Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Brzeg Dolny

Nasza szkoła istnieje na rynku od 1994 roku i jesteśmy obecnie największą w Polsce szkołą językową oferującą indywidualne nauczanie. Zatrudniamy prawie 1000 lektorów z najlepszym przygotowaniem i doświadczeniem. By dołączyć do naszej zacnej kadry, każdy z nich przechodzi przez wieloetapową rekrutację, a następnie jest kierowany pod stałą opiekę metodyczną. Nasi lektorzy staną się prawdziwymi przewodnikami w Twojej nauce angielskiego. Za każdym razem tworzą oni indywidualny program nauczania, dopasowując model nauki do Twoich preferencji. Nasze kursy kierujemy również do małych i dużych firm, dzieci oraz studentów.

Nauka angielskiego w Brzegu Dolnym – podejmij wyzwanie!

Znajomość języka to radość, satysfakcja i wiele korzyści wpływających na Twoje życie. W naszej szkole MOOSE możesz podnieść swoje umiejętności językowe. Czekamy na Ciebie – ambitnego i zdecydowanego na rozpoczęcie nauki angielskiego. Z nami masz możliwość:

  • wyboru sposobu nauki – mamy dla Ciebie lekcje indywidualne, korepetycje z angielskiego oraz zajęcia w małych grupach (2–10 osób) z bezpośrednią opieką lektora,

  • podjęcia decyzji, czy rozpoczynasz kurs języka niemieckiego lub angielskiego od podstaw, czy na różnym poziomie zaawansowania, łącznie ze specjalistycznym słownictwem branżowym i żargonami w danej dziedzinie,

  • dostosowania terminu zajęć oraz długość kursu do swoich potrzeb – to od Ciebie zależy, czy nauka będzie trwać dłużej, ale spokojniej, czy będzie to intensywny, krótki kurs,

  • określenia, czy wolisz naukę stacjonarną z dojazdem lektora do Twojego domu, naukę w grupie w siedzibie szkoły, czy może w trybie zdalnym przy pomocy komunikatora Skype. Wybierając naukę online, oszczędzasz czas i pieniądze, a nauka przebiega w Twoich komfortowych warunkach.

Szkoła językowa w Brzegu Dolnym dla Ciebie!

Nasi lektorzy mają duże doświadczenie w pomaganiu młodzieży w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego czy międzynarodowego egzaminu językowego. Z chęcią prowadzą korepetycje z niemieckiego czy korepetycje z angielskiego, aby uczniowie zdobyli lepsze wyniki w nauce, powtórzyli dotychczasowe zagadnienia szkolne i rozwinęli swoje umiejętności. Korepetycje zangielskiego w Brzegu Dolnym to świetny wybór na krótką, intensywną naukę języka, a nagrodą jest dla nas Twój sukces na egzaminie.

Nasza szkoła języka angielskiego ma również ofertę dla najmłodszych. W MOOSEKIDS uczymy dzieci powyżej 4. roku życia, łącząc świetną zabawę z nauka języka. A to wszystko dzięki naszym zdolnym i doświadczonym lektorom, którzy mają doskonałe przygotowanie pedagogiczne. Jeśli jesteś zapracowanym rodzicem, możesz zaprosić lektora do domu – dojedziemy bezpłatnie na terenie miasta. Ty zaoszczędzisz swój czas, a dziecko odbędzie przygodę z nauką angielskiego w przyjaznych warunkach.

Dzięki naszej metodzie nauki w Brzegu Dolnym zaufało nam wiele lokalnych firm oraz instytucji. Mamy dla nich specjalny autorski program nauki języka biznesowego, dzięki któremu nasza szkoła wyróżnia się na terenie miasta jakością oraz skutecznością nauczania. Kurs umożliwia przyswojenie słownictwa biznesowego i żargonów z danej branży. Z nami można rozwinąć umiejętność biznesowych konwersacji, prawidłową wymowę, a także pisanie maili biznesowych czy zapytań ofertowych do zagranicznych kontrahentów.

Nie czekaj, zapraszamy do kontaktu!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka