Poznaj nasz oddział Moose


Szkoła języków obcych MOOSE Czechowice-Dziedzice

Szkoła językowa MOOSE to ogólnopolskie centrum językowe z oddziałami w ponad 100 miastach, w tym z filią w Czechowicach-Dziedzicach. Od ponad 25 lat zarażamy miłością do języków obcych i pomagamy doskonalić umiejętności językowe kursantom w każdym wieku.

Oferujemy kursy indywidulane, przeznaczone dla biznesu i korporacji oraz specjalny program nauczania dla dzieci. U nas zapiszesz się na korepetycje z angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Pomagamy naszym uczniom w spełnianiu marzeń i wyzwań zawodowych, corocznie szkoląc tysiące zadowolonych kursantów.

Korepetycje z angielskiego w Czechowicach-Dziedzicach

Szkoła języka angielskiego MOOSE zapewnia uczniom pomoc i doradztwo na każdym etapie nauki. Pomagamy w określeniu poziomu znajomości języka i doborze kursu o odpowiednim stopniu zaawansowania. Wykwalifikowani lektorzy dostosowują program nauczania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego kursanta. Uczysz się więc tego, co jest dla Ciebie istotne i nie jesteś zmuszony do bezsensownego wkuwania zasad gramatycznych, gdy np. zależy Ci na pokonaniu bariery językowej w mówieniu.

Od Ciebie zależy, czy korepetycje z angielskiego będą odbywały się w grupie czy zostaną poprowadzone indywidualnie, „jeden na jeden” z lektorem. To również od Twoich preferencji zależy, jak często będziesz uczestniczyć w kursie i jak długie mają być zajęcia (standardowo 60-90 minut). Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, więc zajęcia odbywają się na Twoich zasadach!

Korepetycje z niemieckiego w podróży służbowej

Chcesz zapisać się na kurs języka niemieckiego, ale Twoja praca wymaga częstych wyjazdów i nie możesz regularnie pojawiać się na zajęciach? Na co dzień jesteś bardzo zajęty/a i nie masz czasu na dojazdy do szkoły językowej? Wolisz uczyć się w zaciszu własnego domu? Szkoła językowa MOOSE, oprócz zajęć prowadzonych w doskonale wyposażonych pracowniach, oferuje wygodny kurs językowy online.

Nie musisz więc tracić czasu na przejazd przez zatłoczone miasto i możesz maksymalnie wykorzystać czas poświęcany na naukę. Plan zajęć jest całkowicie dostosowany do Twoich preferencji i potrzeb, dzięki czemu w łatwy sposób możesz pogodzić doskonalenie kompetencji językowych z obowiązkami zawodowymi, rodzinnymi i realizacją pasji.

Szkoła języków obcych MOOSE – zainwestuj w swoją przyszłość

Nauka języków obcych to jedna z najlepszych inwestycji w przyszłość zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nauka angielskiego, niemieckiego czy innych języków to niejednokrotnie większe szanse na zdobycie lepszej pracy lub wymarzonego awansu. To także możliwość podróży w najdalsze zakątki świata i poznania nowych kultur oraz okazja do zdobycia lepszego wykształcenia na międzynarodowej uczelni. Nauka języka to również inwestycja w rozwój osobisty i lepsze samopoczucie, a nawet kondycję naszego mózgu. Zadbaj o siebie już dziś i rozpocznij przygodę w centrum językowym MOOSE.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka