Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE szkoła językowa w Płońsku - zapraszamy do wspólnej nauki

Chcesz poprawić oceny w szkole lub przygotować się do matury z języka obcego? A może nauka angielskiego ma podnieść Twoje kwalifikacje i umożliwić wymarzony awans? Każda motywacja do rozwoju jest dobra - a jeśli chcesz uczyć się pod okiem profesjonalistów, jesteś w idealnym miejscu.

MOOSE to szkoła języka angielskiego i innych języków obcych, która z powodzeniem działa od 1994 roku. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia indywidualne oraz w niewielkich grupach i uczą różnych języków obcych na dowolnym stopniu zaawansowania.

Z możliwości rozwoju w MOOSE korzystają duże firmy oraz osoby prywatne - uczniowie, studenci i dorośli, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności. Dzięki zajęciom z naszymi lektorami mogą zmienić pracę na lepszą, odbywać zagraniczne podróże i spełniać marzenia. Jesteśmy tu, by pomóc Ci w realizacji Twoich celów.

MOOSE oddział Płońsk - korepetycje z angielskiego i niemieckiego

Dużą grupę naszych kursantów stanowią dzieci i młodzież szkolna, która uczęszcza na korepetycje z angielskiego w Płońsku, by nadrobić zaległości, poprawić oceny lub przygotować się do egzaminu ósmoklasisty czy matury. Nasi lektorzy mogą prowadzić zajęcia zdalne lub dojeżdżać do domu ucznia. Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów i skupiamy się na zagadnieniach, które najbardziej ich interesują - tłumaczymy tematy sprawiające trudności, powtarzamy materiał, który może pojawić się na maturze. Każdorazowo dopasowujemy program nauki do potrzeb ucznia. Dzięki temu korepetycje z niemieckiego, angielskiego lub innego języka mogą być naprawdę skuteczne, a uczeń z satysfakcją będzie obserwował postępy.

Kursy językowe dla firm

Lektorzy Moose mogą poprowadzić zajęcia dla pracowników w siedzibie firmy. Z naszymi nauczycielami swoje umiejętności rozwijali pracownicy takich firm, jak Toyota, EuroBank czy LG. Znajomość języków wspiera rozwój firmy i poprawia komunikację między oddziałami w firmach międzynarodowych, a dla pracowników takie zajęcia są atrakcyjnym benefitem pozapłacowym. Na życzenie prowadzimy zajęcia dla zaawansowanych, które uwzględniają specjalistyczne słownictwo, charakterystyczne dla danej branży.

Dorośli uczą się języków obcych na różnych stopniach zaawansowania. Możemy wesprzeć Twoją naukę na samym początku, kiedy chcesz umieć po prostu „dogadać się” w danym języku, możemy także iść dalej - przygotowywać się wspólnie do egzaminów FCE, CAE, ZD, DELE, DALF lub poznawać specjalistyczny żargon, dzięki któremu znajomość języka stanie się bardzo mocnym atutem na rynku pracy. Dla niektórych kursantów możliwość nauki języka jest pasją i odskocznią od codzienności.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności lub rozpocząć naukę od zera, szkoła języka angielskiego MOOSE to idealne miejsce dla Ciebie. Indywidualne podejście naszych lektorów sprawia, że zajęcia będą przygotowywane z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, a ciekawe i praktyczne lekcje z doświadczonymi lektorami staną się źródłem prawdziwej satysfakcji! Skontaktuj się z nami i umów na pierwsze zajęcia - zapraszamy!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka