Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Trzebnica

Jesteśmy liderem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi dla firm oraz dla Klientów indywidualnych. Każdego roku kształcimy ponad 1000 zadowolonych kursantów!

Działamy na wielu polach nauczania. Nasze kursy obejmują naukę najmłodszych, którzy pod okiem doświadczonych lektorów zaczynają przygodę z językiem obcym. Przygotowujemy do wybranych egzaminów (m.in. maturalny czy językowy: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Przygotowujemy także do egzaminów gimnazjalnych. Organizujemy także skuteczne kursy biznesowe, kształcąc przyszłą kadrę menagerów. Nasi lektorzy zadbają również o dobre wyniki na egzaminie maturalnym czy gimnazjalnym. Zajmujemy się prowadzeniem zajęć na każdym poziomie zaawansowania i w każdej grupie wiekowej.

Nasze atuty to indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Trzebnicy i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji