Poznaj nasz oddział Moose


Korepetycje z angielskiego w Zgierzu

Szkoła języka angielskiego organizuje kursy i korepetycje, które mogą być przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków, a także przynosić wielowymiarowe korzyści. Dzięki nowym słówkom, konwersacji i poznawaniu zasad gramatyki stymuluje się mózg do tworzenia nowych połączeń między synapsami. Ten proces pomaga w rozwijaniu pamięci i znacznie ułatwia koncentrację. Naprawdę spore korzyści można osiągnąć, zapisując się na korepetycje z angielskiego w Zgierzu. Wystarczy podjąć decyzję i rozpocząć naukę języka obcego.

Nauka angielskiego – dorośli i dzieci

Nasi klienci mogą rozpocząć naukę angielskiego dopasowaną do swoich potrzeb. Lektor tworzy indywidualny program nauczania, aby kursant uczył się dokładnie tego, co jest dla niego istotne w danym momencie. Nie ma potrzeby powtarzania opanowanego wcześniej materiału lub nagłego skoku poziomu wiedzy. Nauczyciele sprawią, że nauka języka będzie przyjemnym urozmaiceniem codziennej rutyny.

Młodzież – uczniowie i studenci chętnie przychodzą na korepetycje z angielskiego w szkole językowej MOOSE. To doskonała okazja, aby solidnie przygotować się do egzaminów, wzbogacić słownictwo i dostać się na studia.

Szkoła języka angielskiego Zgierz

Szkoła języka angielskiego MOOSE Oddział Zgierz zaprasza osoby zdecydowane podnieść swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i korepetycjach. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia dla dorosłych oraz dla dzieci. Uczeń wybiera tryb, w jakim osiągnie swoje cele.

  • Nauka angielskiego od podstaw dla osób początkujących lub kurs dla zaawansowanych studentów (przygotowanie do matury)

  • Kurs grupowy - zajęcia grupowe prowadzimy dla niewielkich zespołach 2-10 osób

  • Korepetycje z angielskiego – indywidualne zajęcia z lektorem dopasowane do potrzeb ucznia

  • Lekcje po 60-90 minut to standardowy czas trwania zajęć, które prowadzi szkoła językowa w Zgierzu

  • Częstotliwość spotkań – intensywne kursy (np. przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, rozmowy kwalifikacyjnej, wystąpień publicznych) może odbywać nawet kilkanaście razy w miesiącu

  • Tryb nauczania – szkoła języków obcych w domu kursanta z dojazdem lektora pod wskazany adres lub online przez Skype

Kurs języka niemieckiego Zgierz

Oddział Zgierz organizuje indywidualne korepetycje z lektorem lub kurs języka niemieckiego, który jest szansą na nauczenie się mówienia od podstaw. Obecnie posługiwanie się językiem niemieckim dla wielu dziedzin przemysłu i handlu jest codziennością. Korepetycje z niemieckiego mogą obejmować fachowe słownictwo i zwroty stosowane w biznesie.

Kurs języka niemieckiego dla wielu osób będzie długofalową inwestycją, która zaprocentuje awansem, lepiej płatną pracą lub nowymi kontaktami z zagranicą. Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas maila na adres zgierz@moose.pl. Oddział Zgierz z przyjemnością udzieli odpowiedzi na pytania i przekaże więcej informacji. Zapisz się do MOOSE i rozwiń swoje możliwości!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka