Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Tczew

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Tczewie!

MOOSE to lider nauczania języków obcych w Polsce. Ugruntowana pozycja na rynku daje gwarancję skuteczności. Istniejemy na rynku od 1994 r., obecnie zatrudniając ponad tysiąc lektorów w całym kraju!

MOOSE to szeroki wachlarz usług, dopasowany do najbardziej złożonych potrzeb Naszych Klientów. Przygotowujemy do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) oraz do matury. Przygotowujemy naszych kursantów do egzaminów gimnazjalnych z języków obcych. Prowadzimy także najbardziej skuteczne kursy dla najmłodszych, przekazując wiedzę poprzez zabawę. Uczymy również języka biznesowego czy żargonu specjalistycznego, dopasowanego do branży

Wyróżniamy się nie tylko wysokimi kompetencjami, ale także indywidualnym podejściem. Dopasowujemy się do tematyki, wieku czy czasu trwania kursu.

Dzięki temu tworzymy indywidualny program nauczania, który podnosi poziom znajomości języków naszych kursantów. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Tczewie i na Pomorzu zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Posiadamy wiele oddziałów na Pomorzu i dzięki temu możemy zapewnić Wam skuteczne kursy z dojazdem w atrakcyjnej cenie!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji