Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE CJO to idealna szkoła językowa w Polkowicach dla dzieci i dorosłych

MOOSE to szkoła języków obcych z wieloletnią tradycją istniejąca od 1994 roku. Działamy na terenie całej Polski – mamy także oddział Polkowice. Nasza starannie wyselekcjonowana kadra to ponad 1000 odpowiednio wykształconych i doświadczonych lektorów. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także indywidualne korepetycje z niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i francuskiego oraz lekcje polskiego dla obcokrajowców

Szkoła języków obcych MOOSE – nauka dopasowana do Twoich potrzeb

Szkoła językowa w Polkowicach MOOSE CJO zaprasza na lekcje online, dzięki czemu nie stracisz czasu na dojazdy. Grafik zajęć elastycznie dostosujemy do Twojego planu dnia, żebyś mógł uczyć się o dogodnej porze. Masz także możliwość dopasowania długości i częstotliwości lekcji do swoich oczekiwań. Możesz wybrać na przykład intensywny kurs języka niemieckiego lub angielskiego, by po kilku tygodniach czy miesiącach prowadzić swobodną konwersację.

W szkole języków obcych MOOSE do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego zakres materiału i tryb nauczania dobieramy optymalnie do potrzeb i możliwości ucznia. Nasi lektorzy pomogą Ci zarówno rozpocząć naukę od podstaw, jak i udoskonalić posiadane umiejętności. Możesz także z powodzeniem przygotować się do każdego egzaminu i uzyskania międzynarodowego certyfikatu, takiego jak FCE, CAE lub DALF.

Kursy i korepetycje z angielskiego w Polkowicach

Nauka angielskiego jest często niezbędna ze względu na program nauczania w szkole lub na studiach. Czasami jednak trudno nadążyć z przyswajaniem materiału przekazywanego podczas lekcji dla dużej grupy osób. Pomocne będą korepetycje z angielskiego, dzięki którym szybko można nadgonić zaległości oraz dobrze przygotować się na kolejne zajęcia w szkole. Indywidualna praca z lektorem umożliwia naukę we własnym tempie oraz błyskawicznie daje widoczne efekty.

Dobra znajomość angielskiego to cenna kompetencja także na rynku pracy. Oferujemy różnego typu kursy dla dorosłych, które umożliwią efektywną naukę języka biznesowego lub technicznego. Konwersacje z lektorem „jeden na jeden” pozwalają szybko przełamać bariery w mówieniu, rozszerzyć słownictwo i poprawić wymowę. MOOSE CJO to szkoła języka angielskiego, która pomoże podnieść kompetencje zawodowe w krótkim czasie.

Ucz się języków w naszej szkole językowej w Polkowicach

Niezależnie od tego, czy poszukujesz kursu języka niemieckiego dla początkujących, korepetycji z angielskiego w Polkowicach, czy chcesz poćwiczyć dialogi przed podróżą na francuską riwierę – w MOOSE CJO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Zapewniamy indywidualnie dopasowany program nauczania, ciekawą formę zajęć i atrakcyjne ceny. Możesz już dzisiaj zapisać się na lekcje i wypróbować w 14 dni, czy nauka w szkole języków obcych MOOSE spełnia Twoje oczekiwania.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka