Co nowego w szkole Moose?


Uwaga! Chwalimy się

Uwaga! Chwalimy się :)

Ten rok szkolny obfituje w naszej szkole w wiele pozytywnych zmian :) Najważniejszą z nich jest ekspansja zagraniczna naszej szkoły i otwarcie naszego najnowszego oddziału w Rzymie.

Jeśli chcesz skorzystac z usług naszych rzymskich lektorów i MOOSE Centro Linguistico to zapraszamy na naszą włoską stronę: www.moose.it

więcej

Oddział w Krakowie już na nowej, świetnej lokalizacji.

Bardzo miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym nasz oddział krakowski przeniósł się do nowej i dużo większej siedziby przy ul. Smoleńsk 29 w Krakowie

Z tej okazji wszystkie osoby, które do najbliższej niedzieli zapiszą się na kursy językowe i przedmiotowe w oddziale krakowskim będą zwolnione z opłaty za Wpisowe na kurs.

Zapraszamy do oddziału i do kontaktu telefonicznego z oddziałem.

więcej

Św. Mikołaj już u nas był :))

W dniu dzisiejszym odwiedził nasze Centrum drogi naszym sercom Św. Mikołaj i zostawił prezenty dla Wszystkich, którzy zdecydują się na zapis na kurs językowy lub przedmiotowy w dniu dzisiejszym i do końca tego weekendu :)

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nasze kursy i do odbioru prezentu, który czeka dla każdego nowego uczestnika naszych kursów :)

więcej

BLACK FRIDAY AT MOOSE’S!

Zapraszamy do zapisywania się na nasze kursy językowe i przedmiotowe korzystając z obniżonej do 0 (zera) złotych opłaty za Wpisowe!

Tylko w ten piątek, sobotę i niedzielę osoby, które dokonają zapisu będą mogły skorzystać z naszej promocyjnej oferty.

Zapraszamy do zapisów na indywidualne kursy językowe i przedmiotowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z dojazdem naszego nauczyciela na miejsce lub prowadzonych online.

więcej

Nauka języka ONLINE

Nauka języka obcego ONLINE.

więcej

Koronawirus

Praca Moose w okresie zagrożenia koronowirusem.

więcej

Wczytaj kolejne