Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Piastów

MOOSE Centrum Języków Obcych w Piastowie zaprasza do przygody z językiem obcym.

Myślisz, że języki obce są trudne, że ich przyswajanie zajmuje dużo czasu i wymaga wiele energii? Być może nieskutecznie próbujesz poznawać język angielski lub francuski? Dzisiaj znajomość języków jest wręcz koniecznością, ale można się ich nauczyć stosunkowo szybko i efektywnie.

Zapisując się do MOOSE w Piastowie sam ustalisz swoje godziny nauki. Niczego nie będziemy Ci narzucać. To Ty zdecydujesz, kiedy chcesz się uczyć. Nasz lektor dojedzie do Ciebie w dowolne miejsce i dostosuje program nauki do Twojego poziomu. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy znasz już w pewnym stopniu język niemiecki lub język angielski, my gwarantujemy, że będziesz się nim posługiwał na poziomie zaawansowanym.

Nasze centrum to ponad 100 oddziałów rozsianych po całej Polsce i tysiące uczniów. Ideą, jaka od początku przyświecała naszej działalności, było świadczenie usług na wysokim poziomie, a zaangażowanie, jakie wkładamy w pracę, pozwoliło na uzyskanie świetnych efektów.

Przygotujemy Cię do matury, do egzaminów CAE i FCE. Opracujemy indywidualny tok nauczania i sprawimy, że zaczniesz płynnie posługiwać się językiem obcym. To będzie naprawdę proste, ale jednocześnie efektywne. Nauka w końcu zacznie przynosić rezultaty.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji