Poznaj nasz oddział Moose


Języki obce to wyższe zarobki i wyższa jakość życia. Można dzięki nim z łatwością porozumieć się z innymi i poznać ludzi z całego świata. Każdy, kto lubi podróżować, na pewno niejeden raz przekonał się, jak bardzo przydatne są języki obce. Dzięki nim możemy poznawać nowe kultury, czytać książki w oryginale, słuchać piosenek, rozumiejąc ich treść, oglądać filmy bez napisów. Znając język obcy możemy studiować za granicą, zyskując przepustkę do kariery zawodowej. Nauka języków obcych to także przyjemność, która pozwala nam odnaleźć się we współczesnym świecie. A zapamiętywanie nowych słów to świetny trening dla naszego mózgu.

MOOSE – szkoła językowa w Ostródzie zaprasza na zajęcia

W MOOSE Centrum Języków Obcych gwarantujemy każdemu kursantowi indywidualne podejście, uwzględniające jego potrzeby i wymagania. Dopasowujemy do potrzeb każdego ucznia tematykę zajęć, okres nauki i charakter kursu. Prowadzimy zajęcia w trybie konwersacji. Pomagamy opanować słownictwo z wybranych przez ucznia dziedzin życia, takich jak na przykład kuchnia, prawo, medycyna. Pomagamy opanować i doskonalić język biznesowy. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów daje gwarancję skuteczności. Prowadzimy zajęcia dla klientów indywidualnych i firm, zarówno indywidualne, jak i w grupach Z naszych usług mogą skorzystać osoby dorosłe, a także dzieci i młodzież szkolna oraz studenci.

Nauka angielskiego w najlepszej szkole językowej w Ostródzie

W naszej szkole językowej oferujemy zajęcia z języka angielskiego dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się tego języka i doskonalić jego znajomość. Zapraszamy osoby, które chcą uczyć się języka obcego indywidualnie lub w grupie znajomych, niezależnie od wieku. Oferujemy też kursy dla biznesu, realizując potrzeby firm w zakresie nauki języka obcego.

Odrębną i bardzo ważną gałąź naszej działalności stanowi program kursów przeznaczonych specjalnie dla dzieci. W ramach Moosekids szczególną opieką otaczamy najmłodszych Uczniów, wśród których są nawet 4 i 5-latki. Oferta VIP przeznaczona jest dla osób, które chcą uczyć się języka angielskiego indywidualnie, natomiast oferta korporacyjna stworzona została dla osób, które chcą uczyć się języka obcego w firmie.

Korepetycje z angielskiego dla młodzieży szkolnej, licealistów i studentów

Jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego, każdy wie. Opanowanie mowy Szekspira w jak najwcześniejszym wieku stanowi doskonały punkt wyjścia do budowania kariery i osiągnięcia sukcesu w życiu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego świata oferujemy korepetycje z angielskiego w Ostródzie dla młodzieży szkolnej, licealistów i studentów. Nasza szkoła języka angielskiego otwarta jest dla wszystkich uczniów, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Prowadzimy też korepetycje z niemieckiego. Kurs języka niemieckiego może okazać się doskonałą inwestycją na przyszłość. Znając dodatkowy język zwiększamy swoje szanse na rynku pracy i na uzyskanie wyższego wynagrodzenia w przyszłości. Naszymi usługami objęta jest cała Ostróda (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka