Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języka angielskiego w Lubinie

MOOSE to największa w Polsce szkoła językowa zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Pierwszy oddział MOOSE powstał w 1994 roku, a w ciągu ostatnich 27 lat działalności otworzyliśmy blisko 100 oddziałów w całym kraju. Zapewniamy dostęp do skutecznej nauki języków obcych osobom mieszkającym poza dużymi miastami. Nasza szkoła języka angielskiego w Lubinie kształci osoby w każdym wieku i na każdym etapie zaawansowania. Oferta MOOSE obejmuje kilka popularnych języków, w tym angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski i polski dla obcokrajowców.

Angielski dla dzieci i młodzieży

Lubin to jedno z miast, w których prowadzimy lekcje angielskiego. Ten globalny język od lat cieszy się stałą popularnością wśród kursantów w różnym wieku, gdyż nie tylko otwiera wiele ścieżek kariery, lecz także ułatwia nawiązywanie znajomości z obcokrajowcami, umożliwia swobodne podróżowanie oraz zapewnia dostęp do obszernej oferty kulturalnej.

Nasi lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym prowadzą angielski dla dzieci od 4. roku życia. Podczas lekcji z najmłodszymi łączymy zabawę z nauką, skutecznie zwiększając atrakcyjność zajęć. Nauka angielskiego dla dzieci opiera się więc na kreatywnych i angażujących aktywnościach, takich jak śpiewanie piosenek, udział w grach edukacyjnych czy odgrywanie scenek. To doskonały sposób na naukę języka oraz rozbudzanie ciekawości świata. Dzieciom w wieku szkolnym oferujemy korepetycje z angielskiego, podczas których pomagamy nadrobić zaległości i przygotować do egzaminu ósmoklasisty, matury, FCE czy CAE. Korepetycje z angielskiego mogą odbywać się w domu – ta możliwość pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdyż rozwiązuje problem dowożenia dziecka do szkoły.

Nauka angielskiego dla dorosłych i firm

Lubin jest miastem, w którym pracujesz lub prowadzisz biznes? W MOOSE oferujemy kursy skupiające się na nauce języka branżowego. Od lat szkolimy pracowników i szefów firm, dla których kwestia nauki języka biznesowego jest priorytetem. Znajomość specjalistycznego języka przydaje się w pracy, podnosi kwalifikacje zawodowe i umożliwia znalezienie zatrudnienia zarówno w firmach polskich, jak i międzynarodowych. Nauka angielskiego biznesowego w MOOSE prowadzona jest przez lektorów, którzy przeszli rygorystyczny proces rekrutacji. Gwarantuje to skuteczną naukę języka branżowego w relatywnie krótkim czasie.

Kurs języka niemieckiego – Lubin

Niemiecki to jeden z najpopularniejszych języków w Europie, którym posługują się mieszkańcy Niemiec, Belgii, Austrii, Liechtensteinu i Luksemburgu. Znajomość niemieckiego jest więc szczególnie ceniona przez pracodawców nawiązujących relacje biznesowe z niemieckojęzycznymi firmami. Nasza szkoła języków obcych prowadzi kursy i korepetycje z niemieckiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Pomożemy w przygotowaniach do egzaminu, nadrobimy z Tobą zaległości w szkole lub nauczymy Cię języka biznesowego. To Ty decydujesz, w jaki sposób i na jakich warunkach chcesz się uczyć – my zapewniamy wykształconą kadrę, której specjalnością jest nauka niemieckiego.

Szkoła językowa, która zna Twoje potrzeby

Chcesz się uczyć indywidualnie („jeden na jeden”), a może zdecydowanie wolisz pracę w grupie? W MOOSE dajemy Ci wolną rękę, dopasowując kurs języka niemieckiego czy angielskiego do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Wybierz język, rodzaj zajęć, liczbę osób w grupie oraz liczbę lekcji w miesiącu i rozpocznij wymarzony kurs językowy, który zwiększy atrakcyjność Twojego CV, doda Ci pewności siebie podczas wakacji za granicą i umożliwi realizowanie marzeń. Nasz program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego kursanta, dzięki czemu nauka z MOOSE jest nie tylko skuteczna, ale też przyjemna.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy zapisać się na pierwsze zajęcia. Rozpocznij naukę języka obcego z MOOSE i zainwestuj w swój rozwój!

Wszystkie korepetycje w Lubinie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka