Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych MOOSE Słupsk

Od dawna zastanawiasz się zapisaniem się na korepetycje z niemieckiego, ale język ten wydaje Ci się zbyt trudny i nie wiesz, czy jako osoba dorosła masz jeszcze szanse na jego opanowanie? Może pragniesz, by Twoje dziecko od najmłodszych lat miało styczność z językami obcymi i mogło rozwijać wrażliwość na inne kultury? Nauka języków to najlepsza inwestycja w przyszłość zarówno dzieci, jak i dorosłych. To doskonała szansa na zwiększenie szans na rynku pracy i rozpoczęcie nauki na wymarzonej uczelni wyższej, a także możliwość odbycia dalekich, zagranicznych podróży i swobodnej komunikacji z mieszkańcami odwiedzanych krajów.

Szkoła językowa w Słupsku to część renomowanego centrum językowego, które działa w ponad 100 miastach w całej Polsce. Nasza wykwalifikowana kadra lektorska zapewnia pomoc i doradztwo na każdym etapie procesu nauki – od wyboru odpowiedniego kursu, przez opiekę dydaktyczną aż po efekty końcowe. Indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że zajęcia dostosowane są do Twoich osobistych oczekiwań i potrzeb - dzięki temu możesz koncentrować się na doskonaleniu swoich umiejętności i realizacji celów.

Intensywne korepetycje z angielskiego w Słupsku – dla najbardziej ambitnych uczniów

Wkrótce wybierasz się w podróż służbową do Londynu i chcesz ekspresowo podnieść kompetencje językowe tak, aby móc swobodnie porozumiewać się z klientami i uczestniczyć w rozmowach biznesowych? Planujesz podróż, podczas której zamierzasz zwiedzić najpiękniejsze miejsca w Stanach Zjednoczonych i chcesz doszlifować swój angielski, aby przełamać barierę językową? Jeśli zależy Ci na błyskawicznych rezultatach, postaw na intensywne korepetycje z angielskiego!

Sam/a wybierasz, w jakich zajęciach chcesz uczestniczyć – możesz postawić na lekcje grupowe lub indywidualne, a także dostosować długość i częstotliwość uczestnictwa w zajęciach do własnych preferencji i potrzeb. Bardzo aktywnym proponujemy korepetycje z angielskiego nawet kilkanaście razy w miesiącu! Intensywny kurs to doskonały sposób na to, by nie tylko doskonalić twarde kompetencje językowe, ale przede wszystkim zyskać praktyczne umiejętności i pokochać język!

Intensywne korepetycje to również doskonały wybór dla najmłodszych uczniów. Angielski dla dzieci prowadzony w takiej formie np. podczas przerwy wakacyjnej do znakomity sposób na poszerzanie wiedzy zdobytej w szkole i motywacja do dalszej pracy, gdy młodzież nie musi uczestniczyć w zajęciach szkolnych.

Kurs języka niemieckiego Słupsk – u siebie w firmie czy w zaciszu własnego domu?

W centrum językowym MOOSE to Ty wybierasz, gdzie będziesz uczestniczyć w zajęciach. Możesz postawić na lekcje prowadzone u siebie w firmie lub uczyć się we własnym domu. Nasi lektorzy dostosują się do Twoich potrzeb i preferowanej formy nauczania.

Jeśli na co dzień jesteś zajęty/a sprawami zawodowymi i rodzinnymi, z pewnością nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. I wcale nie musisz! Nauka niemieckiego jest możliwa również w domowym zaciszu – wystarczy, że wybierzesz korepetycje z darmowym dojazdem lektora lub zajęcia prowadzone online za pośrednictwem Skype. Dzięki temu maksymalnie wykorzystasz czas poświęcony na doskonalenie swoich kompetencji językowych i będziesz mógł/a uczyć się w komfortowych warunkach w swoim pokoju.

Szkoła języka angielskiego – oferta biznesowa

Szkoła języka angielskiego MOOSE z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do podnoszenia kompetencji językowych w sferze biznesu. W naszej ofercie posiadamy kursy biznesowe dla osób indywidualnych, które chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe i poznać język właściwy dla danej branży rynkowej oraz ofertę korporacyjną dla pracodawców, którzy chcą zadbać o rozwój kompetencji swoich pracowników. Biznesowa nauka angielskiego to inwestycja, która bez wątpienia przyniesie szybki zwrot i wymierne efekty w sferze zawodowej.

Wszystkie korepetycje w Słupsku


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka