Poznaj nasz oddział Moose


Kursy i korepetycje z angielskiego w Łomży

Szkoła języka angielskiego w Łomży prowadzi kursy i korepetycje z angielskiego i niemieckiego w takim trybie, jaki odpowiada potrzebom i oczekiwaniom kursantów. Lektorzy przygotowują zajęcia indywidualnie lub w małych grupach dorosłych lub dzieci. Czas trwania lekcji, częstotliwość i program są zawsze dopasowane do ucznia.

Szkoła języka angielskiego

Nauka angielskiego na kursach i korepetycjach może być naprawdę łatwa. Regularna nauka pod okiem doświadczonego lektora szybko przyniesie pozytywne rezultaty. Dzięki indywidualnemu trybowi nauki każdy ma szansę osiągnąć swoje cele. Korepetycje z angielskiego w Łomży można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Na początek określ swoje parametry i stwórz kurs językowy specjalnie dla siebie:

  • Poziom nauki – nauka angielskiego od podstaw lub kurs dla zaawansowanych

  • Kurs grupowy - zajęcia grupowe prowadzimy dla niewielkiej liczby 2-10 osób

  • Zajęcia indywidualne - konwersacje lub korepetycje z angielskiego z doświadczonym lektorem

  • Czas trwania lekcji - standardowo szkoła językowa w Łomży organizuje lekcje, które trwają 60-90 minut.

  • Częstotliwość spotkań – intensywne kursy (np. przygotowanie do matury) może odbywać nawet kilkanaście razy w miesiącu

  • Tryb nauczania – szkoła języków obcych, w domu kursanta z dojazdem lektora pod wskazany adres lub online przez Skype

Korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pozwolą na szybką i efektywną naukę języka pod okiem doświadczonego lektora. Szkoła Języków Obcych Moose oddział Łomża oferuje kurs języka niemieckiego od podstaw dla początkujących oraz indywidualne (lub w małych grupach) zajęcia dla bardziej zaawansowanych studentów.

Młodzież szkolna: uczniowie i studenci chętnie decydują się na korepetycje z niemieckiego przed ważnymi dla dalszej edukacji egzaminami. Zajęcia z lektorem pozwalają powtórzyć materiał ze szkoły i zgłębić trudniejsze zagadnienia. Można także przećwiczyć wymowę i poprawić płynność w mówieniu. Efektywna nauka angielskiego to bardzo dobra okazja do przygotowania się do egzaminów maturalnych i uzyskania wyższych wyników na testach, które w przyszłości zaprocentują wymarzonym kierunkiem studiów.

Szkoła językowa w Łomży

Szkoła językowa w Łomży należy do ogólnopolskiej sieci MOOSE, która uczy języków obcych już od ponad 27 lat. Każdy student przychodzi do szkoły na pierwsze zajęcia z jasno określonymi celami i potrzebami. Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań, by studenci zrealizowali swoje plany i przy okazji dobrze się bawili.

Nauka języka obcego może być dobrą inwestycją. Lepsza praca, kontakty za granicą lub awans łatwiej zdobyć posługując się biegle językiem angielskim lub niemieckim. Mamy także metody nauczania dla specjalistów różnych branż zawodowych. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub wyślij maila lomza@moose.pl. Oddział Łomża z przyjemnością udzieli więcej informacji. Zapisz się do MOOSE i rozwiń swoje umiejętności!

Wszystkie korepetycje w Łomży


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka