Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Września.

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Wrześni.
Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Świadczymy usługi skierowane zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych.

Kształcimy osoby w każdym wieku, bez względu na stopień zaawansowania języka. Skutecznie przygotowujemy do matury czy egzaminów takich jak: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Klientów korporacyjnych oraz pracowników firm uczymy języka biznesowego, który pozwala im na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Najmłodszych uczymy z pasją, by nauka była dla nich przygodą i jednocześnie zabawą.

MOOSE to przede wszystkim indywidualne podejście. Tematykę, okres nauki i charakter zajęć (konwersacje, słownictwo, język biznesowy etc.) dopasowujemy do potrzeb Ucznia. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów daje gwarancję skuteczności. Przyjdź do Nas, a nauczymy Cię mówić w mgnieniu oka!

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Wrześni naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także osób prywatnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Wrześni (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta) oraz na terenie powiatu, dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasi lektorzy czekają na Was!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji