Poznaj nasz oddział Moose


Rozpocznij naukę języków w MOOSE Sosnowiec!

MOOSE Centrum Języków Obcych w Sosnowcu to renomowana szkoła językowa o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat specjalizuje się w skutecznym nauczaniu języków obcych w sposób idealnie dostosowany do potrzeb ucznia. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, na różnych stopniach zaawansowania. Każdego roku wypuszczamy w świat tysiące zadowolonych kursantów, którzy mówią w różnych językach śpiewająco, a nowe umiejętności umożliwiają im spełnianie marzeń oraz zdobycie nowej, ciekawej pracy. Jesteśmy dumni, że mamy w tym swój udział!

Nauka angielskiego i innych języków w Sosnowcu

Nasi lektorzy to osoby z dużym doświadczeniem, które od lat z sukcesami przygotowują uczniów do matury, egzaminu ósmoklasisty czy międzynarodowych egzaminów językowych takich jak FCE oraz CAE. Udzielają także korepetycji (m.in. z angielskiego i niemieckiego), aby uczniowie mogli uzyskać lepsze wyniki w nauce lub poszerzać swoje umiejętności dla własnej satysfakcji lub na potrzeby przyszłych studiów.

Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, by kształcić najmłodszych w nauce języków. Łączymy zabawę z nauką, co jest jedyną skuteczną nauką języka dla najmłodszych. Dzieci (już od czwartego roku życia) chętnie angażują się w zajęcia, które polegają na śpiewaniu piosenek, grach i wymyślaniu scenek. To znakomity sposób nie tylko na naukę języka, ale też pobudzanie kreatywności najmłodszych i rozbudzanie ich ciekawości świata. Co ważne dla rodziców, zajęcia mogą odbywać się w domu — ta możliwość rozwiązuje problem dowożenia pociechy do szkoły językowej i pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu. Angielski dla dzieci w Moose jest świetnym sposobem na rozwój. Nasi lektorzy pokażą dziecku, że nauka może być fantastyczną przygodą.

Pomagamy także dorosłym podszkolić angielski lub niemiecki. Te języki często są potrzebne w pracy, np. w kontaktach z klientami biznesowymi. Od lat szkolimy pracowników i szefów firm, ucząc ich żargonu lub języka branżowego. Lektorzy zatrudniani w MOOSE Centrum Języków Obcych przechodzą bardzo rygorystyczny proces rekrutacji i znajdują się pod stałą opieką metodyczną. Gwarantuje to skuteczną naukę specjalistycznego słownictwa, która przynosi imponujące rezultaty w relatywnie krótkim czasie. Nasz program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, dobierając interesującą tematykę zajęć. Z doświadczenia wiemy, że indywidualne podejście pozwala szybko podnosić kompetencje zawodowe i okazuje się niezwykle efektywnym sposobem nauki. Podczas zajęć indywidualnych — „jeden na jeden” z lektorem, uczeń unika presji nadążania za grupą lub monotonnego powtarzania materiału, który już opanował. Nauczyciel w pełni dostosowuje się do tempa i umiejętności, których oczekuje klient.

Co ważne, nasze centrum językowe Moose bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb i możliwości czasowych klientów. Jeśli chcesz podszkolić język angielski lub język niemiecki, a dysponujesz niewielką ilością czasu, możesz wybrać naukę we własnym domu, z opcją dojazdu lektora pod wskazany adres. Jeśli preferujesz naukę w dobrze wyposażonej sali, w której łatwiej się skupić — dysponujemy własnym miejscem, w którym mogą odbywać się lekcje. Prowadzimy także zajęcia przez Skype’a, dzięki czemu możesz uczyć się języka z dowolnego miejsca na świecie — wystarczy połączenie z internetem! To rozwiązanie jest szczególnie doceniane przez osoby, które często podróżują w celach służbowych lub często zmieniają miejsce pobytu.

Grafik zajęć, a nawet ich czas i częstotliwość, dostosowujemy do oczekiwań klienta. Dzięki temu możesz dostosować zajęcia do swojego planu dnia, dzięki czemu możesz np. wybrać intensywną naukę angielskiego dla dorosłych i w kilka tygodni lub miesięcy znacząco podnieść swoje umiejętności.

Chcesz dobrze znać języki obce? Rozwijaj się z nami!

Centrum językowe Moose powstało w 1994 roku we Wrocławiu i po paru latach rozszerzyło działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, co sprawia, że uczymy już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 30 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie — jesteśmy dumni z takich innowacyjnych rozwiązań, jak dojazd lektora do domu klienta (który czasem, ale nie zawsze, wiąże się z dodatkową opłatą). Jeśli chcesz w końcu spełnić marzenia o zagranicznych podróżach, podnieść swoje kompetencje zawodowe lub spełnić aspiracje — trafiłeś idealnie. Skontaktuj się z nami (potrzebne informacje znajdziesz w zakładce Kontakt) i wejdź na wyższy pułap języka z doświadczonymi lektorami MOOSE!

Wszystkie korepetycje w Sosnowcu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka