Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – renomowana szkoła języków obcych w Radomiu

MOOSE CJO to największa szkoła językowa w Polsce z wieloletnią tradycją. Od momentu powstania w 1994 roku sukcesywnie rozwijamy sieć naszych oddziałów i obecnie mamy ich prawie 100 w różnych miastach na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi lektorami, którzy posiadają wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie i doskonałe wyniki. Nasza kadra liczy już ponad 1000 nauczycieli różnych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania i spod ich skrzydeł każdego roku wychodzą tysiące uczniów osiągających znakomite efekty.

MOOSE CJO oddział Radom to szkoła hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych języków. Uczymy także obcokrajowców języka polskiego. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych w każdej grupie wiekowej oraz klientów biznesowych. Zapraszamy w progi MOOSE – dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów i tak, jak oni zacznij biegle władać językami obcymi i spełniać swoje marzenia!

Rozwijaj się ze szkołą językową MOOSE w Radomiu!

Dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego przyda się każdemu w prywatnym i zawodowym życiu. Pozwala rozwijać pasje oraz czerpać wiedzę z obcojęzycznych źródeł, a także ułatwia podróżowanie i sprzyja nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów. W dzisiejszych czasach to również niezbędna kompetencja do zdobycia atrakcyjnej pracy. Szkoła języków obcych MOOSE w Radomiu oferuje różnego rodzaju kursy, korepetycje oraz szkolenia specjalistyczne i branżowe na każdym etapie zaawansowania.

Cele naszych uczniów są również naszymi, dlatego indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego kursanta. Przed rozpoczęciem nauki w MOOSE przeprowadzimy konsultacje, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Twoich oczekiwaniach i starannie zweryfikujemy wiedzę, jaką posiadasz. Pomożemy wybrać kurs języka niemieckiego i każdego innego idealnie odpowiadający Twoim predyspozycjom, żebyś mógł szybko osiągnąć rezultaty, których się spodziewasz.

Nauka angielskiego i innych języków w MOOSE Radom dla każdego

Języków obcych warto uczyć się już od najmłodszych lat i doskonalić swoje umiejętności przez całe życie. Nasi lektorzy posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz pedagogiczne, aby kształcić przedszkolaków, dzieci i młodzież szkolną oraz dorosłych. Prowadzą lekcje angielskiego i innych języków w formie idealnie dostosowanej do danej grupy wiekowej, dzięki czemu są one ciekawe oraz angażujące. Zakres i tematykę zajęć dobieramy optymalnie do potrzeb i umiejętności każdego ucznia, co daje świetne efekty i pozwala im rozwijać biegłość językową w naturalnym rytmie.

Naszym najmłodszym kursantom dedykujemy angielski dla dzieci od lat 4 prowadzony w formie zabawy. Maluchom bardzo podobają się różnego rodzaju gry, śpiewanie piosenek oraz układanie wierszyków i chętnie uczestniczą w takich zajęciach, osiągając przy tym znakomite rezultaty. Starszym dzieciom i młodzieży szkolnej proponujemy kursy oraz korepetycje z niemieckiego i inne, które pomagają im poprawiać wyniki w nauce i rozwijać swoją edukację.

Wspieramy także dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy między innymi zajęcia pozwalające zwiększać kompetencje zawodowe, uczymy żargonu biznesowego i technicznego oraz negocjacji handlowych w językach obcych. Pomagamy również przygotować się do egzaminów międzynarodowych i uzyskania certyfikatów, takich jak np. CAE, ZD, DELE. Z MOOSE nauka angielskiego i każdego innego języka jest łatwa, przyjemna i może stać się fascynującą przygodą.

Korepetycje z angielskiego i innych języków dla chcących wiedzieć więcej

Nauka niemieckiego, angielskiego i innych języków obcych w podstawówce lub szkole średniej może czasem sprawiać problemy. Lekcje prowadzone są dla dużej grupy osób, a każdy ma przecież inne tempo przyswajania wiedzy. Wówczas nieocenioną pomocą są korepetycje z angielskiego, hiszpańskiego i inne. Indywidualne zajęcia są dopasowane do poziomu ucznia, co pozwala szybko uzupełnić braki oraz ćwiczyć te partie materiału, które wymagają utrwalenia, bez monotonnych powtórek dobrze opanowanej wiedzy.

Dodatkowe korepetycje z niemieckiego i innych języków pomogą studentom, maturzystom i ósmoklasistom dobrze przygotować się do egzaminów końcowych. Konwersacje z lektorem „jeden na jeden” to także świetny sposób na pozbycie się blokad w mówieniu, poszerzenie zasobu słownictwa i poprawienie wymowy. Dzięki temu każdy uczeń może efektywnie zwiększać poziom znajomości języka.

Szkoła językowa MOOSE Radom – elastycznie dopasujemy się do Ciebie

Kursy, szkolenia i korepetycje z hiszpańskiego w Radomiu oraz wszystkich języków obcych, które MOOSE ma w swojej ofercie, odbywają się online przez Skype lub inny komunikator. Uczysz się w dowolnym miejscu z dostępem do internetu i w najbardziej komfortowych dla Ciebie warunkach, a jednocześnie oszczędzasz czas przeznaczony na dojazdy. Możesz wybrać godziny zajęć, długość lekcji oraz intensywność kursu zgodnie z dyspozycyjnością i celem, który chcesz osiągnąć. Grafik elastycznie dopasujemy do Twoich potrzeb. Lekcje angielskiego, francuskiego i inne możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku.

Nauka niemieckiego i innych języków w MOOSE to gwarantowane efekty

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nauka języka hiszpańskiego od podstaw, korepetycje z niemieckiego przygotowujące do matury, czy kurs angielskiego w Radomiu dla negocjatorów, z MOOSE spełnisz wszystkie swoje aspiracje. Gwarantujemy indywidualne podejście, plan lekcji dostosowany do czasu, którym dysponujesz oraz program nauczania idealnie trafiający w Twoje oczekiwania. Uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz i w optymalnym tempie, dzięki czemu nauka sprawi Ci przyjemność i po każdej lekcji zauważysz widoczne postępy.

Sprawdź nas przez dwa tygodnie okresu próbnego i przekonaj się, że szkoła języków obcych MOOSE to doskonały wybór! Już dzisiaj możesz zgłosić się na wybrane zajęcia, korzystając z formularza „Zapisy” na naszej stronie internetowej. Możesz to zrobić także telefonicznie lub mailowo, adres e-mail i numery telefonów znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Biuro Obsługi Klienta oddział Radom jest dostępne w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Wszystkie korepetycje w Radomiu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka