Co wyróżnia nasz kurs?


Ilustracja informacji opisujących kurs językowy

Kursy językowe dla biznesu – zainwestuj w swój rozwój!

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Szukasz dobrze płatnego i atrakcyjnego zajęcia? A może rozważasz wyjazd do pracy za granicę? Lista powodów, dla których warto uczyć się języka angielskiego jest naprawdę długa i rozpoczyna się przede wszystkim możliwością porozumienia się w niemal każdym zakątku świata. Dla wszystkich osób, które chcą nie tylko podróżować, ale również pragną zainwestować w swój rozwój zawodowy przygotowaliśmy specjalne kursy business English oraz języka specjalistycznego.

Kurs dla biznesu: stawiaj na wysoką jakość

Znajomość języków obcych to obecnie nie tylko ceniona przez pracodawców umiejętność, ale coraz częściej także standard; niezależnie od tego, czy ubiegasz się o pracę w niewielkiej firmie, czy w międzynarodowej korporacji, pytanie o języki obce z pewnością pojawi się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracownicy, którzy nie tylko płynnie posługują się językiem angielskim, ale również znają specjalistyczne słownictwo oraz formalne zwroty są dla firm szczególnie cenni. Jeśli planujesz zmianę pracy lub chcesz starać się o wyższe stanowisko, warto zadbać o swój rozwój i postawić na naukę języków obcych. Świetną propozycją będzie angielski dla firm – Warszawa oferuje pracę w wielu zagranicznych firmach. Już teraz zapisz się na kurs języka biznesowego i poznaj nie tylko słownictwo biznesowe, ale również żargon techniczny danej branży. Dzięki temu świat stanie przed Tobą otworem!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów stworzyliśmy autorski program nauki języka biznesowego, dzięki któremu bez problemu przyswoisz sobie zwroty niezbędne do prowadzenia rozmów biznesowych. Stawiamy na najlepszą kadrę: nasi lektorzy posiadają doskonałe wykształcenie oraz duże doświadczenie; jednocześnie współpracujemy także z native speakerami, dzięki czemu poznasz nie tylko potrzebne zwroty, ale również prawidłową wymowę, a także wypróbujesz posiadane umiejętności podczas konwersacji. Sprawdź, jakie możliwości niesie nasz angielski dla firm! Wrocław oraz inne miasta mogą skorzystać z biznesowej oferty naszego Centrum Języków Obcych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla międzynarodowych korporacji lub klientów indywidualnych zainteresowanych poznaniem słownictwa branżowego i zmianą pracy.

Przykładamy wielką wagę nie tylko do jakości prowadzonych kursów. Dobrze wiemy, jak cenny jest Twój czas: nie każdy ma możliwość regularnego uczęszczania na zajęcia, a w dużych miastach dojazd może być dodatkowo uciążliwy. Nie masz czasu, by wybrać się na angielski dla firm? Kraków i inne miasta mogą skorzystać z zajęć prowadzonych przez mobilnych lektorów. Nie musisz już urywać się z pracy, by zdążyć na zajęcia lub denerwować się na korki w godzinach popołudniowych. Jesteśmy elastyczni i oferujemy dojazd do Twojego biura, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. To sprawia, że wielu przedsiębiorców decyduje się na nasz angielski dla firm – Lublin nie jest pod tym względem wyjątkiem. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz intensywny kurs biznesowego języka angielskiego: bardzo szybko zauważysz pierwsze efekty, co z kolei przełoży się na Twój rozwój zawodowy! Jeśli chodzi o angielski dla firm, Poznań nie jest jedyną lokalizacją, w której oferujemy tego rodzaju kurs. Oddziały naszej szkoły językowej znajdują się w wielu miastach; współpracujemy także z lektorami z całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dojazd do większości lokalizacji. Wybierz współpracę z profesjonalistami i zapoznaj się z ofertą naszych kursów języka biznesowego – z pewnością znajdziesz w niej propozycję dla siebie!

Specjalny program nauki języka biznesowego wyróżnia naszą szkołę językową na tle konkurencji: stawiamy na jakość oraz skuteczność, dlatego zajęcia są dopasowywane indywidualnie do potrzeb każdego uczestnika. Potrzebujesz dodatkowych zajęć z gramatyki? Chcesz nauczyć się pisać maile biznesowe i zapytania ofertowe do zagranicznych kontrahentów? A może zależy Ci przede wszystkim na płynnych rozmowach i stawiasz głównie na konwersacje? Zanim rozpoczniemy kurs, chcemy poznać Twoje oczekiwania oraz cele, które chcesz osiągnąć. Sprawdzimy także Twój poziom znajomości języka angielskiego i indywidualne preferencje, by jak najlepiej dobrać dla Ciebie lektora.

Indywidualny kurs dopasowany do potrzeb każdego uczestnika sprawia, że nauka przebiega efektywniej: zainwestuj w zajęcia w naszej szkole językowej, jeśli cenisz sobie niezawodność, wysoką jakość kształcenia oraz elastyczność – przejawia się ona także w kwestii opłat za kurs. Na życzenie naszych klientów umożliwiamy płatność z dołu za zrealizowane zajęcia lub wydłużenie terminu płatności za kurs o 30 dni za niewielką dopłatą, co znacząco ułatwia rozliczenia.

Nie czekaj i zainwestuj w siebie lub swoich pracowników; postaw na profesjonalny kurs językowy, dzięki któremu nauczysz się prowadzenia negocjacji biznesowych w obcym języku lub poznasz specjalistyczne słownictwo branżowe.

 

 

Informacje szczegółowe


Fakty
Wiek uczestników Na kursy indywidualne zapraszamy wszystkie osoby po 10 roku życia
Dostępne języki W naszej szkolimy prowadzimy lekcje języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskego, włoskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Z dojazdem, bezpłatnie.
Znajomość języka Mamy ofertę dla uczniów na każdym poziomie, dlatego niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy znasz już wybrany język w stopniu zaawansowanym przygotujemy ofertę dla Ciebie.
Ilość osób w grupie Prowadzimy lekcję językowe w grupach od 1 do 10 osób
Miejsce prowadzenia zajęć Nasza szkoła jest mobilną szkołą językową, co oznacza że dojedziemy do Ciebie w miejsce, które sobie wybierzesz (np. siedziba Twojej firmy)
Dla kogo

Nasze usługi kierujemy do pracowników firm i przedsiębiorców. Kursy odbywają się indywidualnie lub w małych, maksymalnie 3 osobowych grupach, by efektywność przeszła oczekiwania naszych Klientów. Dla każdego kursanta zostanie przygotowany indywidualnie zaprojektowany program nauczania, dopasowany do wieku, celu nauki i czasu trwania kursu. Zapraszamy szefów i pracowników firm na efektywne kursy językowe, które pozwolą Wam opanować żargon biznesowy, dostosowany do Waszej branży. Dzięki MOOSE Twój biznes wypłynie na szerokie wody.

Zalety kursów

Poznaj korzyści najskuteczniejszej metody nauki języków dla biznesu:
• indywidualny program nauczania dopasowany do branży i Twojej działalności. Poznaj tajniki języka technicznego czy specjalistycznego i podbijaj zagraniczne rynki. Poszerz zakres działalności, dzięki kursom językowym Moose!
• indywidualna nauka z lektorem lub w małych grupach jest najbardziej efektywną formą nauki języka obcego. Podnieś kwalifikacje swoich pracowników i zamień je na realne zyski Twojej firmy.
• bezpłatny dojazd w prawie każdą część miasta, co sprawia, że zyskujesz czas i pieniądze. Prowadź spokojnie swój biznes, postaw na kursy z dojazdem do Twojego biura.
• terminy zajęć są ustalane indywidualnie z lektorem. Uczeń może odwołać lekcję w dowolnym momencie do godziny 22 dnia poprzedzającego dzień zajęć i spokojnie ją odrobić do końca przyszłego miesiąca.
• najlepiej wykwalifikowani lektorzy to połączenie językowych specjalistów z najlepszymi pedagogami. Taka mieszanka gwarantuje efektywny kurs językowy, który wywinduje Twój biznes na wyżyny.
• uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kursy dla zaawansowanych, jak i początkujących.
•naukę można rozpocząć w dowolnym momencie trwania roku szkolnego.
•przygotowujemy do egzaminów językowych oraz uczymy specjalistycznego języka, który jest przydatny w Twojej branży.
• dwutygodniowy okres próbny, podczas którego Klienci mogą przekonać się o wysokiej jakości nauczania w naszej szkole. Sam zdasz sobie sprawę, że umiejętności naszych lektorów będą skutecznym narzędziem podnoszącym kwalifikacje Twoich pracowników.
Zapisz się na nasz kurs i poznaj siłę techniki nauczania Moose. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów już dziś!

Ceny zajęć
Ilustracja zalet kursów językowych

 Zapraszamy do zapoznania się z cenami naszych usług. W celu obniżenia kosztów proponujemy rozpocząć kurs w małej grupie osób – współpracowników, bliskich lub przyjaciół. Pozwoli to na zredukowanie kosztów przy wysokiej efektywności zajęć.

Program
Ilustracja zalet kursów językowych

Program tworzony jest na miarę Klienta. Podczas przygotowania programu bierzemy pod uwagę cel nauki, branżę i czas trwania kursu. Dzięki temu szkolimy specjalistów, gotowych podbijać zagraniczne rynki, właśnie za sprawą odpowiedniej znajomości języka biznesowego. Opowiedz nam o motywach swojej nauki, a dopasujemy indywidualny program do Ciebie. Sprawimy, że Twój biznes przemówi do Klientów.

Lektorzy
Ilustracja zalet kursów językowych

Lektor to przewodnik, który prowadzi Uczniów przez meandry nauki języka. Na drodze wieloetapowej rekrutacji selekcjonujemy najlepszych lektorów, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę. Nasi lektorzy posiadają dobre wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na skuteczność nauczania. Jeśli nie pasuje Ci nasz lektor możesz go zmienić bez podania powodu. Nasi lektorzy specjalizują się w nauczaniu biznesowym i dzięki temu nasi kursanci osiągają szybkie i zdumiewające rezultaty w nauce.

Proces rekrutacji lektorów jest bardzo szczegółowy i opiera się na paru etapach selekcji. Starannie sprawdzeni lektorzy z najlepszym wykształceniem są gwarancją efektywnych kursów.

Tak samo perfekcyjnie dobieramy też lektora do Ucznia, by odpowiadał na jego potrzeby i mógł zapewnić mu autorski kurs, oparty na interesujących go zagadnieniach. Dzięki temu uczymy tylko praktycznych rzeczy, które podnoszą poziom zaawansowania kursantów w relatywnie krótkim czasie.

Korepetycje
Ilustracja zalet kursów językowych

 Korepetycje - doraźna pomoc indywidualna lub w małych grupach.


Jeśli nie masz potrzeby odbywania kursu językowego w Moose lub nie chcesz wiązać się z nami umową, zachęcamy do skorzystania z korepetycji w małych grupach lub indywidualnie. Korepetycje zapewnią Ci pomoc w tematyce, na której najbardziej Ci zależy. W naszej szkole dostępne są 2 opcje: Pakiety korepetycji i Szybkie korepetycje, które dopasowujemy do potrzeb naszych kursantów.


Wybierz indywidualny Pakiet Korepetycji, w którym odbędziesz wielokrotność 4 godzin lekcyjnych. Godziny będą realizowane w określonym przez Ciebie czasie. Program jest dopasowany do czasu trwania korepetycji oraz potrzeb Ucznia, co gwarantuje skuteczną naukę.


Korepetycje są dużo bardziej kosztowne, dlatego zachęcamy do przemyślenia swojego uczestnictwa w kursie językowym.

Co nas wyróżnia?


Moose CJOTradycyjna szkołaInne szkoły uczące indywidualnie
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefonicznaograniczonaograniczona
Pomoce naukoweograniczona
Profesjonalne podręczniki
Metodyka
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Indywidualne podejście do klienta
Bezpłatny dojazd lektora
Możliwość wyboru miejsca naukiograniczona
Możliwość wyboru godzin zajęćograniczonaograniczona
Możliwość odrabiania zajęć
Możliwość odwoływania zajęćograniczona
Możliwość wyboru poziomu naukiograniczonaograniczona
Możliwość wyboru długości lekcji
Zalety Moose CJO
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna
Pomoce naukowe
Profesjonalne podręczniki
Metodyka
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Indywidualne podejście do klienta
Bezpłatny dojazd lektora
Możliwość wyboru miejsca nauki
Możliwość wyboru godzin zajęć
Możliwość odrabiania zajęć
Możliwość odwoływania zajęć
Możliwość wyboru poziomu nauki
Możliwość wyboru długości lekcji
Tradycyjna szkoła
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna: ograniczona
Pomoce naukowe
Profesjonalne podręczniki
Metodyka
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Możliwość wyboru godzin zajęć: ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki: ograniczona
Inne szkoły uczące indywidualnie
Profesjonalni lektorzy
Obsługa telefoniczna: ograniczona
Pomoce naukowe: ograniczona
Możliwość wyboru miejsca nauki: ograniczona
Możliwość wyboru godzin zajęć: ograniczona
Możliwość odwoływania zajęć: ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki: ograniczona
Możliwość wyboru długości lekcji