Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Elblągu

Popularna w całej Polsce szkoła języków obcych MOOSE prowadzi korepetycje z angielskiego w Elblągu. Podnosimy umiejętności językowe studentów na wyższy poziom i przełamujemy bariery językowe. Lekcje prowadzą nasi lektorzy z niestandardowym podejściem do uczenia. Sprawiają, że nauka jest przyjemna i bardzo efektywna. Tryb nauczania dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego w MOOSE i wybierz kurs, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Korepetycje z angielskiego dla młodzieży i dorosłych

Szkoła językowa w Elblągu przygotowuje korepetycje z angielskiego dla uczniów szkół podstawowych i średnich oraz dla studentów. Zatrudniamy najlepszych lektorów, którzy prowadzą ciekawe zajęcia z materiału, który uczeń chce przyswoić. Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania. Młodzież uczy się i rozwiązuje testy do egzaminu. Częstotliwość nauki, czas trwania lekcji (60-90 minut) i ich miejsce są za każdym razem ustalane indywidualnie.

Nauka angielskiego w firmie lub w domu

Możemy zacząć od podstaw albo poprowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym lub biznesowym. Szkoła języka angielskiego daje możliwość przeprowadzenia lekcji w domu ucznia (lub w firmie). Coraz większą popularnością cieszą się kursy online. Lekcje zdalne to wygodna nauka, bez względu na miejsce, w którym jesteś i płynne godziny zajęć. Wystarczy Skype i chęć do nauki. O całą resztę zadbamy już my.

Lektorzy dojeżdżają pod wskazany adres, dzięki czemu studenci mogą zaoszczędzić czas oraz w pełni skupić się na nauce. Dojazd jest bezpłatny, jednak zastrzegamy, że w przypadku utrudnień doliczymy drobną opłatę.

Szkoła języków obcych Elbląg

Od ponad 27 lat z dużym powodzeniem uczymy języków obcych. Nasi studenci osiągają doskonałe wyniki na testach i egzaminach międzynarodowych. Mamy największe doświadczenie na rynku i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Zobacz nasze atuty:

  • Zasięg ogólnopolski i ponad 150 oddziałów w całym kraju

  • Ponad 1 000 profesjonalnych lektorów

  • 27-letnie doświadczenie w branży

  • Elastyczność i zrozumienie potrzeb studentów

  • Nowoczesne metody nauczania

Kursy językowe i korepetycje z niemieckiego

Korepetycje z niemieckiego pomagają w przyswajaniu specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z daną branżą. Wybierz kurs języka niemieckiego odpowiedni do swojego poziomu wiedzy i odkryj możliwości rozwoju zawodowego. Kurs lub korepetycje z niemieckiego w szkole, która cieszy się renomą na rynku to doskonała inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości.

Masz pytania i chcesz otrzymać więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do nas maila na adres: elblag@moose.pl. Numer telefonu znajdziesz na stronie moose.pl w zakładce kontakt. Zgłoś się do MOOSE Oddział Elbląg, zapisz się na lekcje próbne i rozpocznij z nami naukę języka obcego.

Wszystkie korepetycje w Elblągu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka