Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Szczecin

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Szczecinie!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych dla firm i osób indywidualnych. Nasz program dopasowujemy do potrzeb Klientów, przez co osiągamy zdumiewające rezultaty.

Podchodzimy indywidualnie do naszych Klientów. Dopasowujemy tematykę, czas trwania kursu i jego charakter, by nauka była maksymalnie efektywna. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Przygotujemy Was do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) czy matury. Dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę języka spotkanie z naszym lektorem będzie świetną przygodą i zachęci do dalszej nauki. Z sukcesem przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Szczecinie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie zachodniopomorskim posiadamy trzy oddziały: w Szczecinie, Koszalinie i Stargardzie Szczecińskim. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!
W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji