Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Tczewie

Szkoła języków obcych MOOSE Oddział Tczew prowadzi korepetycje z angielskiego dla dzieci i dorosłych. Priorytetem dla szkoły jest pomoc kursantom w nauce wybranego języka. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych lektorów z odpowiednim przygotowaniem i znajomością metod nauczania języków obcych. Nauczyciele sprawiają, że korepetycje z angielskiego w Tczewie stają się sposobem na łączenie przyjemnego z pożytecznym. Program i częstotliwość zajęć są dopasowywane indywidualnie do potrzeb każdego kursanta. Poznaj pozostałe zalety szkoły MOOSE i wybierz najlepszy tryb nauki.

Korepetycje z angielskiego

Nasi lektorzy mogą dojechać na korepetycje z angielskiego bezpłatnie. Odbywają się one w formie indywidualnych lekcji stacjonarnie w domu ucznia lub w salach szkoleniowych MOOSE Oddział Tczew. Standardowo dojazd jest bezpłatny, jednak zastrzegamy możliwość doliczenia opłaty przy ewentualnych utrudnieniach.

Szkoła języka angielskiego zatrudnia profesjonalnych lektorów, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb ucznia. Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Możemy zacząć od podstaw albo poprowadzić zajęcia koncentrujące się na słownictwie technicznym, branżowym lub biznesowym.

Szkoła językowa w Tczewie

Szkoła językowa w Tczewie jest chętnie wybierana przez uczniów szkół podstawowych i średnich. Młodzież chce przygotować się do egzaminów lub matury, a także zdobyć certyfikaty Cambridge: FCE, CAE, CPE. Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (1-1,5 godz. zegarowej) i ich częstotliwości. Intensywna nauka może się odbywać nawet kilkanaście razy w miesiącu.

To, gdzie będą się odbywały spotkania, zależy od ucznia. Lektorzy dojeżdżają do domu lub firmy, dzięki czemu kursanci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz w 100% skupić się na przygotowaniu do zajęć. Dostępne są także lekcje online przez Skype (lub inny komunikator).

Korepetycje z niemieckiego

Obecnie coraz więcej osób posługuje się językiem obcym (angielskim lub niemieckim) w pracy. Korepetycje z niemieckiego pomagają w nauczeniu się fachowego słownictwa i poznania zagadnień związanych z konkretną branżą. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy.

Jeżeli masz pytania i potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń lub napisz. Numer telefonu i adres mailowy znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział Tczew i rozpocznij z nami naukę języka obcego.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka