Poznaj nasz oddział Moose


Przyjazna i skuteczna szkoła języka angielskiego

Nauka angielskiego wydaje się przynosić same korzyści i to na rozmaitych płaszczyznach życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego. Znajomość języka to bezpośrednio: łatwiejszy dostęp do dobrych szkół i uczelni, lepiej płatna praca i wyższe stanowisko. Dodatkowo to mnóstwo satysfakcji z możliwości beztroskiego podróżowania, raczenia się literaturą, grami i filmami w oryginale czy nawiązywania ciekawych międzynarodowych przyjaźni i znajomości.

Jak uczyć się angielskiego, by nauka przynosiła realne korzyści? Przede wszystkim systematycznie, przy wsparciu doświadczonych nauczycieli i z jasno określonym celem. Dobrze również, by nauka była ciekawa, a kontakt z lektorem – oparty na przyjaznej relacji. Czyli dokładnie tak, jak w Moose! Nasza szkoła języka angielskiego udowadnia, żepoznawanie angielskiego może być fascynujące, dalekie od nudnego wkuwania słówek i nieustannego powtarzania gramatycznych regułek.

Korepetycje z angielskiego we Wrześni dla wszystkich

Efektywne, ciekawe i przyjazne korepetycje z angielskiego oferuje szkoła językowa we Wrześni. To jeden ze 150 oddziałów i filii Moose w całej Polsce, w którym znajdziesz niezwykle zaangażowanych, świetnie przygotowanych lektorów tworzących dla swoich uczniów unikatowe programy. Wyjątkowość naszych kursów polega na optymalnym dopasowaniu zakresu materiału oraz trybu lekcji do preferencji i możliwości kursantów.

Korepetycje prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania – od etapu poznawania pierwszych słówek po zaawansowane lektoraty z języka biznesowego i słownictwa branżowego. Przygotowujemy uczniów do szkolnych testów i egzaminów, licealistów do matury, a studentów – do zaliczenia trudnych sesji. Dorośli znajdą u nas wsparcie w zdobywaniu ważnych językowych certyfikatów, a szefowie firm – wykłady i szkolenia dla swoich pracowników.

Moose Września – ucz się w domu, szkole lub on-line

Planujesznaukę angielskiego, korepetycje z niemieckiego czy kursy językowe z interesującego Cię słownictwa? Jeśli mieszkasz we Wrześni, możesz przyjeżdżać na lekcje do szkoły Moose bądź uczyć się wraz z naszym wykładowcą w swoim domu. Oferujemy zarówno bezpłatne dojazdy do miejsca zamieszkania ucznia, czy wskazanej bliskiej mu lokalizacji, jak i zdalne lekcje za pośrednictwem internetu. To świetna opcja, jeśli nie chcesz tracić czasu lub po prostu u siebie czujesz się najlepiej.
Kurs języka niemieckiego we własnym pokoju, a może spotkanie z wykwalifikowanym nauczycielem w salonie? Dlaczego nie! W Moose samodzielnie wybierasz, gdzie chcesz się uczyć. A jeśli masz małe dzieci, które pragniesz zapisać na angielski, niemiecki i każdy inny upragniony język, opcja korepetycji z dojazdem będzie wręcz wymarzonym rozwiązaniem. Zyskujesz nie tylko cenny czas, ale i lepsze samopoczucie swojej pociechy oraz wgląd i kontrolę nad przebiegiem zajęć.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka