Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego w Bielsku-Białej

Nauka języków obcych przynosi mnóstwo korzyści. Nie tylko pozwala nawiązywać znajomości z obcokrajowcami, lecz również otwiera wiele ścieżek kariery. Osoby potrafiące komunikować się w języku angielskim czy niemieckim mają mniejszy problem ze znalezieniem pracy – zarówno w kraju, jak i za granicą. Znajomość języka obcego zapewnia również nieograniczony dostęp do ogromnej oferty kulturalnej – literatury, filmu, sztuki, spotkań z twórcami, koncertów czy festiwali. Nauka angielskiego to inwestycja we własny rozwój, na którą możesz się zdecydować w każdym wieku.

Szkoła językowa MOOSE kieruje swoją ofertę do osób indywidualnych i biznesowych, których miejscem zamieszkania jest Bielsko-Biała i powiat bielski. Dzięki naszej doświadczonej i starannie dobranej kadrze nauczycielskiej jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Przyjdź do nas i przekonaj się, że na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno!

Angielski dla dzieci i dorosłych

Lekcje angielskiego kierujemy do dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Angielski dla dzieci prowadzą lektorzy z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, którzy wiedzą jak sprawić, by zajęcia językowe były atrakcyjne dla najmłodszych. W grupach dziecięcych łączymy zabawę z nauką poprzez uczestnictwo w grach, śpiewanie piosenek czy odgrywanie scenek. Z doświadczenia wiemy, że to najlepszy sposób na zaangażowanie dziecka w naukę i rozbudzenie jego kreatywności oraz miłości do języka. Nauka angielskiego może odbywać się w domu, co eliminuje problem związany z dowożeniem syna lub córki do szkoły językowej. Korepetycje z angielskiego prowadzimy także w siedzibie naszej szkoły – indywidualnie lub w grupach.

Nasza szkoła języka angielskiego w Bielsku-Białej oferuje również angielski dla dorosłych, którzy chcieliby podszkolić język w związku z pracą, wyjazdem lub pasją. Dużą popularnością cieszy się angielski biznesowy. Od lat szkolimy pracowników i szefów firm, wprowadzając ich w świat języka branżowego, który jest niezbędny do kontaktów z klientami biznesowymi. Dzięki temu, że nasi lektorzy przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji, jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczną naukę specjalistycznego słownictwa w relatywnie krótkim czasie.

Nauka niemieckiego w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miasto, w którym prowadzimy wiele kursów językowych. Dużą popularnością cieszą się korepetycje z niemieckiego adresowane do uczniów w wieku szkolnym, maturzystów i studentów. Niemiecki to jeden z najczęściej używanych języków w Europie, a jego znajomość zwiększa atrakcyjność CV i ułatwia znalezienie pracy w kraju i za granicą. Intensywny kurs języka niemieckiego adresujemy do osób w każdym wieku. Prowadzimy także kursy biznesowe zwiększające zasób specjalistycznego słownictwa, którego znajomość jest niezbędna w kontaktach z zagranicznymi klientami. Nauka niemieckiego jest w pełni dopasowana do poziomu i oczekiwań kursanta, dlatego oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i lekcje grupowe.

Szkoła językowa dopasowana do Twoich potrzeb

MOOSE to renomowana szkoła języków obcych z ponad 27-letnim doświadczeniem. Działamy od 1994 roku, stale poszerzając naszą ofertę o kolejne języki i kursy. Uczymy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kursanta. Z nami możesz wybrać:

  • język na dowolnym poziomie zaawansowania (A1-C2),

  • rodzaj zajęć: lekcje 60 lub 90 min, nauka online, korepetycje,

  • zajęcia indywidualne lub grupowe (2-10 osób),

  • liczbę lekcji w miesiącu (4-16).

Dołącz do kursantów MOOSE i zapisz się na korepetycje z angielskiego lub kurs języka niemieckiego. Nauczymy Cię fachowego słownictwa, przypomnimy podstawy albo przygotujemy do egzaminu (np. ósmoklasisty, maturalnego, CAE, FCE, ZD, DELE, DALF). Ty decydujesz, w jakim trybie i jak często chcesz się uczyć – my dzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy atrakcyjną formę zajęć i dopasowanie tematyki do zainteresowań, wymagań egzaminacyjnych lub potrzeb zawodowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i rozpocznij fantastyczną przygodę z językami obcymi!

Wszystkie korepetycje w Bielsku-Białej


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka