Co nowego w szkole Moose?


Oddział w Krakowie już na nowej, świetnej lokalizacji.
Bardzo miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym nasz oddział krakowski przeniósł się do nowej i dużo większej siedziby przy ul. Smoleńsk 29 w Krakowie.
Z tej okazji wszystkie osoby, które do najbliższej niedzieli zapiszą się na kursy językowe i przedmiotowe w oddziale krakowskim będą zwolnione z opłaty za Wpisowe na kurs.
Zapraszamy do oddziału i do kontaktu telefonicznego z oddziałem.

więcej

Św. Mikołaj już u nas był :))
W dniu dzisiejszym odwiedził nasze Centrum drogi naszym sercom Św. Mikołaj i zostawił prezenty dla Wszystkich, którzy zdecydują się na zapis na kurs językowy lub przedmiotowy w dniu dzisiejszym i do końca tego weekendu :)
Serdecznie zapraszamy do zapisów na nasze kursy i do odbioru prezentu, który czeka dla każdego nowego uczestnika naszych kursów :)

więcej

BLACK FRIDAY AT MOOSE’S!

Zapraszamy do zapisywania się na nasze kursy językowe i przedmiotowe korzystając z obniżonej do 0 (zera) złotych opłaty za Wpisowe!

Tylko w ten piątek, sobotę i niedzielę osoby, które dokonają zapisu będą mogły skorzystać z naszej promocyjnej oferty.

Zapraszamy do zapisów na indywidualne kursy językowe i przedmiotowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z dojazdem naszego nauczyciela na miejsce lub prowadzonych online.

więcej

Nauka języka ONLINE

Nauka języka obcego ONLINE.

więcej

Koronawirus

Praca Moose w okresie zagrożenia koronowirusem.

więcej

Nowy rok szkolny

Zaczynamy nowy rok szkolny !!!

więcej

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji