Poznaj nasz oddział Moose


Po co uczymy się języków obcych? Dzięki ich znajomości łatwiej znaleźć dobrą pracę, poznawać obce kultury, nawiązać nowe znajomości. Nauka języka obcego znakomicie wpływa na nasz potencjał intelektualny. Ćwiczymy koncentrację, poszerzamy horyzonty. Nasza pamięć jest w stanie przyswoić więcej wiadomości, co ważne szczególnie dla młodzieży i studentów. Poczucie satysfakcji z osiągniętych rezultatów wzmacnia nasze poczucie wartości.

Co wyróżnia kursy językowe w MOOSE?

Zajęcia indywidualne w MOOSE charakteryzują się przede wszystkim elastycznością oraz wysoką efektywnością. Już po kilku miesiącach nauki nasi kursanci widzą jej realne efekty w postaci zwiększającej się swobody w posługiwaniu się językiem obcym.

Oddział Pawłowice to jeden z 150 oddziałów szkoły w całej Polsce. Centrum Języków Obcych MOOSE obecne jest na rynku już od wielu lat. Nasze doświadczenie w organizacji kursów, kadra wysoko wykwalifikowanych lektorów i liczne udogodnienia w nauce języków obcych to gwarancja sukcesu dla naszych Kursantów.

Nauka angielskiego w Pawłowicach

Język angielski wypracował sobie dziś status języka uniwersalnego, można w nim porozumieć się prawie z każdym, na całym świecie. Mając to na uwadze, nasza szkoła języka angielskiego zaprasza do nauki mowy Szekspira! To inwestycja we własny rozwój i przyszłość.

Korepetycje z angielskiego w Pawłowicach pomogą Ci w przełamaniu barier w mówieniu. Podczas lekcji możesz nadrobić zaległości, doskonalić wymowę, poszerzyć zakres słownictwa. Dzięki nam każdy uczeń może bez obaw podejść do egzaminu maturalnego i zdać go z wysoką notą, co pozwoli mu w dalszej kolejności na podjęcie wymarzonych studiów.

Szkoła językowa w Pawłowicach – najlepsi lektorzy, elastyczne godziny zajęć, lekcje dostosowane do wymagań kursantów

Czym wyróżnia się oferta MOOSE Centrum Języków Obcych? Przede wszystkim elastycznością w dopasowaniu oferty do potrzeb i wymagań naszych Kursantów. Oferujemy lekcje indywidualne i grupowe, kursy z bezpłatnym dojazdem do ucznia, zajęcia dla klientów VIP i dla grup korporacyjnych. Młodzieży szkolnej, uczniom liceum i studentom proponujemy korepetycje z angielskiego oraz korepetycje z niemieckiego, a także z innych języków, hiszpańskiego czy francuskiego.

Kurs języka niemieckiego to propozycja także dla firm i korporacji oraz klientów VIP.

Kursy językowe w trybie online

Zajęcia prowadzone przez internet to wiele korzyści. Przede wszystkim, możliwość zaoszczędzenia czasu, który musielibyśmy poświęcić na dojazdy, elastyczne godziny zajęć, możliwość uczestniczenia w lekcji w dowolnym miejscu, czy to w domu, czy w kawiarni, a nawet w pociągu, jeśli akurat jesteś w drodze, możesz z nich korzystać zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prowadzący zajęcia przez internet posiadają odpowiednie umiejętności, by sprawnie i skutecznie przeprowadzić tego typu kursy.

Natomiast osoby, które szczególną wagę przywiązuje do kontaktów twarzą w twarz mogą korzystać z oferty kursów z dojazdem do domu. Dojazd jest nieodpłatny. Również i w tym przypadku klient może zaoszczędzić czas, ma także gwarancję, że lektor poświęci mu cały czas przeznaczony na lekcję. Dostępne są także lekcje organizowane w grupach.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka