Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Chełmno.

Powstaliśmy w 1994 roku we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Kłodzku, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Poznaniu, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach.

Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się nauczeniem osób indywidualnych i pracowników firm oraz korporacji. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych. Nasi kursanci osiągają doskonałe wyniki na egzaminach takich jak: FCE, CAE czy na maturze. Nasi lektorzy są starannie wyselekcjonowani spośród tysięcy kandydatów. Ciągle ich szkolimy, by zapewnić Wam najwyższy poziom kursów. Gwarantuje to skuteczną naukę, która przynosi imponujące rezultaty w relatywnie krótkim czasie.

Nasz program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Ucznia, dobierając interesującą tematykę zajęć. Chcesz podnieść swoje umiejętności lingwistyczne? Przyjdź do Nas i mów lepiej w wybranym języku!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji