Co wyróżnia nasz kurs?


Ilustracja informacji opisujących kurs językowy

Moosekids to program dla dzieci od 4 roku życia, który łączy naukę i zabawę, inspirując dzieci do nauki języka. Tylko w ten sposób można dotrzeć do najmłodszych i zaszczepić w nich radość nauki języka. Nasi lektorzy mają nie tylko najwyższe kompetencje językowe, lecz także odpowiednie przygotowanie pedagogiczne.

Uczymy śpiewając, bawiąc się, rozwiązując zagadki. Taka nauka jest efektywna, a dzieci uczą się poprzez zabawę i przede wszystkim się nie nudzą. Proponujemy zajęcia indywidualne lub w bardzo małych grupach, które zapewniają skuteczny model nauki i indywidualne podejście do każdego ucznia naszym nauczycielom. 

Dla dziecka bardzo ważne jest otoczenie. W obcym miejscu mogą się czuć nieswojo, natomiast we własnym pokoju nauka dla nich jest najbardziej przyjazna. Nasi lektorzy dojeżdżają we wszystkie części Twojego miasta zupełnie za darmo. Rodzice mogą dzięki temu na bieżąco kontrolować i omawiać postępy dziecka. Mają również wpływ na materiał i formę zajęć. Mamy ponad 22-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci. Jeżeli dziecko nie polubi swojego lektora można go bezpłatnie zmienić. Gwarantujemy 2-tygodniowy okres próbny. W przypadku dzieci nie warto ryzykować. Błędy w wymowie lektora  lub niewłaściwe podejście do dziecka mogą wpłynąć na jego znajomość języka w przyszłości lub spowodować brak chęci do dalszej nauki. 

Zainwestuj w naukę dziecka od najmłodszych lat!

Gwarantujemy lekcje indywidualne Moose Kids z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski. W niektórych miastach oferujemy lekcje z dodatkowych języków np: chiński, japoński, szwedzki.

Informacje szczegółowe


Lektorzy
Ilustracja zalet kursów językowych

Lektor to przewodnik, który prowadzi dzieci przez barwny świat języka, sprawiając, że traktują naukę jako przygodę. Jesteśmy dalecy od sztampy i schematów, nasze metody i pedagogiczne podejście sprawiają, że dzieci nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Na drodze wieloetapowej rekrutacji selekcjonujemy najlepszych lektorów, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę i mają odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Jeśli Twojemu dziecku lub Tobie nie pasuje nasz lektor, możesz go zmienić bez podania powodu. Nasi lektorzy specjalizują się w nauczaniu dzieci i dzięki swoim metodom oraz podejściu do dzieci, osiągają zdumiewające rezultaty.
Uczymy śpiewając, bawiąc się, rozwiązując zagadki. Taka nauka jest efektywna, a dzieci uczą się poprzez zabawę i przede wszystkim się nie nudzą. Proponujemy 2,3 osobowe grupy lub indywidualny tryb nauczania. Zawsze perfekcyjnie dopasowujemy lektora do potrzeb i oczekiwań rodziców oraz by
Twoje dziecko podczas nauki czuło się komfortowo. Jesteśmy przyjaźni, dlatego dzieci Nas lubią i dzięki temu chętniej uczą się razem z Moose. Nasza cierpliwość i odpowiednie podejście do dzieci gwarantuje skuteczną naukę dla najmłodszych. Zainwestuj w naukę dziecka od najmłodszych lat i postaw na lektorów z odpowiednim podejściem do dzieci!

Program
Ilustracja zalet kursów językowych

Program tworzony jest na miarę każdego dziecka. Podczas przygotowania programu bierzemy pod uwagę cel nauki, zainteresowania i czas trwania kursu. Dzięki temu dzieci chętnie uczą się z naszymi lektorami i szybko robią zdumiewające postępy. Stworzymy indywidualny program dla każdego dziecka, by nauka była dla niego najlepszą zabawą.

 

Dojazd
Ilustracja zalet kursów językowych

Wiemy, że rodzice pracują i nie mają czasu na dowożenie swoich dzieci na kursy w czasie dnia. Oferujemy dojazd do domu w dowolnym terminie, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoje dziecko uczy się języka w swoim otoczeniu. Dojazd na terenie wybranego miasta jest prawie zawsze bezpłatny. Zyskaj 2 godziny dziennie i wykorzystaj czas na prowadzenie biznesu lub pracę, podczas gdy Twoje dziecko będzie zdobywać kolejne poziomy języka.

Ceny zajęć
Ilustracja zalet kursów językowych

Zapraszamy do zapoznania się z cenami naszych usług. W celu obniżenia kosztów proponujemy rozpocząć kurs w małej grupie dzieci – przyjaciół czy kolegów ze szkoły lub z rodzeństwem. Pozwoli to na zredukowanie kosztów przy wysokiej efektywności zajęć i sprawi, że dzieci będą jeszcze bardziej zainteresowane nauką języka!

 

Fakty
Wiek uczestników Na kursy indywidualne zapraszamy wszystkie osoby po 10 roku życia
Dostępne języki W naszej szkolimy prowadzimy lekcje języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskego, włoskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Z dojazdem, bezpłatnie.
Znajomość języka Mamy ofertę dla uczniów na każdym poziomie, dlatego niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy znasz już wybrany język w stopniu zaawansowanym przygotujemy ofertę dla Ciebie.
Ilość osób w grupie Prowadzimy lekcję językowe w grupach od 1 do 10 osób
Miejsce prowadzenia zajęć Nasza szkoła jest mobilną szkołą językową, co oznacza że dojedziemy do Ciebie w miejsce, które sobie wybierzesz (np. Twoje mieszkanie)
Zalety kursów

Poznaj korzyści najskuteczniejszej metody nauki języków dla najmłodszych:
• indywidualny program nauczania dopasowany do zainteresowań, wieku i okresu nauki Twojego dziecka.
• indywidualna nauka z lektorem lub w małych grupach jest najbardziej efektywną formą nauki języka obcego.
• nauka poprzez zabawę – czyli najbardziej skuteczna metoda nauki najmłodszych kursantów.
• bezpłatny dojazd w prawie każdą część miasta, co sprawia, że zyskujesz czas i pieniądze.
• terminy zajęć są ustalane indywidualnie z lektorem. Uczeń może odwołać lekcję w dowolnym momencie i spokojnie ją odrobić do końca przyszłego miesiąca.
• najlepiej wykwalifikowani lektorzy to połączenie językowych specjalistów z najlepszymi pedagogami, którzy mają wieloletnie doświadczenie z dziećmi. Taka mieszanka gwarantuje efektywny kurs językowy dla Twojego malucha!
• uczymy dzieci od 6 roku życia.
•naukę można rozpocząć w dowolnym momencie trwania roku szkolnego.
•przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych.
• dwutygodniowy okres próbny, podczas którego Klienci mogą przekonać się o wysokiej jakości nauczania w naszej szkole. Sam zdasz sobie sprawę, że umiejętności naszych lektorów będą skutecznym narzędziem podnoszącym kwalifikacje Twoich pracowników.
Zapisz dziecko na nasz kurs i poznaj siłę techniki nauczania Moose. Mamy odpowiednie podejście do dzieci.

Korepetycje
Ilustracja zalet kursów językowych

 Korepetycje - doraźna pomoc indywidualna lub w małych grupach.


Jeśli nie masz potrzeby odbywania kursu językowego w Moose lub nie chcesz wiązać się z nami umową, zachęcamy do skorzystania z korepetycji w małych grupach lub indywidualnie. Korepetycje zapewnią Ci pomoc w tematyce, na której najbardziej Ci zależy. W naszej szkole dostępne są 2 opcje: Pakiety korepetycji i Szybkie korepetycje, które dopasowujemy do potrzeb naszych kursantów.


Wybierz indywidualny Pakiet Korepetycji, w którym odbędziesz wielokrotność 4 godzin lekcyjnych. Godziny będą realizowane w określonym przez Ciebie czasie. Program jest dopasowany do czasu trwania korepetycji oraz potrzeb Ucznia, co gwarantuje skuteczną naukę.


Korepetycje są dużo bardziej kosztowne, dlatego zachęcamy do przemyślenia swojego uczestnictwa w kursie językowym.

Co nas wyróżnia?


Moose CJOTradycyjna szkołaInne szkoły uczące indywidualnie
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefonicznaograniczonaograniczona
Pomoce naukoweograniczona
Profesjonalne podręczniki
Metodyka
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Indywidualne podejście do klienta
Bezpłatny dojazd lektora
Możliwość wyboru miejsca naukiograniczona
Możliwość wyboru godzin zajęćograniczonaograniczona
Możliwość odrabiania zajęć
Możliwość odwoływania zajęćograniczona
Możliwość wyboru poziomu naukiograniczonaograniczona
Możliwość wyboru długości lekcji
Zalety Moose CJO
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna
Pomoce naukowe
Profesjonalne podręczniki
Metodyka
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Indywidualne podejście do klienta
Bezpłatny dojazd lektora
Możliwość wyboru miejsca nauki
Możliwość wyboru godzin zajęć
Możliwość odrabiania zajęć
Możliwość odwoływania zajęć
Możliwość wyboru poziomu nauki
Możliwość wyboru długości lekcji
Tradycyjna szkoła
Profesjonalni lektorzy
Sale nauki
Biuro Obsługi Klienta
Obsługa telefoniczna: ograniczona
Pomoce naukowe
Profesjonalne podręczniki
Metodyka
System kontroli jakości
Certyfikaty i świadectwa
Możliwość wyboru godzin zajęć: ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki: ograniczona
Inne szkoły uczące indywidualnie
Profesjonalni lektorzy
Obsługa telefoniczna: ograniczona
Pomoce naukowe: ograniczona
Możliwość wyboru miejsca nauki: ograniczona
Możliwość wyboru godzin zajęć: ograniczona
Możliwość odwoływania zajęć: ograniczona
Możliwość wyboru poziomu nauki: ograniczona
Możliwość wyboru długości lekcji