Poznaj nasz oddział Moose


Nauka angielskiego MOOSE Chojnice

Cieszymy się, że jesteś na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Chojnicach – witamy Cię!

Od ponad 25 lat ciągle się rozwijamy i jesteśmy największą szkołą w Polsce, która prowadzi indywidualne nauczanie języków obcych. Nasi lektorzy mają ogromną wiedzę pedagogiczną, dlatego możesz uczyć się skutecznie w krótkim czasie oraz w bardzo ciekawy sposób. Dzięki znajomości języka angielskiego otwierają się przed Tobą nowe możliwości i szanse na ciekawą pracę, awans zawodowy i podróże zagraniczne – bez bariery językowej. Z łatwością nawiążesz ciekawe przyjaźnie oraz nowe służbowe kontakty międzynarodowe. Nasze kursy kierujemy do osób indywidualnych, grup biznesowych, a także dzieci, młodzieży oraz studentów.

Szkoła języka angielskiego dla wszystkich!

W szkole MOOSE prowadzimy kursy indywidualne lub w małych grupach (2–10 osób), a lektorzy dobierają model nauki, uwzględniając Twoje oczekiwania i poziom znajomości języka. Indywidualny kurs języka niemieckiego lub angielskiego w szkole MOOSE, to szybki i najefektywniejszy sposób, aby osiągnąć nowe umiejętności językowe. Dzięki naszej bogatej ofercie możesz wybrać również naukę języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego czy rosyjskiego.

Opracowaliśmy autorski program języka angielskiego w biznesie do nauki prowadzenia rozmów biznesowych, słownictwa branżowego oraz charakterystycznych żargonów. Z kursu języka angielskiego korzystają wszystkie firmy, od najmniejszych działalności gospodarczych do międzynarodowych korporacji, ich właściciele, kadra kierownicza oraz pracownicy. Mamy również klientów indywidualnych, którzy dbają o swój rozwój zawodowy, chcą podnieść swoje kwalifikacje i są w trakcie zmiany pracy. Szkoła językowa w Chojnicach spełni Twoje marzenia o płynnej konwersacji, opanowanej gramatyce, tworzeniu zapytań ofertowych dla zagranicznych kontrahentów oraz pisaniu e-maili biznesowych w wybranym języku.

Lektorzy MOOSE przygotowują uczniów do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego oraz międzynarodowego egzaminu językowego (np. FCE czy CAE). Korepetycje z angielskiego lub korepetycje z niemieckiego, które prowadzą nasi lektorzy, są dopasowane do potrzeb każdego ucznia. Dzięki korepetycjom w krótkim, wyznaczony czasie mogą poszerzyć umiejętności, poprawić wyniki w nauce lub nadrobić zaległości. Dla dzieci od 4. roku życia mamy program MOOSEKIDS. To świetna forma: łączy naukę języka angielskiego z zabawą, tańcem i śpiewem. Dzieci to kochają! Zajęcia prowadzą doskonale przygotowani lektorzy. Mogą odbywać się one indywidualnie, w małych grupach lub w domu, w naturalnym otoczeniu dziecka, a rodzice oszczędzą w ten sposób czas. Dla dzieci nauka angielskiego podczascodziennej zabawy to doskonały i harmonijny sposób przyswajania wiedzy.

Wystarczy Twoja decyzja – rozpocznij naukę języków

Nasza szkoła języków obcych MOOSE gwarantuje najwyższy poziom nauczania. Programy tworzymy indywidualnie dla każdego ucznia, biorąc pod uwagę wiek, poziom znajomości oraz cel nauki języka angielskiego. Oferujemy krótkie korepetycje z angielskiego w Chojnicach, indywidualne kursy językowe z lektorem oraz zajęcia w kilkuosobowych grupach. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta pod wskazany adres, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uczyć się w przyjaznym otoczeniu. Abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie, prowadzimy również naukę przez komunikator Skype. W zależności od tego, jak intensywnie chcesz się uczyć, w elastyczny sposób dostosujemy grafik, czas oraz liczbę lekcji w miesiącu.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka