Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Lubin

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Lubinie.
Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Nasz program dopasowujemy indywidualnie do każdego Ucznia, osiągając tym samym najwyższą skuteczność kursów.

Pierwszy oddział MOOSE powstał w 1994 roku we Wrocławiu i od tego czasu mamy już blisko 100 oddziałów w całym kraju. Umożliwiamy tym samym dostęp do skutecznej nauki języka ludziom z mniejszych miejscowości. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 50 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce.

Rozwijamy się równie dynamicznie tak jak nasi kursanci na kursach.
Świadczymy usługi edukacyjne dla Klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci, przygotowujemy też do matury czy egzaminów takich jak: FCE, CAE. Nasi Uczniowie osiągają najlepsze wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Wielu biznesmenów i pracowników firm korzysta z naszych kursów języka biznesowego, które przydają im się w pracy i podnoszą kwalifikacje zawodowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji