Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych MOOSE Nowa Sól – wsparcie językowe w realizacji Twoich marzeń

Szkoła językowa MOOSE w Nowej Soli to oddział renomowanego centrum językowego, które od ponad 27 lat pomaga kursantom podnosić kompetencje językowe i realizować wytyczone cele. Dzięki nauce języków obcych kursanci otrzymują wymarzone stanowiska pracy, wyruszają w dalekie, zagraniczne podróże i rozpoczynają naukę na międzynarodowych uczelniach.

Oferujemy korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego dla uczniów w każdym wieku i z każdym stopniem znajomości języka. Wykwalifikowana kadra lektorska dba o to, by dla każdego ucznia został przygotowany specjalny program nauczania dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań.

Korepetycje z angielskiego w Nowej Soli indywidualne czy grupowe?

Szkoła języka angielskiego MOOSE w ofercie posiada zarówno zajęcia prowadzone w niewielkich, kilkuosobowych grupach, jak i korepetycje indywidualne z lektorem. Zajęcia grupowe to doskonały wybór dla osób, które lubią uczyć się w towarzystwie i motywuje je wspólne wykonywanie ćwiczeń. Nauka języka w grupie osób o podobnych umiejętnościach i poziomie zaawansowania pozytywnie wpływa na pewność siebie i pozwala na doskonalenie miękkich kompetencji językowych.

Indywidualne korepetycje z angielskiego to znakomite rozwiązanie dla osób, które preferują naukę w domowym zaciszu. Zajęcia „jeden na jeden” z lektorem pozwalają na zrobienie szybkich postępów i osiągnięcie zachwycających rezultatów w krótkim czasie.

Kurs języka niemieckiego zdalny czy stacjonarny?

Mając na uwadze różne preferencje naszych uczniów, przygotowaliśmy ofertę kursów prowadzonych w doskonale wyposażonych salach językowych oraz zajęć zdalnych. Stacjonarne korepetycje z niemieckiego to świetna okazja, by w pełni wykorzystać możliwości pracowni językowej i skorzystać ze wszystkich dostępnych materiałów i pomocy dydaktycznych.

Zajęcia zdalne z pewnością będą znakomitym wyborem dla osób, które mają niewiele czasu wolnego lub preferują naukę w warunkach domowych. Plan korepetycji jest w całości dostosowywany do dyspozycyjności ucznia i nie koliduje z jego innymi obowiązkami.

Nauka języka dla klientów indywidualnych czy biznesowych?

Centrum językowe MOOSE w swojej ofercie posiada zarówno kursy językowe przeznaczone dla osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Szkolimy zarówno osoby, które dbają o własny rozwój zawodowy, jak i podnosimy kompetencje językowe pracowników firmowych.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka