Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego MOOSE Ciechanów – ucz się języków obcych i realizuj swoje marzenia

Szkoła języków obcych MOOSE Ciechanów to filia centrum językowego, które od 27 lat wspiera uczniów w przełamywaniu barier w mówieniu, niezależnie od wieku. Działamy na terenie całej Polski, oferując równy dostęp do nauki języków zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Nasza kadra lektorska to wykwalifikowany zespół, który zaraża pasją do języków obcych i zapewnia najlepszą opiekę metodyczną. Indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że nasi uczniowie osiągają zachwycające rezultaty i realizują swoje marzenia.

Oferujemy kursy przeznaczone zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To Ty decydujesz o tym, w jakich zajęciach chcesz uczestniczyć – grupowych, prowadzonych w doskonale wyposażonych salach czy indywidualnych, odbywających się w zaciszu Twojego domu lub online z pomocą Skype.

Korepetycje z angielskiego w Ciechanowie – postaw na intensywny kurs

Niedługo wyjeżdżasz na zagraniczne wakacje i chcesz szybko podszkolić swój angielski tak, aby móc swobodnie komunikować się z nowo poznanymi osobami? Korepetycje z angielskiego są niezbędnym krokiem, który pozwoli Ci ubiegać się o wymarzone stanowisko pracy w nowej firmie? Niezależnie od powodu, jeśli pragniesz ekspresowo podnieść swoje kompetencje językowe, postaw na intensywne korepetycje z angielskiego nawet kilkanaście razy w miesiącu.

Intensywna nauka angielskiego wykorzystuje pełne możliwości mózgu, angażuje do pracy obie półkule i pobudza nasze zmysły. Dzięki temu łatwiej zapamiętujemy nowe informacje i chętniej bierzemy udział w zajęciach, a przez to jesteśmy bardziej zmotywowani do dalszej pracy. Ponadto, taki tryb zajęć skoncentrowany jest na budowaniu praktycznych umiejętności, które możemy z łatwością wykorzystać w codziennych sytuacjach.

Szkoła językowa w Ciechanowie – ucz się pod okiem najlepszych lektorów

W szkole językowej MOOSE starannie budujemy kadrę lektorską w naszej szkole. Nasi lektorzy przechodzą przez rygorystyczne procesy rekrutacyjne, są poddawani regularnej ocenie metodycznej oraz biorą udział w szkoleniach i kursach, które pomagają im podnosić kompetencje zawodowe. Każdy nauczyciel to wykwalifikowany lektor, który może pochwalić się nie tylko imponującym doświadczeniem w nauce języków obcych, ale wyróżnia się również podejściem pełnym pasji i zaangażowania.

Kurs języka niemieckiego dla klientów biznesowych

Doskonale wiemy, jak dużą rolę odgrywa znajomość języka w środowisku i relacjach biznesowych, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów przeznaczonych dla klientów biznesowych i korporacyjnych.

Korepetycje z języka niemieckiego koncentrują się na doskonaleniu umiejętności językowych pracowników z uwzględnieniem specyfiki danego sektora biznesowego, panującymi w nim zasadami savoir vivre i powiązanym słownictwem branżowym. To doskonały sposób na inwestycję w rozwój kompetencji pracowników firmy lub własną ścieżkę kariery.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka