Poznaj nasz oddział Moose


Kurs angielskiego w Olsztynie

Szkoła języków obcych MOOSE organizuje cieszący się popularnością kurs angielskiego w Olsztynie. Naszym zadaniem jest, aby każdy student podniósł swoje umiejętności językowe na wyższy poziom. Lekcje angielskiego prowadzą doświadczeni lektorzy z odpowiednim podejściem do nauki. Ich profesjonalizm sprawia, że uczniowie szybko poszerzają słownictwo i znajomość gramatyki, a czas na lekcjach upływa w przyjemnej atmosferze.

Program oraz tryb nauczania (miejsce i częstotliwość zajęć) dopasowuje się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Poznaj więcej atutów nauki angielskiego w MOOSE i już dzisiaj zapisz się na kurs lub korepetycje z angielskiego w Olsztynie.

Korepetycje z angielskiego

W Olsztynie korepetycje z angielskiego prowadzą profesjonalni lektorzy, którzy stosują różne metody, aby osiągnąć zamierzone cele. Lekcje odbywają się stacjonarnie w szkole lub w domu ucznia (także w firmie). Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy mają doświadczenie w opracowaniu wykładów i ćwiczeń pod kątem potrzeb każdego ucznia indywidualnie.

Skuteczna nauka angielskiego Olsztyn

Nauka angielskiego dla dorosłych i dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania to nasza specjalność. Możemy zacząć od podstaw kursy albo poprowadzić korepetycje z angielskiego skupiające się na słownictwie technicznym lub specjalistycznym. Możliwości jest bardzo dużo – wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania i cele do osiągnięcia. Jeżeli chcesz zyskać więcej pewności w rozmowach biznesowych, lektor przygotuje odpowiednie zagadnienia do opracowania.

Szkoła językowa MOOSE Olsztyn pomaga młodzieży przygotować się do każdego rodzaju egzaminu. Studenci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki i miejscu, w którym będą się odbywały spotkania. Lektorzy dojeżdżają do domu, dzięki czemu uczniowie mogą skupić się na nauce i nie tracić czasu na dojazdy. W wielu przypadkach wygodnym rozwiązaniem są zajęcia online przez wybrany komunikator internetowy.

Język angielski dla dzieci

Klienci, którzy zdecydowali się na język angielski dla swoich dzieci w naszej szkole wiedzą, że oddają pociechy w dobre ręce. Zatrudniamy doświadczonych lektorów, którzy cieszą się nieskazitelną opinią na rynku. Uczenie przez zabawę, gry, piosenki stwarzają doskonałe warunki do nauki. Prowadzimy lekcje dla dzieci od 4 roku życia. Skorzystaj z oferty i wybierz angielski dla dzieci w naszej szkole!

Szkoła językowa MOOSE oferuje tryb nauki dopasowany do potrzeb:

  • Kursy językowe z bezpłatnym dojazdem lektora do domu lub firmy w formie lekcji indywidualnych lub spotkań w niedużych grupach (2-10 osób).

  • Korepetycje z angielskiego – nadrobienie zaległości w szkole i pomoc w zaliczeniu większych partii materiału. Uczeń bez obaw może poprosić o wytłumaczenie zawiłych zagadnień i w przyjaznej atmosferze przyswoić sobie trudny materiał.

  • Intensywny kurs języka angielskiego do egzaminu (matura, egzamin na zakończenie VIII klasy).

  • Lekcje angielskiego dla specjalistów pomagające w nauce języka profesjonalnego, technicznego i biznesowego. Uczymy żargonu branżowego i negocjacji po angielsku.

  • Nauka angielskiego poprawiająca płynności w mówieniu i zakres słownictwa (język angielski dla dorosłych). Przyjemna atmosfera i interesujące zajęcia zachęcają do rozwijania pasji do nauki języków.

  • Angielski dla dzieci (od 4 lat) w formie gier i zabaw. Dziecko jest pod dobrą opieką lektora i szybko przyswaja słówka.

Kursy i korepetycje z niemieckiego

Kursy i korepetycje z niemieckiego są reakcją na oczekiwania naszych klientów. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na pracowników posługujących się biegle językiem obcym. Pomagamy naszym kursantom w nauczeniu się specjalistycznego słownictwa i zagadnień związanych z branżą zawodową. Indywidualna nauka niemieckiego z lektorem jest najbardziej efektywną formą uczenia i przynosi bardzo szybkie efekty. Już po kilku miesiącach widać znaczną poprawę.

Wybierz kurs języka niemieckiego dopasowany do Twojego stylu życia i znajdź swoją ścieżkę kariery zawodowej. Kurs lub korepetycje z niemieckiego z profesjonalnym lektorem to świetna inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Podwyżka lub awans są w zasięgu Twojej ręki. Zapisz się już dziś na naukę niemieckiego w naszej szkole!

Kurs języka niemieckiego (lub innego języka obcego) może być przyjemnym urozmaiceniem codziennych obowiązków. Naukowcy udowodnili, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na pracę mózgu. Ogólnie nauka pozytywnie wpływa na koncentrację, pamięć i refleks.

Korepetycje z hiszpańskiego w Olsztynie

Korepetycje z hiszpańskiego w Olsztynie mogą się odbywać stacjonarnie w naszej szkole lub online przez internet. Dla wszystkich osób, które prowadzą intensywne życie zawodowe, proponujemy indywidualne korepetycje z hiszpańskiego z lektorem, realizowane przez komunikator Skype.

Szkoła hiszpańskiego organizuje zajęcia indywidualne, które charakteryzują się przede wszystkim dużą dynamiką nauki. Już po kilku miesiącach korepetycji możesz zauważyć w siebie duże postępy. Przede wszystkim czujesz się o wiele swobodniej w używaniu języka obcego w rozmowie z innymi. Jest to zasługą zwiększenia słownictwa oraz przełamania bariery językowej. Z nami nauka języka hiszpańskiego jest przyjemna i daje wiele radości.

Nauka języka hiszpańskiego (lub innego języka obcego) może być przyjemnym urozmaiceniem codziennych obowiązków. Naukowcy udowodnili, że uczenie się języków obcych działa korzystnie na kondycję mózgu i tworzy więcej połączeń między synapsami. Ogólnie nauka pozytywnie wpływa na koncentrację, rozwija pamięć i wyostrza refleks.

Skontaktuj się z nami!

Szkoła języków obcych MOOSE czeka na ambitnych studentów, którzy chcą uczyć się z profesjonalistami. Jeżeli masz wątpliwości, zadzwoń lub wyślij maila na adres olsztyn@moose.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania. Zgłoś się do MOOSE Oddział Olsztyn i skorzystaj z lekcji próbnych. Rozpocznij z nami naukę języka obcego!

Wszystkie korepetycje w Olsztynie


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka