Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego MOOSE Ełk

Nauka języka angielskiego to dla Ciebie wiele korzyści. Dzięki naszej szkole możesz osiągnąć sukcesy zawodowe oraz spełnić marzenia o awansie czy podróżach zagranicznych w spokoju, bez bariery językowej. Szkoła MOOSE od ponad 25 lat rozwija się – jesteśmy najwięksi w Polsce. Nasi lektorzy są doskonale przygotowani, więc z łatwością przechodzą wieloetapową rekrutację, udowadniając, że są najlepsi. Dzięki temu mamy kadrę zapewniającą najwyższe profesjonalne usługi.

Szkoła językowa w Ełku – z nami podążaj za marzeniami!

W naszej szkole nauka angielskiego lub języka niemieckiego odbywa się w sposób bezpośredni, „twarzą w twarz” lub w małych grupach, a lektorzy MOOSE mają indywidualne podejście do każdego ucznia i z pasją tworzą program nauczania. Biorą pod uwagę wiek, cel nauki, czas, jaki chcesz na nią poświęcić, a także Twój poziom znajomości języka. Jeśli wybierzesz kurs języka angielskiego lub kursjęzyka niemieckiego, to odbędzie się on na Twoich zasadach. Możesz wybrać lektora, terminy zajęć czy miejsce nauki, a jeśli planujesz intensywnie się uczyć, to bardzo szybko osiągniesz z nami wymarzony cel.

Język angielski stał się uniwersalny, a więc jego znajomość to podstawowe narzędzie w biznesie, z tego powodu opracowaliśmy autorski program nauki języka biznesowego. W łatwy sposób opanujesz zwroty niezbędne do prowadzenia rozmów biznesowych, a także żargony i specjalistyczne słownictwo branżowe. Program kierujemy do właścicieli małych działalności gospodarczych i dużych firm, ich kierownictwa oraz wszystkich pracowników. Działamy profesjonalnie, dlatego na początku sprawdzimy poziom znajomości języka angielskiego i dobierzemy dla Ciebie lektora, a następnie dopasujemy kurs do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że szybko opanujesz płynną mowę, gramatykę, pisanie maili biznesowych oraz ofert dla zagranicznych kontrahentów.

Specjalny program MOOSEKIDS (dla dzieci od 4. roku życia) to prawdziwa przygoda dla najmłodszych, łącząca zabawę z nauką języka angielskiego. Nasi lektorzy posiadają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i wykorzystują różne techniki – piosenki, gry, zabawy, zagadki, scenki – a nauka jest efektywna i fascynująca. Możesz wybrać naukę w domu, czyli najlepszym otoczeniu dla dziecka i zaoszczędzić czas oraz pieniądze, gdyż lektorzy dojadą bezpłatnie na terenie miasta pod wyznaczony adres.

Nasza oferta korepetycji jest bardzo popularna, szczególnie wśród osób, które mają przed sobą egzaminy lub takich, których dziecko potrzebuje pomocy w nauce. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego, ósmoklasisty lub międzynarodowych egzaminów językowych. Nasi podopieczni zdobywają same sukcesy, a my jesteśmy z tego dumni! Młodzież chętnie się z nami uczy i bardzo często wybiera korepetycje z angielskiego lub korepetycje z niemieckiego. Pomaga im to podszkolić się przed egzaminem, nadrobić zaległości i poprawić wyniki w nauce.

Rozpocznij naukę języków – to Twoje wyzwanie!

W szkole MOOSE staramy się, aby nauczanie było na najwyższym poziomie, a dostosowanie się do Twoich potrzeb jest naszym priorytetem. Mamy w ofercie kursy indywidualne z lektorem, dla grup biznesowych oraz korepetycje z angielskiego w Ełku. Nasza szkoła językowa jest mobilna, więc dojedziemy pod Twój wskazany adres. Jeśli chcesz uczyć się w domu, to dla twojej wygody możesz realizować kurs online przez komunikator Skype. Nie musisz stać w korkach, a nauka przebiega w miłej atmosferze z kubkiem kawy.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka