Szkoła języków obcych Szczecin


Witamy na stronie Moose — Centrum Języków Obcych w Szczecinie!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych dla firm i osób prywatnych. Nasz program dopasowujemy do potrzeb klientów, przez co osiągamy zdumiewające rezultaty. Chcesz rozwinąć z nami swoje umiejętności? Gwarantujemy, że szybko zauważysz efekty i wiemy, co mówimy — mamy 25 lat doświadczenia! Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do oczekiwań klientów. Dopasowujemy tematykę, program, czas trwania kursu, terminy zajęć i długość ich trwania w taki sposób, aby nauka była maksymalnie efektywna. Wiemy, żekażdy uczy się w swoim tempie i preferuje nieco inny tryb nauki. Lektorzy z naszej szkoły językowej Moose szanują tę różnorodność i potrafią idealnie dostosować się do potrzeb kursanta. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym kursantom gwarancję jakości, dzięki której każdego roku tysiące zadowolonych klientów może pochwalić się nowymi umiejętnościami.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Szczecinie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie zachodniopomorskim posiadamy trzy oddziały: w Szczecinie, Koszalinie i Stargardzie. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach. To rozwiązanie sprawia, że możesz np. zamówić korepetycje z angielskiego w Moose Szczecin z… „dostawą” do domu! Angielski i inne języki w Moose Szczecin — wybierz kurs pełen korzyści! Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej. Przygotujemy Cię do wybranego egzaminu (m.in.egzamin ósmoklasisty, maturalny oraz dowolne egzaminy językowe, np. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę języka, spotkanie z naszym lektorem będzie świetną przygodą i zachęci do dalszej nauki. Z naszej oferty korzystają także firmy — od małych przedsiębiorstw, po międzynarodowe, renomowane marki.

Wiesz już, że nasze kursy (np. niemiecki w Moose Szczecin) są dostosowane do klientów w każdym calu. Ale na tym nie poprzestajemy. Oto inne korzyści, które doceniają nasi kursanci:

- Szeroki wybór języków obcych do nauki, m.in. język angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański i polski dla obcokrajowców. Równocześnie stale poszerzamy naszą ofertę, proponując nowe języki.
- Atrakcyjne ceny i korzystny program lojalnościowy dla stałych klientów, którzy nie osiadają na laurach i chętnie kontynuują naukę na wyższym poziomie zaawansowania lub wybierają kolejny język obcy. Doceniamy chęci rozwoju!
- Korepetycje z niemieckiego i innych języków w Moose Szczecin dla młodzieży szkolnej i studentów. To dobry wybór dla osób, które chcą poprawić wyniki w nauce, utrwalić materiał lub przygotować się do dowolnego egzaminu językowego.
- Trwający dwa tygodnie okres próbny dla wszystkich klientów — u nas nie kupujesz kota w worku. Masz szansę przekonać się, czy indywidualne zajęcia z wykwalifikowanym lektorem to dokładnie to, czego szukasz.
- Możliwość nauki języka biznesowego oraz słownictwa specjalistycznego (np. charakterystycznego dla konkretnej branży, medycznego, prawniczego, technicznego etc.).Zajęcia odbywają się głównie w trybie indywidualnym (jeden na jeden z lektorem), ewentualnie w niewielkich grupach zajęciowych — np. kursy dla pracowników jednej firmy lub grupki przyjaciół.
- Oferujemy dojazd lektora pod wskazany adres (do domu lub biura klienta). To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala kursantom zaoszczędzić czas i pieniądze. Na życzenie zajęcia mogą odbywać się także w naszej dobrze wyposażonej sali zajęciowej albo domu lektora (który np. mieszka niedaleko klienta).
- Prowadzimy także zajęcia za pośrednictwem komunikatora Skype. To świetne rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub przebywają na wyjazdach służbowych. Chętnie wybierają je także klienci z napiętym grafikiem lub osoby, które po prostu cenią komfort i preferują naukę przez internet.

Duża część naszych klientów to rodzice wybierający kursy MooseKids dla swoich dzieci. Maluchy od najmłodszych lat mogą rozwijać się pod okiem naszych lektorów posiadających wykształcenie pedagogiczne. Wciągające gry i zabawy powodują, że nauka jest bardzo atrakcyjna i budzi w dzieciach ciekawość świata. Rodzice chętnie decydują się na opcję dojazdu lektora do domu, dzięki czemu unikają problematycznego dowozu dziecka na zajęcia.

Skontaktuj się z nami!

Indywidualna nauka języka z wykwalifikowanym lektorem to znakomity sposób na podniesienie swoich kwalifikacji i kompetencji językowych. Wybierz Moose i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszej placówki, aby rozwijać się pod okiem profesjonalistów. Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka albo masz pytania — zadzwoń do nas lub napisz maila. Dane znajdziesz w zakładce Kontakt. Chętnie udzielimy Ci wyczerpujących informacji albo umówimy Cię na pierwsze zajęcia.
Zapraszamy!

Wszystkie korepetycje w Szczecinie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka