Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła językowa w Knurowie

MOOSE Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa, która funkcjonuje już od 1994 roku. W ciągu 27 lat działalności udało nam się otworzyć oddziały w blisko 150 polskich miastach – jednym z nich jest Knurów. Nasza szkoła językowa w Knurowie kształci dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Tworzymy indywidualny program w pełni dopasowany do potrzeb i celu nauki każdego ucznia. W naszej ofercie znajdują się korepetycje z angielskiego, niemieckiego i innych języków nauczanych w szkołach, a także kursy biznesowe dla firm i osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Korepetycje z angielskiego dla dzieci i młodzieży

Nauka angielskiego w szkole nie zawsze zaspokaja potrzeby uczniów. W jednej grupie mogą się bowiem znaleźć osoby wyprzedzające program, a także uczniowie, którzy potrzebują nieco więcej czasu na zrozumienie danego zagadnienia. MOOSE to szkoła języka angielskiego dla jednych i drugich. Uczniom o wysokich kompetencjach językowych pomożemy przygotować się do rozszerzonej matury, egzaminu certyfikacyjnego FCE lub CAE albo studiów na zagranicznym uniwersytecie. Korepetycje z angielskiego w Knurowie kierujemy także do uczniów, którzy chcą nadrobić zaległości w szkole, poprawić sprawdziany i lepiej zrozumieć gramatykę języka angielskiego.

Prowadząc korepetycje z angielskiego, w pełni dopasowujemy program nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości. Zapewniamy bezpłatny dojazd do domu ucznia, dzięki czemu możesz oszczędzić czas i pieniądze. Prowadzimy także korepetycje z niemieckiego i innych języków. Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej udzielamy korepetycji uczniom na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Szkoła języków obcych z ofertą biznesową

Marzysz o pracy w międzynarodowej firmie, jednak rezygnujesz z aplikacji ze względu na konieczność znajomości języka obcego? Zamiast rezygnować z marzeń, przyjdź do nas! Nasza szkoła języków obcych prowadzi kursy językowe dla dorosłych, którzy chcieliby zwiększyć atrakcyjność swojego CV. Wybierając specjalistyczny kurs języka niemieckiego lub angielskiego w MOOSE, możesz uzupełnić swój prywatny słownik o branżowe słownictwo, jakiego oczekuje od Ciebie pracodawca. Naszą ofertę kierujemy również do firm pragnących zainwestować w rozwój pracowników. Prowadzimy kursy z języka biznesowego z możliwością dojazdu do firmy.

W MOOSE udowadniamy, że na naukę nigdy nie jest za późno. Przyjdź do nas, jeśli chcesz uatrakcyjnić swoje CV, zyskać pewność siebie podczas kontaktów z obcokrajowcami, znaleźć pracę za granicą lub przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku obcym. Nasi lektorzy znają specyfikę pracy w międzynarodowych firmach, dlatego nauka angielskiego lub niemieckiego w Centrum Języków Obcych MOOSE jest skuteczna i nastawiona na osiągalne cele.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz – my przygotujemy indywidualną ofertę i zaproponujemy zajęcia w najdogodniejszej formie.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka