przygotowanie do matury i pozwalają na osiągnięcie wysokich wyników na egzaminie. Są także dobrym wyborem dla uczniów, którzy mają zaległości lub chcą poprawić oceny. Nauka języka z lektorem sprawia, że zajęcia w szkole są mniej stresujące, a wyniki nauki - lepsze. To także doskonała inwestycja w przyszłość.

Osoby dorosłe chętnie wybierają kurs języka niemieckiego lub innego obcego, na wybranym poziomie zaawansowania - od podstawowego, aż po zaawansowany, obejmujący (na życzenie) specjalistyczny żargon wybranej branży. Nasi lektorzy każdorazowo przygotowują indywidualny program nauczania, który uwzględnia cele i potrzeby kursanta. Dzięki temu uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz - i szybko zauważasz efekty!

Skontaktuj się z nami

Zajęcia z języka obcego są prowadzone w ciekawy sposób, który uwzględnia różnorodne ćwiczenia z pisania, mówienia i słuchania, dzięki czemu kurs jest miłą odskocznią od codzienności, a równocześnie skutecznym sposobem na rozwój. Jeśli chcesz uczyć się pod okiem profesjonalistów, w szkole z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem, która uwzględni Twoje potrzeby, MOOSE to miejsce dla Ciebie. Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub… zapiszemy Cię na pierwsze zajęcia!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka