Poznaj nasz oddział Moose


Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Poznaniu!

Świadczymy usługi w zakresie nauczania przeznaczonego dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Działamy w Polsce od 1994 roku i zyskaliśmy renomę, która przekłada się na skuteczność naszych kursów.

Zalety naszych kursów w Poznaniu:
-szkoła z najwyższym poziomem nauczania w Poznaniu,
-bardzo duża liczba współpracujących lektorów(angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, polski dla obcokrajowców),
-bezpłatny dojazd lektora prawie w każde miejsce w Poznaniu do domu ucznia lub firmy,
-atrakcyjne ceny,
-2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich rodzajów kursów w Poznaniu,
- bardzo duże doświadczenie w nauczaniu, jesteśmy jedną z najdłużej działających w Poznaniu szkół językowych,
-angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski w Poznaniu - na każdym poziomie zaawansowania i przygotowanie do każdego egzaminu,
-język biznesowy i wszystkie rodzaje języków specjalistycznych,
-uczniowie w każdym wieku, specjalnie dobrani nauczyciele do wieku ucznia,
-specjalne kursy Moose Kids,
-zajęcia także w okolicach Poznania.

MOOSE to indywidualny tryb nauczania, które dostosuje się do Ucznia. Dzięki temu osiągamy zdumiewające rezultaty w krótkim czasie. Dobieramy tematykę i okres nauki do kursanta, tak by osiągnął zamierzony cel. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

MOOSE to całe spektrum możliwości nauki dla wszystkich grup wiekowych. Lektorzy mogą Was przygotować do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), matury czy pomóc rozwijać umiejętność komunikowania się w wybranym języku obcym lub pogłębiać znajomość słownictwa potrzebnego w pracy. Przygotowujemy także do egzaminów gimnazjalnych. Dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę języka spotkanie z naszym lektorem będzie świetną przygodą i zachęci do dalszej nauki.

W ciągu naszej kilkunastoletniej działalności w Poznaniu i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. W województwie wielkopolskim posiadamy siedem oddziałów: w Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Ostrowie Wielkopolskim, Pleszewie, Swarzędzu i we Wrześni. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach regionu, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach! W przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty za dojazd do Klienta.

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu.

Nasza szkoła mieści się w zabytkowej kamienicy na placu Wolności 9, w samym centrum Poznania, 200 metrów od Starego Rynku.
Udzielamy również wszelkich informacji telefonicznie pod nr telefonu 61 855 33 17 lub mailowo: info@MOOSE.pl.

Zapraszamy do nauki!

Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski Poznań - tylko z Moose Centrum Języków Obcych oddział Poznań.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji