Poznaj nasz oddział Moose


Ucząc się języków obcych zwiększamy swoje szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy, na komfortowe podróże i na nawiązanie ciekawych znajomości na całym świecie. Rozwijamy pamięć, wyobraźnię i kreatywność. Nauka języka obcego to doskonałe ćwiczenie intelektualne, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Poprawia zdolność koncentracji, zwiększa poziom kulturowego obycia, pozwala spojrzeć na świat z punktu widzenia innej kultury.

Szkoła językowa w Piastowie

Myślisz, że języki obce są trudne, że ich przyswajanie zajmuje dużo czasu i wymaga wiele energii? Być może nieskutecznie próbujesz poznawać język angielski lub francuski? Dzisiaj znajomość języków jest wręcz koniecznością, ale można się ich nauczyć stosunkowo szybko i efektywnie.

Zapisując się do MOOSE Piastów sam ustalisz swoje godziny nauki. Niczego nie będziemy Ci narzucać. To Ty zdecydujesz, kiedy chcesz się uczyć. Nasz lektor dojedzie do Ciebie w dowolne miejsce i dostosuje program nauki do Twojego poziomu. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy znasz już w pewnym stopniu język niemiecki lub język angielski, my gwarantujemy, że będziesz się nim posługiwał na poziomie zaawansowanym.

Korepetycje z angielskiego w Piastowie

Nauka angielskiego to przepustka do świata międzynarodowych firm i korporacji. Znajomość języka Szekspira ułatwia znalezienie dobrze płatnego zatrudnienia, a także swobodne podróżowanie. Znając język angielski z łatwością zrozumiemy teksty piosenek, a także będziemy mogli oglądać w oryginale nasze ulubione seriale i filmy. Zyskamy dostęp do licznych materiałów i źródeł, które można znaleźć w sieci. Podczas podróży nie będziemy mieć żadnych problemów z zakwaterowaniem się, zakupami czy zamawianiem posiłku w restauracji.

Chcesz nauczyć się angielskiego? Chcesz udoskonalić swoją znajomość tego języka? Zapraszamy na nasze korepetycje z angielskiego wszystkie dzieci, młodzież szkolną i studentów, którym pomagamy przygotować się do egzaminów czy nadrobić zaległości. Nasza szkoła języka angielskiego prowadzi także zajęcia dla dorosłych, którzy chcą doskonalić znajomość języka, poszerzać swój zasób słów, ćwiczyć się w konwersacji.

Kurs języka niemieckiego w MOOSE Centrum Języków Obcych w Piastowie

Język niemiecki to jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków w Europie. Posługuje się nim, jako językiem ojczystym około 120 milionów osób na Starym Kontynencie. Miliony osób na całym świecie opanowały niemiecki jako język dodatkowy. Niemiecki to obok angielskiego i francuskiego, jeden z urzędowych języków Unii Europejskiej.

Znając niemiecki możesz czytać w oryginale wielkie dzieła europejskiej kultury, a także swobodnie prowadzić pertraktacje biznesowe ze swoimi kontrahentami zza zachodniej granicy Polski, czy ze Szwajcarii lub Austrii. Możesz także ubiegać się o pracę w wielu europejskich krajach. Jeśli znasz zarówno angielski, jak i niemiecki, twoje szanse na zdobycie dobrze wynagradzanej pracy znacznie wzrastają. Szukasz kursu języka niemieckiego w Piastowie? MOOSE Centrum Języków Obcych zaprasza na korepetycje z niemieckiego dzieci szkolne i młodzież, a także studentów oraz na kursy niemieckiego dla dorosłych. Dołącz do nas i ciesz się ze zdobytej wiedzy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka