Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Opole

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Opolu!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków.

Kształcimy Klientów indywidualnych na kursach oraz prowadzimy biznesowe kursy dla firm. Istniejemy od 1994 roku na rynku i przez 20 lat naszej działalności zapracowaliśmy na swoją renomę, która przyciąga do nas tysiące kursantów każdego roku.

Oferujemy Wam szeroką gamę usług w zakresie nauczania języków obcych. Wiemy jak ważne jest nauczanie od najmłodszych lat, dlatego nasi lektorzy z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym uczą dzieci poprzez zabawę.

Pomagamy osiągnąć najlepsze wyniki na egzaminach: gimnazjalnym, maturalnym oraz FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Uczymy słownictwa potrzebnego w pracy, które podnosi kwalifikacje pracowników. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej.
To, co wyróżnia naszą szkołę to indywidualne podejście do każdego ucznia.

Program zawsze krojony jest na miarę każdego Ucznia, co zapewnia efektywny kurs. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Opolu i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie opolskim posiadamy dwa oddziały: w Opolu oraz Brzegu Opolskim

Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Udzielamy wszelkich informacji telefonicznie pod nr telefonu 663 726 333 lub mailowo: opole@MOOSE.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji