Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Trzebnicy – lekcje dla Ciebie

Wiesz już, jak ważna jest w życiu znajomość angielskiego, ale dotąd nie udało Ci się znaleźć właściwej szkoły, w której możesz efektywnie się uczyć? Potrzebujesz przyjaznej i wspierającej atmosfery, mądrych nauczycieli, którzy pomagają realizować cele i dobrego programu edukacyjnego? Nic trudnego – my mamy to wszystko! Odpowiednie osoby, dzięki którym znów odkryjesz, że nauka może być przyjemna. I które właściwie dopasują przebieg zajęć i zakres materiału do Twoich oczekiwań i możliwości. Tak, by osiąganie celu odbywało się w założonym tempie, a wyniki zawsze były satysfakcjonujące.

Szkoła językowa w Trzebnicy – jeden z ponad 100 oddziałów Moose w całej Polsce – realizuje sprofilowane programy nauczania dla dzieci i dorosłych, prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne. U nas samodzielnie wybierasz, w jak licznej grupie chcesz się uczyć – 2 ,3 ,4- osobowej, bądź nieco większej. Jeśli w ten sposób poczujesz się raźniej, zaproś do nauki przyjaciela lub koleżankę. A gdy wolisz lekcje sam na sam - poproś o zajęcia indywidualne ze wskazanym, wybranym lektorem. Wszystko po to, by stworzyć optymalnie efektywne warunki do nauki, a co za tym idzie – przyswajać więcej, szybciej i łatwiej.

Szkoła języka angielskiego Trzebnica– miejsce pełne możliwości

Nauka angielskiego, która sprawia przyjemność, będzie chętniej kontynuowana i przyniesie zdecydowanie lepsze efekty. To nie tajemnica, a jednak większość szkół nie potrafi skorzystać z tej mądrości, narzucając uczniom swoje warunki edukacyjne i sztywne zasady. W Moose jest zupełnie inaczej. U nas to uczeń decyduje, jak i gdzie chce się uczyć oraz jak wiele czasu chce poświęcić nauce na lekcje. Oferujemy możliwość wyboru od 4 zajęć w miesiącu, aż po 24 lekcje, zajęcia 60- i 90-minutowe, w domu ucznia, w szkole i on-line.

Korepetycje z angielskiego, jakie prowadzimy, zawsze tworzone są z myślą o uczniu i w oparciu o jego potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy niezwykle otwarci, dlatego w Moose możesz liczyć na elastyczny układ zajęć oraz możliwości zmiany lektora czy trybu zajęć nawet w trakcie trwania kursu. Opuszczone lekcje będziesz mógł odrobić, a w razie nagłego wyjazdu bądź niedyspozycji, przenieść swoje językowe spotkania w tryb zdalny i kontynuować kurs za pośrednictwem internetu, choćby z najdalszego zakątka świata.

Korepetycje z niemieckiego i kursy angielskiego dla wszystkich

Oferujemy korepetycje z angielskiego, niemieckiego i wielu innych języków dla osób w różnym wieku i będących na rozmaitym etapie swojego życia. Dla najmłodszych – 4- i 5-latków stworzyliśmy program MooseKids – specjalne zajęcia w formie gier i zabaw, których zadaniem jest przyswojenie podstawowych zwrotów i słówek oraz stworzenie wokół nauki języka przyjemnej atmosfery, która w przyszłości zaprocentuje większą łatwością i chęcią poznawania obcych mów i kultur.

Uczniom szkół podstawowych i średnich oraz studentom oferujemy zajęcia indywidualne, takie jak kurs języka niemieckiego, angielskiego, lektoraty i programy przygotowujące do końcowych egzaminów w szkołach i na uczelniach. Dorosłych zapraszamy do nauki, której zwieńczeniem będą dyplomy i ważne językowe certyfikaty, a pracowników wielkich korporacji – do udziału w zorganizowanych szkoleniach z języka biznesowego czy specjalistycznego, obcego słownictwa branżowego.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka