Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego Gniezno

Szkoła języków obcych MOOSE Oddział Gniezno regularnie prowadzi korepetycje z angielskiego. Lekcje mogą się odbywać stacjonarnie (w domu ucznia bądź w firmie) lub online (przez wybrany komunikator). Priorytetem jest podnoszenie umiejętności językowych na wyższy poziom i takie dopasowanie programu oraz trybu nauki, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Lekcje angielskiego prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do uczniów. Sprawiają, że szybko poszerza się zasób słówek, a nauka jest przyjemna i efektywna. Program nauczania dopasowuje się indywidualnie do oczekiwań każdego ucznia. Poznaj więcej atutów szkoły MOOSE Gniezno i wybierz kurs językowy przygotowany specjalnie dla Ciebie. Z nami rozwiniesz skrzydła!

Korepetycje z angielskiego

Indywidualne korepetycje z angielskiego z doświadczonym lektorem odbywają się stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia. Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy są specjalistami w swojej branży. Zawsze przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb ucznia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Ciekawe lekcje dla początkujących sprawiają, że nauka angielskiego może być odskocznią od codzienności.

Dla zaawansowanych uczniów polecamy program nauczania skupiający się na słownictwie technicznym lub biznesowym. Szkolimy także pracowników firm pod kątem specjalistycznych zwrotów, używanych w danej dziedzinie i żargonu branżowego. Nauka angielskiego w małych grupach z doświadczonym lektorem daje bardzo dobre rezultaty.

Przygotowanie do matury

Młodzież często zapisuje się na lekcje angielskiego, które pomagają w przygotowaniu do egzaminu. Decydują się na intensywny tryb nauki, częste spotkania i dłuższe lekcje. Jeśli lektor dojeżdża do domu, uczeń jest skupiony na nauce i nie traci czasu na dojazdy. Do dyspozycji są także kursy online prowadzone przez Skype lub inne komunikatory internetowe.

Korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych – korzyści:

  • Profesjonalne kursy z bezpłatnym dojazdem lektora

  • Przygotowanie do wszystkich egzaminów

  • Wsparcie w nadrobieniu zaległości

  • Pomoc w nauce języka technicznego i biznesowego

  • Przełamanie bariery w mówieniu

Język angielski dla dzieci

Prowadzimy język angielski dla dzieci (od 4 roku życia) w formie zabawy: śpiewamy piosenki, rozwiązujemy zagadki i dobrze się bawimy. Oferujemy zajęcia indywidualne lub w bardzo małych grupach. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych nauczycieli, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią. Stosują oni metody nauki, które pozwalają w pełni skupić się na małym uczniu i poświęcił mu całą swoją uwagę. Zabawa, która wywołuje interakcje i przyjazna atmosfera to doskonałe warunki do zapamiętywania słówek i rozwijania umiejętności mówienia. Dlatego warto wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole!

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego skutecznie pomagają w nauce specjalistycznego słownictwa. Wiele osób zatrudnionych w handlu, usługach i przemyśle decyduje się na indywidualną naukę niemieckiego z lektorem. Korepetycje z niemieckiego pozwalają szybko robić postępy i przyswajać branżowy żargon. W małych grupach prowadzimy także kurs języka niemieckiego, który cieszy się sporym powodzeniem.

Nauka niemieckiego i angielskiego może być przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków. Wyniki badań wskazują, że uczenie się języków obcych działa stymulująco na tworzenie się nowych połączeń neuronowych. Ma to ogólnie korzystny wpływ na koncentrację, ćwiczy pamięć i poprawia refleks. Nie zwlekaj więc i rozpocznij z nami kurs językowy!

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania i chcesz otrzymać więcej informacji, zadzwoń lub napisz na adres gniezno@moose.pl. Numer telefonu jest widoczny na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział Gniezno i zapisz się na lekcje próbne. Z nami rozpoczniesz nową przygodę z nauką języka obcego!

Wszystkie korepetycje w Gnieźnie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka