Poznaj nasz oddział Moose


Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Szubinie!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi w zakresie grupowych oraz indywidualnych kursów językowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 r. i obecnie zatrudniamy ponad tysiąc lektorów! Z naszych usług skorzystało wiele uznanych marek, np. Toyota, EuroBank czy LG. Pomagamy rozwijać się każdemu — od dużych firm, po dzieci, dopiero zaczynające swoją przygodę z nauką języka. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług dla wszystkich grup wiekowych i kursantów na każdym etapie zaawansowania. Przygotowujemy do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF) oraz do matury i egzaminu ósmoklasisty. Nasi lektorzy posiadają także odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, dlatego kursy dla najmłodszych mają formę ciekawych gier i zabaw. Oferujemy także korepetycje z angielskiego (i innych języków) w Szubinie dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce lub rozwinąć swoje umiejętności pod kątem przyszłej pracy.

Nauka języka angielskiego (lub innych) w Moose Szubin — indywidualne podejście to podstawa

Wyróżnia nas indywidualne podejście – nie mierzymy wszystkich jedną miarą. Dopasowujemy się do każdego kursanta, każdorazowo dobierając program (np. angielski w Moose Szubin) według jego priorytetów, oczekiwań i interesującej tematyki. Poświęcamy więcej czasu na zagadnienia, które sprawiają mu trudność lub są nowością i pomijamy te doskonale znane. Dzięki temu tworzymy skrojony na miarę program nauczania, który podnosi poziom znajomości języków naszych kursantów bez presji nadążania za grupą lub frustrującej konieczności powtarzania opanowanego materiału. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję najwyższej jakości. Na życzenie klienta prowadzimy także zajęcia w małych grupach, np. dla kilku znajomych lub pracowników jednej firmy.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Szubinie i okolicy zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie kujawsko-pomorskim posiadamy sześć oddziałów: w Szubinie, Toruniu, Włocławku, Inowrocławiu, Mogilnie i Żninie, dzięki czemu możemy zaproponować zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce na terenie województwa w bardzo atrakcyjnej cenie. Ewentualny dalszy lub utrudniony dojazd może wiązać się z dodatkowymi kosztami — aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami.

Kursy językowe w Moose Szubin — poznaj nasze zalety

Oferta szkoły językowej Moose, poza indywidualnym programem nauczania, oferuje także inne korzyści. Dzięki temu nasi kursanci chętnie wracają, by uczyć się kolejnych języków i polecają naszą szkołę znajomym. Co nas wyróżnia? Dwutygodniowy okres próbny dla każdego, abyś mógł sprawdzić, czy zajęcia z naszymi lektorami to dokładnie to, czego szukasz. Jesteśmy szkołą z 25-letnim doświadczeniem i dużą renomą wśród znanych firm. Umożliwiamy naukę wielu języków na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie m.in. angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski i polski dla obcokrajowców.

Zajęcia odbywają się w wybranym przez Ciebie miejscu: Twoim domu lub domu lektora, siedzibie Twojej firmy lub w naszej sali zajęciowej. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i uczyć się języka obcego nawet wówczas, gdy masz zapełniony grafik. Okazuje się, że kurs np. języka niemieckiego Moose Szubin może dosłownie zapukać do Twoich drzwi!

Atrakcyjne ceny i ciekawy program lojalnościowy (jeśli ukończyłeś np. niemiecki w Moose Szubin, może czas na hiszpański?). Dla chętnych prowadzimy naukę języka biznesowego, specjalistycznego słownictwa branżowego i terminologii technicznej, a także uczymy negocjacji
handlowych w języku obcym.

Oferujemy korepetycje z niemieckiego (i innych języków) w Moose Szubin. To doskonały wybór dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce lub przygotować się do egzaminów, np. ósmoklasisty, maturalnego lub dowolnego egzaminu językowego (FCE, CAE, ZD, DELE, DALF).

Oferta kursów dla dzieci: nasze zajęcia Moose-kids dedykujemy najmłodszym. Dzieci od 4. roku życia mogą rozwijać się pod okiem doświadczonych lektorów z wykształceniem pedagogicznym. Angażujące gry i zabawy sprawiają, że nauka jest dla dzieci prawdziwą przyjemnością, a rodzice z pewnością docenią fakt, że zajęcia mogą odbywać się w domu.

Dla chętnych prowadzimy zajęcia przez Skype’a. Dzięki temu osoby zapracowane lub często przebywające poza miejscem zamieszkania mogą rozwijać swoje umiejętności, gdziekolwiek się znajdują! To także świetne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, dla których dojazd na zajęcia mógłby być problematyczny. Oferujemy kursy dla korporacji, skierowane do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.

Masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji? Aby się z nami skontaktować, zadzwoń lub wyślij maila — szczegóły znajdziesz w zakładce Kontakt. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i umów się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka