Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE - Twoja szkoła językowa w Sztumie

Do rozpoczęcia nauki języka obcego motywują naszych uczniów różne cele i potrzeby - chęć zdania egzaminów na wysokim poziomie, awans lub zmiana pracy, dalekie podróże lub wyprowadzka do innego kraju na stałe. Nauka angielskiego lub innego języka potrafi zmienić życie, a równocześnie jest jednym z najbardziej wszechstronnych sposobów na rozwój oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Jeszcze nie wiemy, jaki cel przyświeca Tobie. Może zależy Ci na zmianie pracy, a może po prostu zawsze marzył Ci się kurs języka niemieckiego i chcesz w wartościowy, rozwojowy sposób spędzać czas wolny? Każdy cel jest ważny. Z radością pomożemy Ci w jego realizacji.

MOOSE Sztum - ucz się tak jak lubisz!

MOOSE to szkoła języka angielskiego i innych języków obcych, która działa od 1994 roku w ponad stu polskich miastach. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie kursów i korepetycji do potrzeb uczniów, dlatego stawiamy na elastyczność. Zapisując się na zajęcia, możesz zdecydować o terminie, częstotliwości oraz czasie ich trwania oraz wybrać zajęcia grupowe lub indywidualne.

Decydujesz również o formie zajęć - stacjonarnej (z możliwością dojazdu lektora do domu ucznia) lub zdalnej (za pośrednictwem Skype). Zajęcia lub korepetycje z angielskiego online cieszą się coraz większą popularnością - ta forma pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy i sprawdzi się u osób, które mają dużo obowiązków lub często przebywają poza domem. Do skutecznej nauki pod okiem wykwalifikowanego lektora wystarczy dostęp do internetu!

Prowadzimy zajęcia dla firm i osób prywatnych na różnych poziomach zaawansowania - od osób początkujących po zaawansowane. Na życzenie uczymy specjalistycznego żargonu danej branży (budowlanej, prawniczej, medycznej itd.), który jest wysoko ceniony na rynku pracy. Nasi uczniowie mogą także liczyć na wsparcie podczas przygotowywania się do egzaminów i certyfikatów językowych (FCE, CAE, ZD, DELE, DALF i inne). Dbamy o zróżnicowanie tematyczne zajęć oraz o praktyczne ćwiczenia z pisania, mówienia i rozumienia ze słuchu, aby równolegle rozwijać różne umiejętności językowe i sprawić, by zajęcia były ciekawe.

Oferta dla uczniów: korepetycje z angielskiego w Sztumie

Lektorzy MOOSE prowadzą korepetycje z niemieckiego, angielskiego i innych języków obcych dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Korepetycje umożliwiają nadrobienie zaległości i zrozumienie trudnych tematów, a także ułatwiają poprawienie ocen i sprawiają, że lekcje w szkole stają się mniej stresujące. Regularne korepetycje z lektorem są świetnym wyborem dla uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty lub matury. Dzięki dodatkowym zajęciom z doświadczonym lektorem mają szansę zdania egzaminów na wysokim poziomie. Nauka języków to także doskonała inwestycja w przyszłość.

Zapisz się na pierwsze zajęcia

Jeśli myślisz o nauce języka obcego lub chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania i ustalimy termin pierwszych zajęć! To ważny krok w stronę realizacji Twoich celów i spełnienia marzeń. Zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka