Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Bydgoszcz

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Bydgoszczy!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie firm i korporacji oraz indywidualnych kursów językowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 r., obecnie zatrudniamy ponad tysiąc lektorów!

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług dla wszystkich grup wiekowych. Przygotowujemy do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) oraz do matury. Nasi lektorzy posiadają także odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, dlatego kursy dla najmłodszych to nauka poprzez zabawę. Przygotowujemy również naszych Uczniów do egzaminu gimnazjalnego z wybranego języka obcego.

Wyróżnia Nas indywidualne podejście – nie mierzymy wszystkich jedną miarą. Dopasowujemy się do tematyki, wieku czy czasu trwania kursu. Dzięki temu tworzymy skrojony na miarę program nauczania, który podnosi poziom znajomości języków naszych kursantów. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Bydgoszczy i okolicy zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie kujawsko-pomorskim posiadamy sześć oddziałów: w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Inowrocławiu, Mogilnie i Żninie, dzięki czemu możemy Wam zaproponować zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce na terenie województwa w bardzo atrakcyjnej cenie! W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Bydgoszczy.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji