Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE – polecana szkoła języków obcych w Świętochłowicach

MOOSE Centrum Języków Obcych to szkoła językowa z dużym doświadczeniem, która powstała w 1994 roku. Obecnie mamy już prawie 100 oddziałów w różnych miastach na terenie całej Polsce. Nasze grono pedagogiczne liczy ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów prowadzących kursy oraz korepetycje z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i innych języków obcych. Kształcimy dzieci i dorosłych w każdej grupie wiekowej i na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także szkolenia branżowe i specjalistyczne dla małych i dużych firm. Zainwestuj w swój rozwój i zacznij naukę w MOOSE!

Szkoła języka angielskiego MOOSE w Świętochłowicach dla każdego

MOOSE to szkoła języka angielskiego, niemieckiego i innych dla osób w każdym wieku, od czterolatków po seniorów. Możesz z nami zacząć przygodę z językiem obcym od podstaw, doskonalić umiejętności na każdym etapie i stale się rozwijać. Pomożemy Ci także zwiększać kompetencje zawodowe oraz skutecznie przygotować się do każdego egzaminu i zdobycia międzynarodowych certyfikatów.

Dzieciom i młodzieży szkolnej proponujemy także indywidualne korepetycje z angielskiego w Świętochłowicach, dzięki którym mogą szybko nadgonić zaległości, utrwalić materiał i podnieść poziom znajomości języka. Dodatkowe zajęcia to również doskonała okazja do ćwiczenia konwersacji z lektorem i poszerzenia zasobu słownictwa. Korepetycje z niemieckiego, angielskiego i innych języków przydadzą się też maturzystom i ósmoklasistom, żeby mogli się dobrze przygotować do egzaminów końcowych i zdać je z bardzo dobrymi wynikami.

Szkoła językowa MOOSE z indywidualnym podejściem do każdego ucznia

Nauka języków obcych może być łatwa i przyjemna, gdy zakres materiału, tematyka oraz intensywność zajęć są optymalnie dostosowane do potrzeb ucznia. Dlatego szkoła językowa MOOSE proponuje każdemu indywidualną ścieżkę nauczania, która umożliwi pracę w optymalnym tempie i osiąganie najlepszych efektów w relatywnie krótkim czasie. Zanim rozpoczniesz kurs języka niemieckiego, angielskiego lub innego starannie zweryfikujemy Twoje umiejętności oraz oczekiwania i dopasujemy taki poziom zajęć, który przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Szkoła języków obcych MOOSE Świętochłowice oferuje zajęć online, dzięki czemu nie stracisz czasu na dojazdy i możesz uczyć się w miejscu, gdzie czujesz się najlepiej. Bardzo elastycznie podchodzimy także do dyspozycyjności naszych uczniów, dlatego możesz wybrać długość, częstotliwość oraz godziny lekcji, które odpowiadają Ci najbardziej.

Wszystkie kursy i korepetycje z angielskiego oraz innych języków obcych można rozpocząć w dowolnym momencie – wystarczy zapisać się na wybrane zajęcia na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo. Proponujemy dwutygodniowy okres próbny, aby każdy mógł sprawdzić, czy nauka w MOOSE jest zgodna z oczekiwaniami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w Świętochłowicach, które jest do dyspozycji w dni powszednie od 8:00 do 18:00.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka