Szkoła językowa Poznań


MOOSE – Centrum Języków Obcych w Poznaniu

Szukasz najlepszej szkoły języka obcego? W takim razie nasza oferta jest skierowana do Ciebie! Od 1994 roku uczymy języków obcych w całej Polsce – to prawie trzydziestoletnie doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe, jesteśmy otwarci na współpracę z dziećmi, dorosłymi i seniorami. Chcesz nauczyć się języka obcego od postaw? A może zależy Ci na tym, by szlifować swój angielski? Poznań i Centrum Języków Obcych Moose to najlepszy wybór.

Kursy językowe w Poznaniu – dlaczego warto?

Jeśli chodzi o język angielski, Poznań może skorzystać z naszych usług. Stawiamy przede wszystkim na najwyższy poziom nauczania. Niezależnie od tego, czy planujesz rozpocząć naukę języka od postaw, czy planujesz przystąpienie do egzaminu i uzyskanie certyfikatu – współpraca z naszym centrum językowym to najlepsza decyzja! Współpracujemy z najlepszymi lektorami języka angielskiego, ale nie tylko: w naszej ofercie znajduje się także francuski, hiszpański, włoski, rosyjski oraz niemiecki. Poznań ma do dyspozycji także kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Jako szkoła z ogromnym doświadczeniem zapewniamy naukę języków obcych na każdym poziomie zaawansowania.

Największym zainteresowaniem cieszy się nauka angielskiego - Poznań to tylko jedna z lokalizacji. Jesteśmy jedną z niewielu szkół języków obcych, która oferuje zajęcia nie tylko w swojej siedzibie, ale również z dojazdem we wskazane miejsce. Nie tylko Poznań, ale również okoliczne miejscowości mogą skorzystać z naszych usług, bowiem współpracujemy z najlepszymi lektorami z całego województwa. Chcesz uczyć się języka obcego, ale nie masz czasu, by dojeżdżać na zajęcia? A może najefektywniej uczysz się podczas zajęć indywidualnych? Proponujemy kurs języka obcego w atrakcyjnej cenie i z darmowym dojazdem, więc argument o braku czasu czy możliwości dojeżdżania na zajęcia nie jest już wymówką! Skorzystaj z naszej oferty i ucz się języka angielskiego we własnym domu. W przypadku utrudnionego dojazdu lub dużej odległości zastrzegamy sobie prawo do doliczenia niewielkiej opłaty dodatkowej. Prowadzimy także zajęcia online, dedykowane zwłaszcza osobom, które nie mają możliwości uczęszczania na tradycyjny kurs.

W naszej szkole językowej stawiamy na indywidualny tryb nauczania; niezależnie od tego, czy są to zajęcia dla dzieci, czy angielski dla dorosłych, Poznań może skorzystać z usług doświadczonych profesjonalistów! Wiemy, jak ważne jest dopasowanie trybu nauki oraz zakresu materiału do indywidualnych preferencji. Jeśli masz już dosyć nudnych zajęć, podczas których musisz zajmować się zagadnieniami, które masz już przyswojone, wybierz nasze Centrum Języków Obcych; przed rozpoczęciem kursu prowadzimy konsultacje, podczas których zweryfikujemy posiadaną przez Ciebie wiedzę oraz dopasujemy najlepszy system nauki. Znajomość języków obcych jest w obecnych czasach tak ważna, że warto postawić nie tylko na praktyczne umiejętności, ale również certyfikat; prowadzimy zajęcia przygotowawcze do wybranych egzaminów (m. in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Zainwestuj w swój rozwój i zdobądź potwierdzenie posiadanych umiejętności językowych.

Jeśli chodzi o angielski dla dzieci, Poznań i Moose to doskonały wybór!

Nasza kadra posiada wykształcenie pedagogiczne i duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Nasze zajęcia są dopasowane do poszczególnych grup wiekowych; wyznajemy także zasadę, że nauka przez zabawę może być świetną zabawą. Starszym pociechom zapewniamy z kolei przygotowanie do egzaminów – w tym także matury oraz korepetycje. Zapraszamy także na specjalne kursy Moose Kids dla najmłodszych. Zadbaj o to, by Twoje dziecko rozpoczęło naukę języków obcych jak najwcześniej – dobra znajomość angielskiego zapunktuje w przyszłości!

W naszej ofercie znajdują się także kursy dla klientów biznesowych; zajęcia z zakresu business English oraz języków specjalistycznych to doskonała propozycja dla rozwijających się firm oraz zakładów pracy współpracujących z zagranicznymi kontrahentami. Jeśli chcesz zorganizować zajęcia dla grupy pracowników, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Możesz zdecydować się także na język niemiecki – Poznań to siedziba wielu zagranicznych firm. Jeśli planujesz współpracę z niemieckimi firmami, warto, by pracownicy znali język niemiecki; Poznań i kursy organizowane przez naszą szkołę językową to gwarancja sukcesu! Proponujemy zarówno kursy językowe dla grup, jak i indywidualne zajęcia dopasowane do potrzeb i możliwości każdego uczestnika.

Chcesz rozpocząć naukę języka obcego w naszej szkole? Zapraszamy do kontaktu:

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 61 855 33 17 lub mailowo: info@moose.pl. Możesz także odwiedzić naszą szkołę w centrum Poznania (Pl. Wolności 9) – znajduje się ona 200 metrów od Starego Rynku.

Wszystkie korepetycje w Poznaniu


Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka