Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Wolbromiu – postaw na rozwój!

Marzysz o dalekich podróżach, zwiedzaniu nieznanych lądów, a może przeprowadzce za granicę? O ciekawszej pracy, większych zarobkach i należnym od dawna awansie? A może pragniesz lepszych ocen dla syna czy córki, większej łatwości w szkole i na testach czy dobrego startu dla swojego przedszkolaka? Wszystkie te pragnienia można spełnić, stawiając na naukę języków. Korepetycje z angielskiego, kurs języka niemieckiego i każdy inny rodzaj lektoratu z wybranego języka są tym, co zbliża Cię do wymarzonego celu.

Świetne możliwości poznawania obcych języków i szlifowania tych już znanych stwarza szkoła języka angielskiego w mieście Wolbrom. To kolejny, jeden ze 150 naszych unikatowych oddziałów CJO Moose w Polsce. Znajdziesz tu zajęcia indywidualne i grupowe, kursy dla osób fizycznych i szkolenia językowe dla firm, lektoraty tematyczne i korporacyjne kursy języka biznesowego – jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz, by podszkolić słownictwo, opanować gramatykę i coraz sprawniej korzystać z możliwości komunikacyjnych obcych języków.

Angielski na wszystkich poziomach zaawansowania

Aktualnie szkoła Moose to ponad 1000 lektorów, nauczycieli, wykładowców i native speakerów – doświadczonych i zaangażowanych - którzy sprawiają, że nauka angielskiego, niemieckiego i wielu innych przydatnych języków w naszym Centrum jest tak wyjątkowa. Dzięki różnorodności i otwartości jesteśmy w stanie nie tylko idealnie dopasować nauczyciela do ucznia, ale i tworzyć dowolne programy edukacyjne spójne z potrzebami i preferencjami kursantów.

Na korepetycje z angielskiego w Wolbromiu zapraszamy zarówno najmłodsze dzieci, uczniów, studentów i dorosłych, jak i etatowych pracowników oraz szefów korporacji. Dla każdego tworzymy system nauki, jakiego potrzebuje i w miejscu, w którym najwygodniej się uczyć. Masz mało czasu i chcesz, by lektor przyjechał do Twojego biura, domu lub we wskazane miejsce w Twojej okolicy? A może wolisz klasyczne zajęcia grupowe w lekcyjnej sali w siedzibie szkoły? W Moose wszystkie te opcje są możliwe!

Nauka angielskiego i niemieckiego stacjonarnie i on-line

Na korepetycje z niemieckiego, angielskiego i dowolnego języka, jaki chcesz poznać, możesz umawiać się również w sieci. To coraz chętniej wybierana forma nauki, dzięki której oszczędzasz czas i pieniądze poświęcone na dojazdy. Zajęcia przez internet stwarzają również możliwość wyboru nauczycielka spośród wszystkich dostępnych lektorów Moose, bez względu na lokalizację. Sądzisz, że Twój Wolbrom jest daleko od miasta na zachodzie Polski, w którym mieszka wymarzony wykładowca? Na Skype – niekoniecznie!

Zajęcia on-line szczególnie przypadną do gustu osobom bardzo mobilnym, które często zmieniają miejsce pobytu oraz uczniom zabieganym, którym ledwie starcza czasu na realizację codziennych planów. Dzięki możliwości pozostania w domu, godzina korepetycji dziennie to rzeczywiście 60 minut, a nie mnóstwo dodatkowego czasu spędzonego w korkach czy w autobusie. Zajęcia zdalne to również świetna opcja w przypadku niewielkiego przeziębienia i zawsze wtedy, kiedy nie chcesz wypaść z rytmu, tracąc cenną lekcję.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka