Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Płońsk

MOOSE to szkoła języków obcych o ugruntowanej pozycji, która specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach grupowych, przeznaczonych dla firm i biznesu.

MOOSE to szeroki wybór kursów językowych. Nasz program przygotowujemy indywidualnie dla każdego Ucznia, co pozwala na kształcenie w zakresie tematyki interesującej kursanta. Przygotowujemy Was do egzaminów takich jak: FC czy CAE oraz do matury. Przekazujemy gruntowną wiedzę pomagającą osiągnąć najlepsze wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Nauczymy słownictwa biznesowego, niezbędnego w pracy. Nie narzucamy terminów lekcji czy długości ich trwania - Uczeń samodzielnie podejmuje decyzję o harmonogramie swojej nauki. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 min czy dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nasi lektorzy dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Centrum Języków Obcych MOOSE powstało w 1994 roku we Wrocławiu. Prężny rozwój naszej firmy przyniósł rozszerzenie działalności na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta między innymi we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie i Lublinie. Zatrudniamy ponad 1000 lektorów w 100 miastach, ciągle otwierając nowe filie. Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.

Każdego roku z usług naszej szkoły w różnych miastach korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz pracowników firm. Absolwenci naszych kursów podnoszą swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm naszych lektorów. Inspirujemy Was do przekraczania granic i barier językowych, by świat stanął przed Wami otworem!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji