Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego - Opole

Szkoła języka angielskiego w Opolu MOOSE prowadzi kursy i korepetycje z angielskiego, niemieckiego i innych języków obcych. Priorytetem dla naszych lektorów jest, aby każdy, kto zgłosi się na zajęcia, mógł rozwinąć skrzydła. Podnoszenie umiejętności językowych odbywa się według indywidualnego harmonogramu nauczania.

Lekcje angielskiego prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim przygotowaniem dydaktycznym. Sprawiają, że szybko rośnie zasób słów, a nauka jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Częstotliwość zajęć dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Poznaj więcej zalet nauki w naszej szkoły i zapisz się na korepetycje z angielskiego do MOOSE Opole już teraz!

Korepetycje z angielskiego przed egzaminem

W Opolu korepetycje z angielskiego w formie indywidualnych lekcji z nauczycielem cieszą się dużym powodzeniem. Młodzież często chce przygotować się do egzaminu z lektorem. W tym przypadku studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut). Lektorzy mogą przyjechać do domu kursanta. Dojazd jest bezpłatny lub za niewielką opłatą w przypadku dużej odległości i innych utrudnień. Na uczniów czekają także sale wykładowe, którymi dysponuje szkoła języków obcych MOOSE Oddział Opole lub nauka online.

Indywidualne korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych to:

  • lekcje z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy;

  • przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów;

  • pomoc w nadrobieniu zaległości i zaliczeniu materiału w szkole;

  • pomoc w nauce języka specjalistycznego, technicznego i biznesowego;

  • przełamanie barier w mówieniu;

  • konwersacje poprawiające płynność mowy i zasób słownictwa.

Język angielski dla dzieci

Osoby, które zdecydowały się na język angielski dla dzieci doskonale wiedzą, że oddają maluchy w dobre ręce. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy łatwo nawiązują kontakt z dziećmi oraz cieszą się nieskazitelną opinią. Indywidualne lekcje to efektywna nauka angielskiego i szybkie postępy. Wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole i ciesz się wynikami malucha. Będzie miał świetną opiekę i nauczy się mówić po angielsku od doświadczonego lektora.

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się fachowego słownictwa i płynnej wymowy. Aktualnie dużo osób posługuje się językiem obcym w pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy kursy i indywidualne korepetycje z niemieckiego dla dorosłych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Kurs języka niemieckiego dla profesjonalistów

Wybierz profesjonalny kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu znajomości wymowy i gramatyki. Nauka niemieckiego to dobry pomysł na zapewnienie sobie szans na awans lub zwiększenie atrakcyjności na rynku pracy. Pomagamy także stworzyć atrakcyjne (dla pracodawcy) CV i przygotować się do trudnej rozmowy kwalifikacyjnej. Z nami bez stresu poradzisz sobie z przełamaniem bariery w mówieniu.

Nauka niemieckiego lub innego języka obcego nie tylko przynosi korzyści w sferze zawodowej, ale może być także przyjemnością w codziennym życiu. Wyniki badań wskazują, że uczenie się języków ma pozytywny wpływ na kondycję mózgu, tworząc nowe połączenia neuronowe. Dzięki temu korzystnie działa na koncentrację, pozwala ćwiczyć pamięć i poprawić refleks nawet u osób starszych. Nie zwlekaj więc i rozpocznij z nami kurs językowy!

Skontaktuj się z nami!

Szkoła językowa MOOSE - Opole czeka na ambitnych i zmotywowanych do nauki kursantów. Warto skorzystać z naszych metod nauczania i wybrać idealnie dopasowany kurs. Jeżeli masz pytania i potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń lub napisz na adres opole@moose.pl. Pracownicy MOOSE Oddział Opole z przyjemnością rozwieją wątpliwości i zapiszą Cię na lekcje próbne. Naucz się języka obcego i rozwiń skrzydła z MOOSE w Opolu!

Wszystkie korepetycje w Opolu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka