Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Wolbrom

MOOSE Centrum Języków Obcych w Wolbromiu zaprasza na kursy językowe firmy i klientów indywidualnych.

MOOSE to marka, która powstała w 1994 roku. Przez 21 lat swojej działalności staliśmy się liderem na rynku szkół językowych w Polsce. Rozszerzamy zakres swojego działania, podnosimy umiejętności i oferujemy coraz lepsze warunki nauki.

Jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować Cię do egzaminu maturalnego lub egzaminów CAE i FCE. Zatrudniamy ponad 1000 wysokiej klasy lektorów, którzy uczą w ponad 100 miastach kraju.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. W szkołach MOOSE najważniejszy jest uczeń, podkreślaliśmy i będziemy to podkreślać zawsze. Zmieniamy się i rozwijamy w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i realia, jakie na nim obowiązują. Wiemy doskonale, jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność posługiwania się językiem obcym. Dlatego też prowadzimy język angielski, który jest najpopularniejszym językiem świata. Język niemiecki, który przydatny jest szczególnie w kontaktach z klientami zza naszej zachodniej granicy, a także język francuski – z pozoru trudny, ale w rzeczywistości jeden z najbardziej urokliwych.

Podejmując naukę w naszym centrum w Wolbromie, możesz dopasować warunki według własnych potrzeb. Oferujemy Ci możliwość nauki w grupie, a także indywidualne zajęcia realizowane z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji