Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Piekarach Śląskich

Korepetycje z angielskiego w Piekarach Śląskich prowadzi ogólnopolskie Centrum Językowe MOOSE. Pomagamy uczniom nabywać sprawność w posługiwaniu się językiem obcym. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Dzięki temu współpraca jest przyjemna i jednocześnie bardzo efektywna. Tryb nauczania za każdym razem zostaje dopasowany do potrzeb studentów. Poznaj więcej atutów Centrum MOOSE Piekary Śląskie i wybierz kurs dla siebie.

Indywidualne korepetycje z angielskiego z lektorem

Indywidualne korepetycje z angielskiego w formie lekcji odbywają się w domu ucznia lub w firmie (z bezpłatnym dojazdem lektora). Zatrudniamy lektorów, którzy przygotowują zajęcia pod kątem potrzeb każdego ucznia. Oferujemy naukę na różnych poziomach zaawansowania. Jeżeli chcesz, możemy zacząć od lekcji podstawowych albo poprowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym lub biznesowym z kontrahentami.

Szkoła języka angielskiego MOOSE Piekary Śląskie

Szkoła języka angielskiego przygotowuje uczniów i studentów z wybranych partii materiału do egzaminów. Młodzież zazwyczaj wybiera przygotowanie do testu ósmoklasisty, do matury lub na certyfikat FCE lub CAE. Nasi studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60-90 minut) i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy dojeżdżają pod wskazany adres, dzięki czemu uczniowie są w stanie w pełni skupić się na nauce. Szkoła językowa w Piekarach Śląskich ma także opcję zajęć online. Mogą się one odbywać zdalnie, jeżeli masz dostęp do sieci i komunikatora Skype.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Dobierz odpowiedni kurs języka niemieckiego do poziomu swojej wiedzy. Wykłady, konwersacje i ćwiczenia są prowadzone w małych grupach 2-10 osób. Daje to możliwość skorzystania z pomocy lektora i zrozumienia trudnych zagadnień. Korepetycje z niemieckiego to efektywna nauka, która szybko przynosi efekty. Kurs języka niemieckiego może być dobrą inwestycją, która zaprocentuje w pracy.

Skontaktuj się z nami!

MOOSE - szkoła języków obcych czeka na osoby zdecydowane i ambitne, które chcą rozpocząć naukę języków obcych z profesjonalistami. Masz pytania, chcesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz maila na adresem piekary.slaskie@moose.pl. Bezpośrednio w oddziale Piekary Śląskie zapiszesz się na lekcje próbne. Z nami nauka języka obcego będzie przyjemnością. Do zobaczenia!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka