Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Kędzierzynie-Koźlu

MOOSE to ogólnopolska szkoła języków obcych, która prowadzi korepetycje z angielskiego w Kędzierzynie-Koźlu dla młodzieży i dorosłych. Doświadczeni lektorzy mają elastyczne podejście i stosują nowoczesne metody nauczania. Sprawiają, że szybko poszerza się wiedza na temat języka, a nauka jest przyjemna i efektywna. Tryb nauczania za każdym razem dopasowuje się do potrzeb ucznia. Podnoszenie umiejętności językowych uczniów na wyższy poziom to nasze wyzwanie i zadanie. Zobacz, jakie atuty ma nauka angielskiego w MOOSE i wybierz kurs dla siebie. Wspólny język znajdziesz z każdym!

Korepetycje z angielskiego

Korepetycje z angielskiego, które organizuje szkoła językowa, odbywają się stacjonarnie w salach, którymi dysponuje placówka MOOSE Kędzierzyn-Koźle lub w domu ucznia, do którego dojeżdża lektor. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży – nauczycieli, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb ucznia. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania: dla początkujących i zaawansowanych kursantów.

Intensywne korepetycje z angielskiego przed maturą

Młodzież jest często zainteresowana powtórzeniem wybranych zagadnień przed podejściem do ważnego egzaminu (np. matura). Korepetycje z angielskiego to doskonały sposób na nauczenie się i utrwalenie trudniejszych partii materiału. Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu spotkań.

Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy pod wskazany adres, dzięki czemu uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. W niektórych przypadkach sprawdza się nauka zdalna, prowadzona przez internet – wygodnie i bez wychodzenia z domu Trzeba tylko zainstalować Skype na komputerze i mieć dobre połączenie z siecią. O całą resztę zatroszczy się szkoła języka angielskiego i wybrany lektor.

Szkoła językowa Kędzierzyn-Koźle

Centrum Językowe MOOSE pomoże każdemu przełamać bariery językowe. Kursy z angielskiego i korepetycje z niemieckiego prowadzimy w małych grupach (2-10 osób). Mamy największe doświadczenie w branży i najlepszych specjalistów na rynku. Chcesz uczyć się angielskiego z profesjonalistami? Zobacz nasze atuty:

  • Ponad 27 lat doświadczenia w nauce języków obcych.

  • Więcej niż 150 oddziałów w całej Polsce.

  • Ponad 1 000 profesjonalnych lektorów.

  • Nauka stacjonarna lub online.

  • Profesjonalizm i otwarcie na potrzeby studentów.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pomagają w przyswajaniu specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu zaawansowania i daj sobie szansę na rozwój zawodowy. Nauka języka obcego w renomowanej szkole to doskonała inwestycja.

Chciałbyś otrzymać więcej informacji? Zadzwoń lub wyślij do nas maila. Dane do kontaktu znajdziesz na stronie moose.pl. A może zapiszesz się na lekcje próbne? Rozpocznij z nami zupełnie nową przygodę!

Wszystkie korepetycje w Kędzierzynie-Koźlu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka